Etiket arşivi: Kongdoo Monster

Kongdoo Monster Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 8 Mart 2017 saat 13:00′ da gerçekleşecek olan Rox Tigers ve Kongdoo Monster karşılaşması içingeri sayım başladı. Ligin son sıralarında mücadele eden iki takım içinde hayati değere sahip olan karşılaşma için son hazırlıklar tamamlandı ve nefesler tutuldu. Lck’ da son sırada yer alan Kongdoo Monster ekibi ve yedinci sırada bulanan Rox Tigers ekibinin, nefesleri kesecek karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Kongdoo ekibi bu sezon ligde adeta yok denilecek bir performans ile mücadele ediyor. Takım olarak sezonun ikinci yarısında da bir varlık gösteremeyen ekipte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. JAG espor ekibi ile son sırada yer alan KDM takımının bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Rox tigers ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda SSOL ve Guger ikilisi ile çıkacak ekipte son hazırlıklar tamamlandı.

Bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergileyen Rox Tigers ekibinde, ligin üst sıralarına yerleşmek için bu karşılaşma altın niteliğinde. Rakiplerinin kendileri karşısında güçsüz kalacağını bilmelerine rağmen çok sıkı bir antreman sürece geçiren takımda, son hazırlıklar tamamlandı. Oyuncuların hala tekli dereceli sıralarda idmanlarına devam ettiği ise elimize ulaşan haberler arasında. KDM ekibi karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seonghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak.

KDM ve ROX ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Rox Tigers ekibinin kazanacağını düşünüyorum. Devre arası dönemi iyi kullanamayan ve yok derecede antreman yapan KDM ekibi şuan ligdeki rakipleri için mutlak puan gözünde. 2-0′ lık skor ile biteceğini düşündüğüm karşılaşmada Rox Tiger ekibi iki karşılaşmayıda 25 dakikadan fazla uzatmayacaktır.