Etiket arşivi: Galatasaray espor

Super Massive Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 13 Mart 2017 tarihini kapanış karşılaşması olacak Super Massive ve Galatasaray Espor karşılaşmasının saati 19:00. Lige bu sezon katılan ve düşme hattında mücadele eden Galatasaray Espor kulübü biran önce düşme hattından çıkmak istiyor. Ligde Lider konumda bulunan Sup ekibi ise karşılaşmayı kazanarak, ikinici ile puan farkını iyice açmak istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Super Massive ekibi bu sezon lige adeta damgasını vurmaya devam ediyor. Tecrübeli ekibin en büyük avantajı ise yedeklerde bulunan Lethillion isimli oyuncu. Hem Riot Games personeli olarak görev yapmış hemde TT ekibinin kuruculuğunu daha önce üstlenmiş olan oyuncu, arkadaşlarına bütün bilgi ve birikiminini aktaraıyora benziyor. GS ekibi karşısında, üst koridorda Fabfabulous, ormanda Stomaged, orta koridorda Naru, alt koridorda Zeitnot ve Dumbledoge ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynadığı hazırlık karşılaşması ile maç saatini beklemeye başladı.

Galatasaray Espor kulübünde bu sezon işler bir türlü yolunda gitmiyor. Üst üste gelen mağlubiyetler ile birlikte morallerin yerlede olduğu takımda, artık küme düşmek nerede ise garanti gözü ile bakılıyor. Super massive ekibi karşısında üst koridorda Crimson, ormanda Broken Blade, orta koridorda Abbedadge, alt koridorda Killers ve Noxiak ikilisi ile mücadele edecek takımda, üst koridorda oyuncusu Boraken Blade’ in orman performansı merakla bekleniyor olacak.

Super Massive ve Galatasaray Espor arasındaki karşılaşmayı, Sup ekibi zorlanmadan kazancaktır. Rakiplerine göre hem moral hem tecrübe olarak daha kuveetli olan ekip bol bol skor alarak karşılaşmaları çok uzatmadan noktayı koyacaktır.

Galacticos Espor Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye liginde düşme hattında mücadele eden, Galacticos espor ve Galatasaray espor karşılaşması 6 Mart 2017 saat 19:00′ da gerçekleşecek. Ligde son sırada bulunan Galatasaray ekibi ile bir üstünde yer alan Galacticos ekibinin karşılaşması, prestij maçı şeklinde olacaktır. Karşılaşma esnasında bol bol skor göreceğimiz için bizler adına keyifli takımlar adına profesyonellikten uzak bir maç bizleri bekliyor.

Lige bu sezon katılan Galatasaray espor kulübü, spor arenasının diğer mecraların dagösterdiği başarıyı, League of legends 2017 kış sezonunda bizlere henüz gösterebilmiş değil. Ligde sadece 1 galibiyeti bulunan ekipte, moraller sıfır. Galatasaray espor kulübünün yaptığı en büyük hata iki adet yabancı oyuncusu. Özellikle ligte yeni olan bir ekip için hem takımın birbirine alışması hem de lige ısınması için giriş aşamasında bir transfer gerçekleştirilmemeliydi. Galacticos espor karşısında muhtemel kadro, üst koridorda Broken Blade, ormanda Adaniel, orta koridorda Abbedadgge, alt koridorda Killer ve Noxiah ikilisi şeklinde olacak. Birlikte çalışmalarını sürdüren alt koridor ikilisinin bir türlü uyum sağlayamadıklarını söylemekte de fayda olduğunu düşünüyorum.

Ligin bir diğer kötü ekibi olan Galacticos espor’ un bu sezon sadece iki galibiyeti var. Üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve Veux ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak olan ekibin bu sezon işi gerçekten zor. FB ve GS espor kulüplerinde gördüğümüz gibi Galacticos espor ekibide kadrosunda iki adet yabancı oyuncu barındırıyor. Türkiye liginde özellikle orman ve orta koridor rolünde neden ısrarla yabancı oyuncu oynatılmak isteniyor anlayabilmişl değilim.

Galacticos espor ve Galatasaray espor karşılaşmasının beraberlik ile sonuçlanması son derece muhtemel. Takımlarının ikiside oldukça tecrübesiz ve global görevler konusunda birbirlerinden kopuklar. Prestij maçı havasında gerçekleşecek karşılaşmada bol bol skor izleyeceğimiz garantisi bizleri bekliyor.