Etiket arşivi: Hwa GS maç lol maçı tahminleri

Hwa Gaming Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League Of Legends Türkiye liginde 2. Müsabaka 19 Şubat 2017 tarihinde Galatasaray E Sports ile Hwa Gaming arasında gerçekleşecek. Galatasaray E Sports ligi 1 galibiyet ile 5 puan da sürdürürken Hwa Gaming, 4 galibiyet 13 puan ile devam etmektedir.

Ligin 2. sırasında bulunan Hwa Gaming, Team Aurora karşısında berabere kaldığı maçı affettirmek için sahaya çıkacak. Üst koridor oyuncusu Panky’ nin Nautilus mu yoksa Maokai’ yimi tercih edicek? Ormancı rolünde Trix sezona mükemmel başlayıp zamanında yaptığı baskınlarla takımının nefes alma konusunda ki güvendiği isim, Kha’zix de ne kadar iyi olduğu bilinse de diğer bir kozu lee sin olacak gibi. Orta koridor oyuncusu Xico kitle kontrol şampiyonlarını çok seven bir oyuncu bunu Taliyah ve Orianna ile defalarca kez gösterdi. Zorda kalırsa cebinde Corki’ ninde olması artı olarak hanesine geçiyor. HWA’ nın nişancısı olarak görev alacak isim İsveç’ li oyuncu Emtest en sevdiği şampiyon şüphesiz Varus, uzaktan dürtmeyi seven Emtest Jhin ve ashe ise diğer kartları. Destek kısmında ise Revanche gözüküyor. Bard, Miss Fortune ve thresh şampiyonlarını oynamayı sevse de ben ondan Karma bekliyorum bu maç.

Galatasaray E Sports Kulübü ise yükseliş peşinde ligde 1 galibiyeti ve sadece 5 puanı bulunan takım bu maç da her şeyini ortaya koyacak. Üst koridor oyuncusu Broken Blade yaptığı tank seçimleri ile takımının hasar yükünü azaltmayı planlıyacak gibi gözüküyor. Oynamayı sevdiği şampiyonlar ise Shen, Nautilus ve fiora’ dır. Ormanda Adaniel’ in bu maçtaki performansı merakla beklenenler arasında. Orta koridorda görev yapacak oyuncu Abbedagge genellikle oynamayı seçtiği suikastçi şampiyonlarla biliniyor. Nişancı rolünde Killers, oda metaya uygun olarak Jhin, Varus ve ashe seçeneklerine giden nişancılardan. Bu maçta attığı ultiler hayati değer taşımakta. Destek rolündeki isim ise Noxiak Almanya uyruklu oyuncu Karma ağırlıklı oynamakta olup diğer şampiyon seçimleri ise Bard ile Janna’ dır.

Hwa Gaming ve Galatasaray E Sports takımları arasındaki geçicek maçta Hwa kulübünü daha baskın taraf olarak görmekteyim, bunun sebebi oturmuş bir oynama sistemi ve koordinasyona sahip olmasıdır. Hwa gaming 2 maçı da kazanıp oyunu kapatacağını tahmin ediyorum.