Etiket arşivi: Hwa 2017 Kadrosu

Hwa Gaming Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League Of Legends Türkiye liginin ilk yarısını ikinci sırada bitiren Hwa Gaming, 5 galibiyet 2 beraberlik ve 3 mağlubiyeti bulunmakta.

Kurduğu kadro ile ligde başarılı bir şekilde ilerleyen HWA’ nın kadrosu şu şekilde:

Üst koridorunda: Panky, seçtiği tank şampiyonlarla takımının hasar yükünü azaltmaya çalışan esporcu Galatasaray Esports ile oynadığı son maç da cebindeki Gragas kozunu çıkardı. % 57 skor katkısı ile oynayan Uğur Taş, takımın üst koridorunda güvendiği isim oldu.

Ormancı: Trix, ilk kanın kokusunu her zaman alan ormancı maçlarda doğru yerde ve zamanda olmayı bildi oda diğer meslektaşları gibi sahada saldırı bazlı şampiyonlar oynamayı seviyor. denegeleme gelmesine rahmen tüm dünyada olduğu gibi Kha’Zix tercihlerine giden Furkan Coruk’ un diğer seçimleri ise Lee Sen ve Elise’ dir.

Orta Koridor: Xico, Taliyah ustası diyebileceğimiz esporcu bu şampiyonu diğer koridora yaptığı baskı ile tanınıyor. Galatasaray ile oynadığı son maç da vasatın üstüne çıkamayan Portekiz asıllı oyuncu Francisco Cruz, Syndra ve Corki tercihlerini yapıyor.

Nişancı rolünde: Emtest, hemen her maç da koridorundan yüzünün akıyla çıkmasını bilen İsveç’ li oyuncu Metaya uygun şampiyonları oynamakta Süpermassive ile yaptığı ilk maçda aldığı Miss Fortune şampiyonu ile hayal kırıklığı yaşatan Adam Emtestam yaptığı yanlış seçimi, bir daha tekrarlamayacağını umuyoruz.

Destek rolünde: Revanche, Karma, Taric ve Bard seçimlerine yönelen tecrübeli destek takımın koruyucu meleği. % 68 skor katkısı ile oynayan Hakan İşlek takımının destek rolünde güvendiği isim.

Ligin ilk yarısını ikincilik pozisyonunda bitiren HWA ikinci sezona nasıl başlayacağı merak konusu. Takım olarak harita kontrolüne önem vermesi halinde daha başarılı olacağını düşündüğüm espor kulübü antremanlarında nasıl hazırlanacak göreceğiz.