Etiket arşivi: godsent

NiP vs Godsent Cs Go Maç Tahmini

2 İsveçli takım bugün turnuvada kalmak için mücadele edecek. NiP bugün liquid ile olan maçlarında ortalama bir oyun sergiledi. Bugünkü oyunları beni hayal kırıklığına uğratmadı açıkçası, veya beni etkilemedi, normal bir oyun oynadılar. Bununla birlikte, draken’in geride kalmaktan ve aptal oyunlar yapmaktan vazgeçmesi gerekiyor. Takımını roundun erken dakikalarında açığa vurduğunu çok fazla gördüm. Aşırı derecede agresif oyun tarzı nedeniyle, rakip takımın eco olduğu roundlarda çok fazla yakalanıp öldü. Godsent tarafından cezalandırılmaması lazım. Bugün bile, liquid ile oynadığı zaman oda spanked olmuş bir takımdan iyi değildi.

Oynanacak haritalar -> Cobblestone / Overpass or Cache / Inferno

Cobblestone NiP ekibinin favori haritası, yapabilecekleri en iyi harita seçimini yaptılar. Bu haritada oldukça iyiler ve onları üstün görüyorum. İlk mapı rahat bir şekilde kazanmalarını bekliyorum. Overpass yine nip’in fazlasıyla iyi oynadığı bir harita, büyük hatalar yapmazlarsa bu haritayıda kazanacaklarını düşünüyorum. Pistol roundlarını alan takım güzel bir ivme kazanır.

Tahmin – 2-0 veya 2-1 NIP kazanacaktır.

Godsent vs Gambit Cs Go Maç Tahmini

VETO –

Gambit VETO – Mirage

GODSENT VETO – Nuke

Gambit PICK – Cobblestone

GODSENT PICK – Overpass

Gambit VETO – Cache or Train

GODSENT VETO – Inferno

Map(s) remaining – Train or Cache

Maps plays – Cobblestone / Overpass / Train or Cache

Cobblestone – 65/35 to Gambit

Gambit bu map gerçekten çok iyi, E-league Majorda North’u ve DH Mastersda Virtus.Pro’yu parçaladıkları harita bu cobblestone. Ancak o zamandan beri haritada biraz düşüş gösterdiler. Formdan çok düşmediler ama sanırım takımlar onların demolarını izlediler
ve eğilimlerinin, taktiklerinin ne olduğunu görüp çözdüler. Godsent hala oldukça yeni bir kadro ve Cobblestone haritasını çok fazla oynamadılar ve bu takım hakkında yaptığım o kadar araştırma pek bir işe yaramadı çünkü hiç bir bilgi yok henüz. Genel olarak Gambit’in bu haritayı alması gerektiğini, yakın olabileceğini ya da beyaz bir yıkama olabileceğini düşünüyorum, ancak galip geleceklerini düşünüyorum.

Overpass – 50/50

Genel olarak bu harita bence tamamen 50/50 ve kim iyi başlangıç yaparsa o kazanır.

Train – 55/45 to GODSENT

Godsent eski kadrosuyla birlikte train haritasında inanılmaz iyilerdi ve 3 oyuncu değiştirdiler. Bence hala bu mapta yüksek potansiyeli olan oyuncuları var. Diğer yandan Gambit bu haritada standart oynuyor. Godsent 2nci mapı kazanırsa bu mapta biraz daha favori olarak gözüküyor.

Tahmin – Godsent 2-1