Etiket arşivi: KDM

KDM JAG Lol Maçı Tahmini

League of legends Lck liginde 23 Mart 2017 tarihinin kapanış karşılaşması, Kongdoo Monsters ve Jin Air Greenwings ekipleri arasında gerçekleşecek. Saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda hazırlıklarını tamamladı. Ligde son sırada yer alan KDM ekibi karşılaşmayı kazanarak küme düşmekten kurtulmak istiyor. Karşılaşmayı kaybeder ise JAG ekibi, KDM takımı ile yer değiştireceğini bildiği için, karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. Heyecanın dorukda olacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Ligin 9. Sırasında yer alan Kongdoo monster ekibi için işler bir türlü yolunda gitmiyor. Punch bir türlü kendi ormanından kafasını kaldıramıyor. Orta koridorda Edge’ nin performansı tek kelime ile rezalet. Çalışmalarına düzenli olarak devam etmeyen orta koridor oyuncusunun kariyeri çalkantıda. Nişancı SSOL farm alma konusunda olduğu gibi pozisyon alma konusunda da ciddi problemler yaşıyor. Roach’ ın bu sezonki amacını bir türlü anlayabilmiş değilim, teknik direktörün yedek bir üst koridor oyuncusuna sahip olmaması da değişiklik yapmasına olanak sağlamıyor. Destek rolünde GUGER görevini başarıyla yerine getirse de maalesef oyunu tek başınıza taşıyamıyorsunuz

Ligin 8. Sırada yer alan Jin Air Greenwings, yükseliş peşinde ve bunu Samsung Galaxy galibiyetiyle ile yaparsa daha da değerleneceğinin farkında olan Jin Air maç için hazır. Orta koridor oyuncusu Kuzan, Corki ile görev yapacak gibi gözüküyor. İkinci planında ise Ryze seçeneği bulunacak gibi. Takım olarak bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ekip, KDM karşısında bir karşılaşma kazanırsa düşme hattından uzaklaşabileceğinin farkında.

Kongdoo Monsters ve Jin Air Greenwings ekipleri arasındaki karşılaşmadan, JAG ekibinin galip ayrılacağını düşünemkteyim. Rakibine göre daha motivasyon olan ekip, zorda olsa karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.

Kongdoo Monster Mvp Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore şampiyonluk liginde Mvp ve Kongdoo Monster ekipleri arasındaki mücadele 15 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarıma gelecek. Ligde Afreeca ekibi ile 4. Sırayı paylaşan Mvp ekibi, karşılaşmayı kazanarak maç fazlası ile de olsa Samsung Galaxy ekibinin önüne geçmek istiyor. Ligde düşme hattında yer alan KDM ekibi ise bu karşılaşmayı kazanamazsa, Lck’ ya elveda diyecek. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Mvp ekibi bu sezon ligde inişli çıkışlı bir performans sergiliyor. Afreeca ekibi karşısında süpriz bir mağlubiyet alan ekibin, karşılaşmaya yeterince iyi hazırlanmadığı herkes tarafından gözlemlendi. Rakibinin kötü performanslarını göz önünde bulunduran ekibin, Marin karşısında hiç bir önlem alamaması ve seçimlere müdahale edememesi karşılaşmayı kaybetmelerindeki en önemli etkendi. KDM karşısında, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi ile çıkacak olan ekip, hatalarından ders almışa benziyor.

Kongdoo Monster ekibi bu sezon lige bir türlü tutuanmayı başaramadı. Üste üste gelen yenilgiler ile birlikte, 2 galibiyet ve 9 mağlubiyet ile ligin düşme hattında mücadele eden ekibin işi gerçekten zor. Destek ve orta koridorda ciddi sorunları olan ekibin, devre arası dönemde neden bir oyuncu transferine gitmedikleri ise merak konusu. Ligin başı ve ara transfer dönemini verimli kullanmayan espor kulübü bu karşılaşmayı da kaybeder ise küme düşmeyi garantilicek. Mvp karşısında, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda Ssol ve Guger ikilisi ile çıkacak ekibin maç performansı ise merak konusu.

Mvp ve Kongdoo Monster arasındaki mücadeleyi, Mvp ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakipleri moral olarak çoktan çökmüş ve lige elveda etmek için geri sayım yapmaya başlamış durumda. Mvp ekibi iki karşılaşmayı da çok uzatmadan bitirecek ve SSG ekibinin önüne geçecektir.