Etiket arşivi: Hwa vs Crew

Hwa Gaming Oyunfor Crew Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk ligi 5 Mart 2017 karşılaşmaları saat 17:00’ da oynanacak Oyunfor.crew ve Hwa gaming karşılaşması ile tamamlanacak. Ligde şampiyonluk yarışında Super Massive ile birlikte aday gösterilen 2 takımın 4 Mart karşılaşmalarından sonra son 1 antreman ile karşılaşma saatini bekleyecekleri ve bizlere seyir keyfi mükemmel bir maç çıkaracaklarına şüphe yok.

Oyunfor.crew ekibi takım olarak bu sezon iyi bir kadroya sahip. Takımın en dikkat çeken ismi Elwind nickli, Kaan Atıcı. Takım analizlerinde üzerinde durduğumuz oyuncunun egosu oldukça yüksek. Takımının üstlendiği her galibiyette kilit oyuncu olduğunu, alınan her mağlubiyette ise takım arkadaşlarının hatalı olduğunu belirten esporcunun, empati yeteneği sıfır. Devre arası dönemde iki yabancı oyuncusu ile zaten güçlü olan iletişimini iyice güçlendiren ekipte, alt koridorda da işler yolunda gibi gözüküyor. Ormancı Mojito’ nun yeteneklerini geliştirdiğini gözlemlemek pek zor olmadı. Çarp zamanlaması konusunda oldukça tecrübe kazanan oyuncunun ikinci yarı performansları merakla bekleniyor. Takımın orta koridor oyuncusu Godbro başarılı bir devre arası geçirdi. Şampiyon havuzunu genişleten genç esporcunun, sezon sonu transfer haberleri de espor Dünyasında çalkalanmaya başladı.

Hwa gaming ekibi takım olarak oldukça genç esporculara sahip olsa da tecrübe olarak rakiplerinden aşağıda değil. Kadrosunda bir çok kez değişiklik gören ekibin, üst koridorunda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revanche ikilisi ile sihirdar vadisine çıkması bekleniyor. Bu sezon Super Massive karşısında sergilediği oyunlar ile şampiyonluk yarışında bizde varız diyen ekibin, mutlak galibiyet ilkesi ile karşılaşmaya çıkacağı haberi duyuruldu. Ligde Hwa ve Crew ekiplerinin önüne geçerek 2. Sırayı almak isteyen ekipte moraller yerinde.

Oyunfor.crew ve Hwa gaming arasında gerçekleşecek müsabakanın beraberlik ile sonuçlanacağını düşünmekteyim. Crew ekibi kadro olarak Hwa ekibinden daha güçlü görünse de ne yazık ki Elwind’ in bireysel ve arkadaşlarını aşağılamaya yönelik verdiği röportajlar takımını oldukça etkiliyor. İlk karşılaşmayı Hwa, ikinci karşılaşmayı Crew ekibinin alacağını düşündüğüm karşılaşmayı, merakla bekliyoruz.