Etiket arşivi: Hwa Gaming

Galacticos Espor Hwa Gamin Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde Galacticos Espor ve Hwa Gaming arasındaki karşılaşma 12 Mart 2017 saat 15:00′ da. Ligdeki yarıştan kopmak istemeyen ve ligde ikinici sırayı zorlamak isteyen iki takımın nefesleri kesecek müsabakasını kaçırmamanızı öneririz.

Galacticos espor takımı ligdeki istikrarlı çıkışına devam ediyor. Ligin ikinci yarısında iyi bir seri yakalayan ekip, tek mağlubiyetini Super Massive ekibi karşısında aldı. Sup karşılaşmasında sergilediği mükemmel oyun ile beğenileri kazanan ekipte, ormancı Kou’ nun mükemmel performansı izleyicelerin gözünden kaçmadı. Hwa gaming karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve Veux ikilisi çıkması bekleniyor. Galacticos takımının tek sorunlu koridoru orta koridor denilebilir. Rakibi karşısında baskı kuramayan Purefect, lüzumsuz skorlar vererek takımına köstek oluyor denilebilir.

Hwa gaming ekibi ligin en eski takımlarından biri olarak nitelendirilebilir. Türkiye şampiyonluk liginde, üst sıralarda görmeye alışık olduğumuz ekip bu sezona kötü başlasa da kısa sürede kendini toparlamayı başardı. Galacticos karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revenge ikilisi ile çıkacak olan ekipte, son hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı.

Hwa gaming ve Galacticos espor arasında geçecek müsabakayı, Hwa ekibinin kazanacağını düşünüyorum. Takım olarak rakibinden daha etkili bir performans grafiğine sahip olan ekip, ligdeki tecrübesinide kullanarak zorda olsa 3 puanı cebine koymayı başaracaktır.

Hwa Gaming 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 11 Mart 2017 tarihin kapanış karşılaması, saat 17:00′ da Hwa gaming ve 1907 Fenerbahçe espor kulüpleri arasında oynanacak. FB ekibi maçı kazanarak düşme hattından mutlaka çıkmak istiyor. Hwa ekibi ise karşılaşmayı kazanarak ligin ilk üç sırasında kendine yer edinmek istiyor. Heyecanın bir an olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

1907 Fenerbahçe espor kulübünde, DP karşısında alınan galibiyet ile moraller bir nebzede olsa yerine geldi denilebilir. Çalışmalarına hız veren ekibin bu sezon yaşadığı en büyük sıkıntı, lige yabancı olmaları idi. Lige başlar başlamaz iki yabancı oyuncu transferi gerçekleştiren ekip bu sezon hatalarından ders alıp, bahar sezonunda kendine çeki düzen verecektir. Hwa karşılaşmasına, üst koridorda Thaldrin, ormanda Reach, orta koridorda Frozen, alt koridorda Padden ve Japone ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Hwa ekibinde Crw maçında alınan mağlubiyet çoktan unutuldu ve önlerindeki maça odaklandılar. Takım olarak iyi bir ekibe sahip olan Hwa espor kulübü, bu sezon lige kötü bir başlangıç yapsa da sonunda takım olarak oynayabilmeyi başardılar. Bahar sezonunda ligin ilk iki sırasını zorlayacağını düşündüğüm ekipte FB karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revenche ikilisi ile çıkması bekleniyor.

İki takımında mutlak galibiyet ilkesi ile çıkacağı karşılaşmanın, beraberlik ile sonuçlanacağını düşünüyorum. Son iki maçtır mükemmel bir performans sergileyen FB ekibi Hwa ekibinden bir puan koparmayı başaracaktır. İki takımında nefesleri kesecek bir mücadele sergileyeceğine şühe duymadığım karşılaşmada, bol bol skor görmemiz mümkün olacaktır.

Hwa Gaming Oyunfor Crew Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk ligi 5 Mart 2017 karşılaşmaları saat 17:00’ da oynanacak Oyunfor.crew ve Hwa gaming karşılaşması ile tamamlanacak. Ligde şampiyonluk yarışında Super Massive ile birlikte aday gösterilen 2 takımın 4 Mart karşılaşmalarından sonra son 1 antreman ile karşılaşma saatini bekleyecekleri ve bizlere seyir keyfi mükemmel bir maç çıkaracaklarına şüphe yok.

