Etiket arşivi: Imt

Imt Rng Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESL Profesyonel ligde mücadele eden, Immortals ve NRG ekipleri arasındaki karşılaşma için geri sayım başladı. 24 Mart 2017 saat 04:30′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki cs go takımıda hazırlıklarına devam ediyor. CLG galibiyeti ile birlikte güzel bir çıkış yakalayan NRG ekibi avantajını sürdürmek istiyor. Immortals ekibi ise karşılaşmaya çok rahat hazırlandı ve hazırlıklarını tamamladı. İki takımın nefesleri kesecek olan müsabakasını kaçırmamanızı öneririz.

Immortals ekibi bu sezon lig ve 1 kupada mücadele etmeye devam ediyor. Takım olarak rahat bir antreman grafiğine sahip olan ekibin, NRG karşılaşması hazırlıklarını bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile tamamlaması bekleniyor. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, karşılaşmaya harita yasaklama kısmından başlayıp, hareketli oyun sistemi ile çökeltmesi bekleniyor. NRG ekibi karşısında, Hen1, Boltz, Steel, Lucas ve Fnx beşlisi ile çıkacak ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

NRG ekibi bu sezon ligde bir türlü varlık gösteremiyor. Takım olarak performansı hayranları tarafından beğenilmeyen espor kulübü yakın zamanda bir kaç esporcusuna elveda diyebilir. CLG ekibi karşılaşmasına büyük bir titizlik ile çalışmaya başlayan ekibin, bugünü boş geçirmesi ise kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. IMT karşılaşmasına, Fugly, Professor, Marke, Brahze ve Ptr beşilisi ile çıkması bekleniyor.

Immortals ve NRG ekipleri arasındaki mücadeleyi, IMT ekibinin kazacağını düşünmekteyim. Zaten yorgun olan NRG ekibine çok fazla raunt vermeyeceğini düşündüğüm ekip, karşılaşmayı zorlanmadan kazanarak puanı hanesine yazdıracaktır.

CLG IMT Lol Maçı Tahmini

League of legends NA LCS ligi karşılaşmaları Immortals ve Counter Logic Gaming karşılaşması ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, iki takımda hazırlıklarını sürdürüyor. 4. Sırada yer alan Counter Logic Gamin ekibi karşılaşmayı kazanarak Phoenix ekibi ile puan farkını kapatmak istiyor. Ligde 6. Sırada yer alan Immortality ekibi ise karşılaşmayı kazanamaz ise 8. Sıraya gerilicek. İki takım içinde hayati öneme sahip olan karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi ligin son haftalarında muhteşem bir yükselişe geçerek, 4. Sıraya yerleşmeyi başardı. Takım olarak birlikte oynamayı ligin son haftalarına doğruda olsa becerebilen ekip, IMT ekibi karşılaşması hazırlıklarına bütük hızı ile devam ediyor. Rakibi karşısında, üst koridorda Darshan, ormanda Xmithie, orta koridorda Huhi, alt koridorda Stixxay ve Aphromoo ikilisi ile çıkacak olan lol takımının, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Immortals lol takımı bu sezon gerçekten çok antresan bir grafik çiziyor. Ligin en iddaalı ekiplerinden biri olarak görülen C9 ekibi karşısındaki zafer ile herkesi şaşkına çeviren takım, Phoenix1 karşısında ise ortaya koyduğu kötü oyun ile espor severleri bir kez daha şaşkınlığa uğratmayı bildi. Takım olarak ne yaptıkları bir türlü kestirilemeyen ekip, CLG karşısında, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pbelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh ikilisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Counter Logic Gaming ve Immortals arasındaki mücadelen, CLG ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. C9 ekibinin yaptığı hatayı yapmıcak olan ekip, karşılaşmayı çok zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

Team Solo Mid Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika şampiyonluk ligin Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında gerçekleşecek karşılaşma, 13 Mart 2017 saata 00:00′ da ekranlara gelecek. Ligin birinci sırası C9 ekibi ile paylaşan TSM ekibi, karşılaşmayaı kazanarak tek lider olmak istiyor. Yükselişe geçmek isteyen IMT ekibi ise karşılaşmayı muhakkak kazanmak istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Team solo mid ekibinde, Dyrus ve The Oddone ayrılığından sonra sezon başı ormancı ve üst koridor transferi gerçekleşmişti. TSM ekibi bütün League of legends severlerin saygısını kazanmış ve taraflı tarafsız herkezin sevgilisi olmuş tek lol  takımıdır sanırım. Ayrıca League of legends’ in en eski ve köklü takımı olarak Ligdeki mücadelesine devam ediyor. IMT ekibi karşısındaki performansı merakla beklenen ekip, son hazırlıklarını tamamladı ve maç saati için geri sayım başladı. Muhtemel olarak, üst koridorda Hauntzer, ormanda Svenskeren, orta koridorda Bjergsen, alt koridorda Wildturtle ve Biofrost beşlisi ile vadiye çıkmaları bekleniyor.

Immortals ekibinde Flyquest karşısındaki galibiyet ile moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Takım olarak ligdeki yükselişlerini sürdürmek isteyen esporcular, Tsm karşılaşması hazırlıkları bugün oynayacakları son hazırlık maçı ile tamamlayacaklar. Takım olarak yıldız oyunculara sahip olmasalar da, takım oyunun gerekliliğini yerine getiren ekibin, Tsm karşısındaki beşlisi, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh şeklinde olacak.

Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında ki karşılaşmayı, Tsm ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakiplerine göre daha tecrübeli ve kaliteli bir kadroya sahip olan ekip, liderlik tahtını C9 ekibine kolay kolay bırakmayacaktır.