Etiket arşivi: Kongdoo vs Afreeca Maçı tahmini

Afreeca Freecs Kongdoo Monster Lol Maçı Tahmini

League of legends Lck liginde 28 Şubat 2017 saat 13:00 da oynanacak günün kapanış maçında Kongdoo Monster ve Afreeca Freecs takımları karşı karşıya gelecek. Afreeca Freecs ekibi için ligdeki ilerleyişini sürdürmek için mutlak galibiyet ilkesi ile çıkılacak müsabakada Kongdoo ekibinin ligden tamamen kopma gibi bir niyetin olmadığı ve kıyasıya bir karşılaşma izleyiceğimizin garantisi bizleri bekliyor.

Ligin 9. Sırasında yer alan Kongdoo monster ekibi için işler bir türlü yolunda gitmiyor. Punch bir türlü kendi ormanından kafasını kaldıramıyor. Orta koridorda Edge’ nin performansı tek kelime ile rezalet. Çalışmalarına düzenli olarak devam etmeyen orta koridor oyuncusunun kariyeri çalkantıda. Nişancı SSOL farm alma konusunda olduğu gibi pozisyon alma konusunda da ciddi problemler yaşıyor. Roach’ ın bu sezonki amacını bir türlü anlayabilmiş değilim, teknik direktörün yedek bir üst koridor oyuncusuna sahip olmaması da değişiklik yapmasına olanak sağlamıyor. Destek rolünde GUGER görevini başarıyla yerine getirse de maalesef oyunu tek başınıza taşıyamıyorsunuz.

Afreeca Freecs espor kulübünde sezon her ne kadar istedikleri gibi başlamasa da takım oyunu kısmi olarak da olsa oynanıyor. Orta koridorda Kuro verimli bir antreman süresi geçirdi ve motivasyonu tam. Nişancı Kramer çalışma süresi boyunca haritanın karanlık kısımlarına çok az sayıda kör giriş gerçekleştirdi. Destek Tusin yaş olarak sanırım son sezonunu yaşıyor, refleksleri zayıflamış olan esporcu takımın en zayıf halkası. Üst Koridorda eski SKT’ li oyuncu Marin görev yapacak, ne kadar övgü yağdırırsak yağdıralım yetersiz kalacak olan tecrübeli esporcu görevini başarıyla yerine getirecektir.

Afreeca Freecs ve Kongdoo monster arasında gerçekleşecek karşılaşmadan Afreeca Freecs ekibinin galip ayrılacağını düşünüyorum. Lck da ki yarıştan kopmak istemeyen ekipte gözler Marin’ in üzerinde olacak. Bireysel olarak mükemmel oyunlar çıkarabilen oyuncu alt koridor ve orta koridorunda kaderini belirleyecektir.