Etiket arşivi: H2K espor

Unicorn Of Love H2K Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa şampiyonluk ligi B grubunda mücadele eden Unicorn of love ve H2k arasındaki mücadele 17 Mart 2017 saat 18:00′ da ekranlarda olacak. Lcs B grubunda liderliği paylaşan iki takım arasında gerçekleşecek müsabaka, espor severler için mutlak bir şölene dönüşeceğe benziyor. Takımların kıyasıya mücadele sergileyeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Unicorn of love ekibi, Avrupa Lcs liginin en çok ilgi duyulan ve taraftarı olan takımlarından bir tanesi. Özellikle bayan espor severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ekip, forma seçimleri, takım ismi ve takımında bayan esporcu bulunduran tek kulüp olması bu ilginin nedenlerinden biri tabikide. Bu sezon ligde 7 galibiyet 2 mağlubiyet ile birlikte birinci sırayı H2k ekibiyle paylaşan espor kulübü, bu karşılaşmayı kazanarak tek başına lider olmayı hedefliyor. H2k ekibi karşısında, üst koridorda Vizicsacsi, ormanda Xerxe, orta koridorda Exileh, alt koridorda Samux ve Hylissang ikilisi ile çıkacak espor kulübü, bugün oynayacağı hazırlık maçı ile hazırlıklarını tamamlayacak.

H2K ekibi derbi için geri sayıma başladı. Ligin başından beri UOL ekibinin peşinde liderlik şansı kovalayan H2K ekibi, ne pahasına olursa olsun bu karşılaşmayı kazanmak istiyor. B grubunda beklenen derbinin nihayet gelmesi ile birlikte kapalı antremanlarına başlayan ekibin, hazırlıkları ne aşamada malesef bilgi alamıyoruz. Unicorn of love ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Odoamne, ormanda Jankos, orta koridorda Febiven, alt koridorda Nuclear ve Chei ikilisi ile çıkması beklenen H2K espor kulübü, süpriz seçimler ile karşımıza çıkabilir.

Unicorn of love ve H2K ekipleri arasındaki karşılaşmayı çok zorda olsa, UOL ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Sonuç ne olursa olsun nefesleri kesecek karşılaşma en çok espor severleri tatmin edecektir.