Etiket arşivi: Galacticos espor

Galacticos Espor Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye liginde düşme hattında mücadele eden, Galacticos espor ve Galatasaray espor karşılaşması 6 Mart 2017 saat 19:00′ da gerçekleşecek. Ligde son sırada bulunan Galatasaray ekibi ile bir üstünde yer alan Galacticos ekibinin karşılaşması, prestij maçı şeklinde olacaktır. Karşılaşma esnasında bol bol skor göreceğimiz için bizler adına keyifli takımlar adına profesyonellikten uzak bir maç bizleri bekliyor.

Lige bu sezon katılan Galatasaray espor kulübü, spor arenasının diğer mecraların dagösterdiği başarıyı, League of legends 2017 kış sezonunda bizlere henüz gösterebilmiş değil. Ligde sadece 1 galibiyeti bulunan ekipte, moraller sıfır. Galatasaray espor kulübünün yaptığı en büyük hata iki adet yabancı oyuncusu. Özellikle ligte yeni olan bir ekip için hem takımın birbirine alışması hem de lige ısınması için giriş aşamasında bir transfer gerçekleştirilmemeliydi. Galacticos espor karşısında muhtemel kadro, üst koridorda Broken Blade, ormanda Adaniel, orta koridorda Abbedadgge, alt koridorda Killer ve Noxiah ikilisi şeklinde olacak. Birlikte çalışmalarını sürdüren alt koridor ikilisinin bir türlü uyum sağlayamadıklarını söylemekte de fayda olduğunu düşünüyorum.

Ligin bir diğer kötü ekibi olan Galacticos espor’ un bu sezon sadece iki galibiyeti var. Üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve Veux ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak olan ekibin bu sezon işi gerçekten zor. FB ve GS espor kulüplerinde gördüğümüz gibi Galacticos espor ekibide kadrosunda iki adet yabancı oyuncu barındırıyor. Türkiye liginde özellikle orman ve orta koridor rolünde neden ısrarla yabancı oyuncu oynatılmak isteniyor anlayabilmişl değilim.

Galacticos espor ve Galatasaray espor karşılaşmasının beraberlik ile sonuçlanması son derece muhtemel. Takımlarının ikiside oldukça tecrübesiz ve global görevler konusunda birbirlerinden kopuklar. Prestij maçı havasında gerçekleşecek karşılaşmada bol bol skor izleyeceğimiz garantisi bizleri bekliyor.