Etiket arşivi: IMT vs RNG

Imt Rng Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ESL Profesyonel ligde mücadele eden, Immortals ve NRG ekipleri arasındaki karşılaşma için geri sayım başladı. 24 Mart 2017 saat 04:30′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki cs go takımıda hazırlıklarına devam ediyor. CLG galibiyeti ile birlikte güzel bir çıkış yakalayan NRG ekibi avantajını sürdürmek istiyor. Immortals ekibi ise karşılaşmaya çok rahat hazırlandı ve hazırlıklarını tamamladı. İki takımın nefesleri kesecek olan müsabakasını kaçırmamanızı öneririz.

Immortals ekibi bu sezon lig ve 1 kupada mücadele etmeye devam ediyor. Takım olarak rahat bir antreman grafiğine sahip olan ekibin, NRG karşılaşması hazırlıklarını bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile tamamlaması bekleniyor. Rakibinin yorgun olmasını fırsat bilecek olan ekip, karşılaşmaya harita yasaklama kısmından başlayıp, hareketli oyun sistemi ile çökeltmesi bekleniyor. NRG ekibi karşısında, Hen1, Boltz, Steel, Lucas ve Fnx beşlisi ile çıkacak ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

NRG ekibi bu sezon ligde bir türlü varlık gösteremiyor. Takım olarak performansı hayranları tarafından beğenilmeyen espor kulübü yakın zamanda bir kaç esporcusuna elveda diyebilir. CLG ekibi karşılaşmasına büyük bir titizlik ile çalışmaya başlayan ekibin, bugünü boş geçirmesi ise kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. IMT karşılaşmasına, Fugly, Professor, Marke, Brahze ve Ptr beşilisi ile çıkması bekleniyor.

Immortals ve NRG ekipleri arasındaki mücadeleyi, IMT ekibinin kazacağını düşünmekteyim. Zaten yorgun olan NRG ekibine çok fazla raunt vermeyeceğini düşündüğüm ekip, karşılaşmayı zorlanmadan kazanarak puanı hanesine yazdıracaktır.