Etiket arşivi: Immortals

CLG Immortals Cs Go Maçı Tahmini

Cs go SL lig müsabakaları CLG ve Immortals ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 22 Mart 2017 saat 07:00′ da ekranlarda olacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz. Clg ekibi bu sezon ligde bir türlü istenilen performansı veremiyor. Counter Logic Gaming ekibinin performans sorunu nen büyük sebeplerinden biri de hem ligde hemde 3 kupada savaş veriyor olmaları. NRG ile olan karşılaşmasından 4 saat sonra kupa karşılaşmasına çıkacak esporcuların işi gerçekten zor. Immortals ekibi ise günü tek maç ile kapatıcak ve maç için hazırlıklarına başladı.

Immortals ekibi bu sezon lig ve 1 kupada mücadele etmeye devam ediyor. Takım olarak rahat bir antreman grafiğine sahip olan ekibin, CLG karşılaşması hazırlıklarını bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile tamamlaması bekleniyor. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, karşılaşmaya harita yasaklama kısmından başlayıp, hareketli oyun sistemi ile çökeltmesi bekleniyor. CLG ekibi karşısında, Hen1, Boltz, Steel, Lucas ve Fnx beşlisi ile çıkacak ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

CLG ekibinde ise esporcular oldukça yorgun. 3 kupa ve ligde mücadele eden oyunların oldukça yoğun bir antreman takvimi bulunuyor. 4 saat ara ile oynayacağı iki karşılaşmaya hazırlanmaya çalışan esporcuların işi gerçekten zor. Immortals ekibi karşısında, Fns, Koosta, Reltuc, Nahte ve Rickeh beşlisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı ise merak ile bekleniyor.

Immortals ve Counter Logic Gaming arasındaki karşılaşmadan, Immortals ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, hareketli oyunlar ile rakibini yoracak ve son darbeyi vurmayı başaracaktır.

Cloud9 Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Na Lcs liginde heyecan, Cloud9 ve Immortals takımlarının arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 18 Mart 2017 saat 21:00′ da gerçekleşecek karşılaşma için geri sayım başladı. Bu sezon ligde ikinci sırada yer alan C9 ekibi, TSM ile arasındaki puan farkını kapatmak istiyor. Ligde yedinci sırada yer alan Immortals ekibi ise kötü gidişata bir son verip yükselişe geçmek istiyor. Nefeslerin tutulup seyiredileceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibi bu sezon ligde TSM ekibini rahat bırakmamaya kararlı. Takım olarak iyi bir performans sergileyen oyuncular, liderliği Team Solo Mid ekibinden almak istiyor. Özellikle Baron ve Ejder pitindeki hatalı savaşların üstüne çalışan ekibin karşında, Immortals ekibinin işi gerçekten zor. Karşılaşmaya muhtemel olarak, üst koridorda Ray, ormanda ConratctZ, orta koridorda Jensen, nişancı rolünde Sneaky ve destek rolünde Smoothie beşlisi ile çıkması bekleniyor. Bu sezon Sneaky’ nin gösterdiği mükemmel nişancı performansının ise göz ardı edilmemesi gerekiyor.

Immortals ekibi bu sezon ligde istediği galibiyetlere bir türlü ulaşamadı. Garanti gözü ile baktıkları her karşılaşmadan mağlubiyet ile ayrılan ekipte moraller düşük. TSM karşısında alınan galibiyet ile morallerin iyice bozulduğu ekipte, C9 karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, nişancı rolünde Cody Sun ve destek rolünde Olleh beşlisi ile çıkması bekleniyor.

Cloud9 ve Immortal ekipleri arasında gerçekleşecek olan karşılamayı, C9 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım oalrak istikrarlı bir grafik çizen ekibin, liderliği kolay kolay Team Solo Mid’ e kaptırmaya niyeti yok gibi gözüküyor.