Etiket arşivi: Kongdoo Monsters

Samsung Galaxy Kongdoo Monsters Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 19 Mart 2017 saat 10:00’da Kongdoo Monster ve Samsung Galaxy ekipleri arasındaki mücadele ile günü noktalıyacak. Lck’ da 3. Sırada yer alan Samsung Galaxy ekibi, maçı kazanarak MVP ve AFS ekipleri ile arasındaki puan farkını iyice açmak istiyor. Kongdoo Monster ekibi ise bu karşılaşmayı mutlaka kazanıp, düşme hattından çıkmak istiyor. Kıran kırana geçecek karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Kongdoo ekibi bu sezon ligde adeta yok denilecek bir performans ile mücadele ediyor. Takım olarak sezonun ikinci yarısında da bir varlık gösteremeyen ekipte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. JAG espor ekibi ile son sırada yer alan KDM takımının bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Samsung Galaxy ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda SSOL ve Guger ikilisi ile çıkacak ekipte son hazırlıklar tamamlandı.

Samsung Galaxy ekibi bu sezon ligde mücadelesine bütün hızı ile devam ediyor. Takım olarak birbirlerine kenetlenen esporcular bu maç için varını yoğunu ortaya koyacağının sözünü verdi. Ligde Skt derbilerinden boynu bükük ayrılan ekip, aynı sonucu Kt karşısında da almak istemiyor. KDM karşısında, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile çıkacak olan ekibin antremanları sır gibi saklanıyor. Karşılaşmada süpriz seçimler ile karşımıza çıkacak ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Kongdoo Monster ve Samsung Galaxy ekipleri arasındaki mücadeleyi, SSG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre çok daha fazla motivasyon ve tecrübeye sahip olan ekip, maçı çok zorlanmadan kazanacaktır.