Etiket arşivi: Galakticos Team Aurora Lol Maçı Tahmini

Galakticos Team Aurora Lol Maçı Tahmini

League Of Legends Türkiye liginde Galakticos ile Team Aurora arasındaki gerçekleşecek maç 20 Şubat 2017 saat 19:00′ da oynanacak. Ligin beş ve altıncı sırasında yer alan takımların kıyasıya rekabeti görülmeye değer olacak.

Galakticos son dört maçının 2 sini kazanmış bulunmakta. Oyunfor.Crew ile yaptığı maçları kaybeden E spor kulübü bu kez Team Aurora karşısında. Takımın dağılımı ise şu şekilde, üst koridor; Brolia, ormancı; Kou, orta koridorda; Soz Purefect, Nişancı: Meantnt ve destek rolünde; Veux. Crew karşılaşmasının ilk maçında takım savaşlarını beş kişi ile dört kişiye kaybetmesi büyük sorunların habercisi. Soz Purefect’ in Zed tercihi ne kadar sağlıklı tartışılır biçimde idi. İki maçını da kaybetmekten kurtulamayan Galakticos bu maç ile moral kazanmaya çalışacak.

Ligin 6. sırasında yer alan Team Aurora’ nın, üst koridorunda; Atom, ormancı; Taikki, orta koridor; Avenuee, Nişancı; Ruvelius, Destek rolünde; Zergsting görev yapacak. Hwa Gaming karşısında zorda olsa bir maçı kazanmayı bilen, Aurora espor kulübü orta koridorundan çok şey bekliyor. Galakticos, Corki oynamayı seven Avenuee’ nin eline bu kozu bırakacakmı ? Bunu maç günü göreceğiz, fakat Avenuee’ nin cebinde bir çok şampiyon seçeneği ile geleceğini bilmekte fayda var.

Galakticos ve Team Aurora arasındaki lig mücadelesi, bir takımın iki maçı da alması durumunda puan sıralamasını değiştirecek. Seçim ve yasaklama ekranından iki takımında birer kere iyi seçimler çıkaracağını düşündüğüm maç da Team Aurora, Galakticos’a Rengar bırakırmı ? Diye soru işaretleri oluşuyor. Kou’ nun adeta mükemmel oynadığı bu şampiyonu oynatmak istemeyeceklerdir. İki takımında birer galibiyet alacağını düşündüğüm maç da tansiyon çok yüksek olacağa benziyor.