Etiket arşivi: JAG

KDM JAG Lol Maçı Tahmini

League of legends Lck liginde 23 Mart 2017 tarihinin kapanış karşılaşması, Kongdoo Monsters ve Jin Air Greenwings ekipleri arasında gerçekleşecek. Saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda hazırlıklarını tamamladı. Ligde son sırada yer alan KDM ekibi karşılaşmayı kazanarak küme düşmekten kurtulmak istiyor. Karşılaşmayı kaybeder ise JAG ekibi, KDM takımı ile yer değiştireceğini bildiği için, karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. Heyecanın dorukda olacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Ligin 9. Sırasında yer alan Kongdoo monster ekibi için işler bir türlü yolunda gitmiyor. Punch bir türlü kendi ormanından kafasını kaldıramıyor. Orta koridorda Edge’ nin performansı tek kelime ile rezalet. Çalışmalarına düzenli olarak devam etmeyen orta koridor oyuncusunun kariyeri çalkantıda. Nişancı SSOL farm alma konusunda olduğu gibi pozisyon alma konusunda da ciddi problemler yaşıyor. Roach’ ın bu sezonki amacını bir türlü anlayabilmiş değilim, teknik direktörün yedek bir üst koridor oyuncusuna sahip olmaması da değişiklik yapmasına olanak sağlamıyor. Destek rolünde GUGER görevini başarıyla yerine getirse de maalesef oyunu tek başınıza taşıyamıyorsunuz

Ligin 8. Sırada yer alan Jin Air Greenwings, yükseliş peşinde ve bunu Samsung Galaxy galibiyetiyle ile yaparsa daha da değerleneceğinin farkında olan Jin Air maç için hazır. Orta koridor oyuncusu Kuzan, Corki ile görev yapacak gibi gözüküyor. İkinci planında ise Ryze seçeneği bulunacak gibi. Takım olarak bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ekip, KDM karşısında bir karşılaşma kazanırsa düşme hattından uzaklaşabileceğinin farkında.

Kongdoo Monsters ve Jin Air Greenwings ekipleri arasındaki karşılaşmadan, JAG ekibinin galip ayrılacağını düşünemkteyim. Rakibine göre daha motivasyon olan ekip, zorda olsa karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.

SSG JAG Lol Maçı Tahmini

League of Legends Kore liginde mücadele eden Samsung Galaxy ve Jin Air Greenwing arasındaki karşılaşma 21 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. SSG ekibi sezon başından beri peşinde koştuğu KT ve SKT ikilisine nihayet yetişebildi ve ligde ikinci sıraya yerleşti. JAG ekibi bu sezon ligde ki kötü performansının bedelini küme düşerek ödemek istemiyor. İki takım arasındaki müsabaka bol bol skora ve seyir zevki yüksek bir maça işaret ediyor.

Samsung Galaxy bu maç ile birlikte üst üste gelen KT ve KDM galibiyetleri serisine devam etmek istiyor. Orta koridor oyuncusu Crown ve orman rolünü üstlenen Ambition’ dan çok şey bekleniyor. Takımın koruyucu meleği Corejj’ nin alacağı karakter takım savaşlarının seyirini belirleyecek. Corejj tekli sırada pek çok kez antreman yaptığı tahm kench seçeneğine gidecek mi merak konusu. Varus oynamayı seven ve antremanını sıklıkla bu şampionla yapan Ruler’ ın elinde görebilecekmiyiz bilinmez fakat her zaman yedeğinde Ashe ve Ezreal kozlarını da elinde bulundurduğunu biliyoruz. Üst koridor rolülü üstlenen CuVee, hazırlıklarını Rumble ile yapmış görünüyor. Bir diğer seçeneğinde ise Gangplank olan CuVee bu iki seçenek üstündemi duracak yoksa Camille kartınımı ortaya sürecek göreceğiz.

Ligin 8. Sırada yer alan Jin Air Greenwings, yükseliş peşinde ve bunu Samsung Galaxy galibiyetiyle ile yaparsa daha da değerleneceğinin farkında olan Jin Air maç için hazır. Orta koridor oyuncusu Kuzan, Corki ile görev yapacak gibi gözüküyor. İkinci planında ise Ryze seçeneği bulunacak gibi. Takım olarak bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ekip, SSG karşısında bir karşılaşma kazanırsa düşme hattından uzaklaşabileceğinin farkında.

Samsung Galaxy ve Jin Air Greenwings arasındaki karşılaşmayı, SSG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Özellikle KT karşısında alınan galibiyet ile birlikte ligdeki ikinci sıraya kimseye kaptırmak istemediğini belirten espor takımı, bu karşılaşma içinde mükemmel bir performans sergileyecektir.