Etiket arşivi: Impact

Echo Fox Cloud9 Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde mücadele eden Cloud9 ve Echo Fox karşılaşması 4 Mart 2017 saat 22:00’ da ekranlarda olacak. TSM ile birlikte birinci sırayı paylaşan C9 maç fazlasıyla da olsa liderliği almak istiyor. Ligde 7. Sırada bulunan Echo Fox ekibinin ise şampiyonluk yarışından kopmamak için bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon istikrarlı çıkışını sürdüren Cloud9 espor ekibinde keyifler yerinde. Takımın kadrosuna dahil olan Impact’ in bu maç yedeklerde olması bekleniyor. Üst koridorunda Ray, Ormanda Contractz, Orta koridorda Jensen, Nişancı Sneaky ve Destek rolünde Smoothie beşlisi ile sihirdar vadisine çıkacak olan ekip bugünkü idman ile birlikte hazırlıklarını noktalayacak. Kuzey Amerika liginde TSM ile birlikte en köklü ve en sevilen kulüpler arasında olan C9 espor ekibi, defalarca Dünya şampiyonasına katıldı fakat finallerde oynamayı bir türlü başaramadı. Oldukça tecrübeli ve yetenekli bir kadroya sahip olan espor kulübünün, Sneaky gibi mükemmel bir kozu bulunuyor. Metada olsun yada olmasın her türlü saldırı gücü taşıyıcısını başarıyla oynamayı beceren yetenekli nişancının, Kore liginden transfer teklifleri aldığı elimize ulaşan haberler arasında. Ayrıca Türkiye liginde de bir çok takımın ilgilendiği tecrübeli nişancının gitmek yada kalmak arasındaki kararı sezon sonu vereceği söylentileri yayılmaya başladı.

Echo Fox ekibi ligdeki konumunu değiştirmek konusunda oldukça kararlı. Çıkışını yada düşüşünü belirleyecek olan karşılaşma için oldukça gergin olan ekipte, hazırlıklar tamamlandı. Özellikle devre arası dönemde çok sıkı bir çalışma temposu içinde olan ekibin, bu maçı ne kadar arzuladığı da açıkça görünüyor. Üst koridorda Looper, Ormanda Akaadian, orta koridorda Froggen, Nişancı ve destek rolünde Keith ve Gate ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak olan ekibin, ikinci yarı ilk performansı merakla bekleniyor.

Cloud9 ve Echo Fox arasında geçecek olan karşılaşmayı, Cloud9 ekibinin alacağını düşünmekteyim. Serinin ilk maçında Echo Fox takımı 1 galibiyet alsa da toplamda 2-1 lik skor ile karşılaşmayı kaybedecektir. Kadro ve tecrübe olarak rakibinden daha deneyimli olan C9 espor kulübü bu sezon liderliği TSM’ e kolay kolay kaptırmamak için varını yoğunu vadiye aktarıcaktır.