Oyunfor.crew ekibi takım olarak bu sezon iyi bir kadroya sahip. Takımın en dikkat çeken ismi Elwind nickli, Kaan Atıcı. Takım analizlerinde üzerinde durduğumuz oyuncunun egosu oldukça yüksek. Takımının üstlendiği her galibiyette kilit oyuncu olduğunu, alınan her mağlubiyette ise takım arkadaşlarının hatalı olduğunu belirten esporcunun, empati yeteneği sıfır. Devre arası dönemde iki yabancı oyuncusu ile zaten güçlü olan iletişimini iyice güçlendiren ekipte, alt koridorda da işler yolunda gibi gözüküyor. Ormancı Mojito’ nun yeteneklerini geliştirdiğini gözlemlemek pek zor olmadı. Çarp zamanlaması konusunda oldukça tecrübe kazanan oyuncunun ikinci yarı performansları merakla bekleniyor. Takımın orta koridor oyuncusu Godbro başarılı bir devre arası geçirdi. Şampiyon havuzunu genişleten genç esporcunun, sezon sonu transfer haberleri de espor Dünyasında çalkalanmaya başladı.

Hwa gaming ekibi takım olarak oldukça genç esporculara sahip olsa da tecrübe olarak rakiplerinden aşağıda değil. Kadrosunda bir çok kez değişiklik gören ekibin, üst koridorunda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revanche ikilisi ile sihirdar vadisine çıkması bekleniyor. Bu sezon Super Massive karşısında sergilediği oyunlar ile şampiyonluk yarışında bizde varız diyen ekibin, mutlak galibiyet ilkesi ile karşılaşmaya çıkacağı haberi duyuruldu. Ligde Hwa ve Crew ekiplerinin önüne geçerek 2. Sırayı almak isteyen ekipte moraller yerinde.

Oyunfor.crew ve Hwa gaming arasında gerçekleşecek müsabakanın beraberlik ile sonuçlanacağını düşünmekteyim. Crew ekibi kadro olarak Hwa ekibinden daha güçlü görünse de ne yazık ki Elwind’ in bireysel ve arkadaşlarını aşağılamaya yönelik verdiği röportajlar takımını oldukça etkiliyor. İlk karşılaşmayı Hwa, ikinci karşılaşmayı Crew ekibinin alacağını düşündüğüm karşılaşmayı, merakla bekliyoruz.

Hwa Gaming Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League Of Legends Türkiye liginin ilk yarısını ikinci sırada bitiren Hwa Gaming, 5 galibiyet 2 beraberlik ve 3 mağlubiyeti bulunmakta.

Kurduğu kadro ile ligde başarılı bir şekilde ilerleyen HWA’ nın kadrosu şu şekilde:

Üst koridorunda: Panky, seçtiği tank şampiyonlarla takımının hasar yükünü azaltmaya çalışan esporcu Galatasaray Esports ile oynadığı son maç da cebindeki Gragas kozunu çıkardı. % 57 skor katkısı ile oynayan Uğur Taş, takımın üst koridorunda güvendiği isim oldu.

Ormancı: Trix, ilk kanın kokusunu her zaman alan ormancı maçlarda doğru yerde ve zamanda olmayı bildi oda diğer meslektaşları gibi sahada saldırı bazlı şampiyonlar oynamayı seviyor. denegeleme gelmesine rahmen tüm dünyada olduğu gibi Kha’Zix tercihlerine giden Furkan Coruk’ un diğer seçimleri ise Lee Sen ve Elise’ dir.

Orta Koridor: Xico, Taliyah ustası diyebileceğimiz esporcu bu şampiyonu diğer koridora yaptığı baskı ile tanınıyor. Galatasaray ile oynadığı son maç da vasatın üstüne çıkamayan Portekiz asıllı oyuncu Francisco Cruz, Syndra ve Corki tercihlerini yapıyor.

Nişancı rolünde: Emtest, hemen her maç da koridorundan yüzünün akıyla çıkmasını bilen İsveç’ li oyuncu Metaya uygun şampiyonları oynamakta Süpermassive ile yaptığı ilk maçda aldığı Miss Fortune şampiyonu ile hayal kırıklığı yaşatan Adam Emtestam yaptığı yanlış seçimi, bir daha tekrarlamayacağını umuyoruz.

Destek rolünde: Revanche, Karma, Taric ve Bard seçimlerine yönelen tecrübeli destek takımın koruyucu meleği. % 68 skor katkısı ile oynayan Hakan İşlek takımının destek rolünde güvendiği isim.

Ligin ilk yarısını ikincilik pozisyonunda bitiren HWA ikinci sezona nasıl başlayacağı merak konusu. Takım olarak harita kontrolüne önem vermesi halinde daha başarılı olacağını düşündüğüm espor kulübü antremanlarında nasıl hazırlanacak göreceğiz.