Etiket arşivi: grup aşaması

12 Ekim Lol Maç Tahminleri

League of Legends Worlds 2017’de heyecan devam ediyor. Birinci haftanın ardından vadideki mücadele Worlds 2017 grup aşamasının ikinci haftasıyla birlikte tamamlanacak. Beklenen performansı bir türlü gösteremeyen takımların bir üst tura çıkmak için artık son şansı bu hafta oynanacak olan maçlarda olacak. 12 Ekim’de B grubundaki takımlarının tüm maçları oynanacak ve üst tura yükselecek olan takımlar belirlenecek.

12 Ekim Lol Maç Programı

  • Fnatic vs Immortals
  • Immortals vs Longzhu Gaming
  • Fnatic vs Gigabyte Marines

Günün ilk maçında oynadığı tüm serileri kaybeden Fnatic ile 2 galibiyeti olan Immortals takımları vadideki yerini alacak. Fnatic, grup aşamasına play-in sistemi sayesinde EU LCS’den katılmıştı. Beklentilerin bir hayli uzağında bir performans gösteren takım, oynadığı 3 maçın üçünde de mağlup olarak turnuva çok kötü bir başlangıç yaptı. Diğer yandan NA temsilcisi Immortals ise grupta sadece Longzhu Gaming’e kaybederek turnuvaya güzel bir başlangıç yaptı ve bir üst tura çıkmak için çok büyük bir şansı var. Daha takım şeklinde hareket edebilen Immortals bu maçta rahat bir galibiyet alarak üst tura çıkmak için büyük bir fırsat yakalayabilir.

Fnatic vs Immortals Maç Tahmini: 1-0 Immortals

Günün ikinci maçında ise Kore Ligi’ni ve play-off aşamasını birinci tamamlayan Longzhu Gaming ile grubun diğer iddialı ekibi Immortals karşı karşıya gelecek. Her ne kadar Immortals iyi bir takım oyunu sergilese de dünyanın en iyi takımlarından biri olarak kabul edilen Longzhu’ya karşı şansları oldukça düşük. Yaptıkları muhteşem oyunlarla SKT T1’ı yerinden etmeyi başaran Longzhu Gaming, diğer maçlarda olduğu gibi bu maçta da rahat bir galibiyet alarak grubu lider olarak tamamlamayı garantileyecektir.

Immortals vs Longzhu Gaming Maç Tahmini: 1-0 Longzhu Gaming

B grubunun son maçında ise grubun sürpriz takımı Gigabyte Marines ile kötü bir turnuva geçiren Fnatic takımları karşı karşıya gelecek. Worlds 2017’de en farklı oyun tarzını sergilemeyi başaran Gigabyte ekibi, ilk maçta rakibini yaptığı hamleler sayesinde alt etmeyi başarmıştı. Diğer maçlarda uyguladığı taktikleri tutmayan takımın bu maçta da Fnatic’e güzel sürprizler hazırlayabileceğini söyleyebiliriz.

Fnatic vs Gigabyte Marines Maç Tahmini: 1-0 Fnatic