Etiket arşivi: Kramer

Lol Kore Ligi En İyi Oyuncular Ve Performansları 2017

League of legends Kore liginde mücadele eden 10 takımın en iyi performans gösteren oyuncuları mvp listelerine giriş yapmaya başladı. Bu sezonun başından beri heyecanın zirvede olduğu Lck liginde, birbirinden değerli takımlar ve oyuncuların mücadelesine şahit olmak mümkün

İşte Kore liginin en iyi performans sergileyen beş oyuncusu.
Üst Koridor Profit (SKT T1) : SKT takımında üst koridorda yedek oyuncu olarak görev yapan Profit, rakibi Huni’ nin tahtını zorlamaya devam ediyor. Geçen sezon Marin’ li SKT’ da varlığını bir türlü gösteremeyen oyuncu bu sezon performans patlaması yaşıyor. 13 KDA oranı, dakika başına 8.4 minyon kesme mekaniği ve %68′ lik skor katkısı ile gayet başarılı bir performans sergileyen oyuncunun sezon sonu bol bol transfer teklifi alması bekleniyor.

Orman Blank (SKT T1) : Kore şampiyonluk liginde adeta ormanda mucizeler yaratan oyuncunun, baron ve ejder pitindeki oyunları gerçekten takdiri hakediyor. 8.9 KDA oranı ve %68′ lik skor katkısı ile oynayan esporcunun, Kore ligindeki en iyi orman oyuncusu olduğunu söylemekte fayda var.

Nişancı Bang (SKT T1) : Nişancı rolünde oynayan oyuncular için gerçekten odaklanma herşey. Rakibini, minyon dalgasını ve karşı ormancının devamlı takip edilmesi gereken nişancı rolünde, Lck da Bang kimseyi şaşırtmadı. Bireysel yetenekleri bir yana takım savaşlarında aldığı doğru pozisyonlarla takımını zafere taşıyan oyuncu bu sezon, 6.4 KDA oranı, dakika başına 9.0 minyon ve %62′ lik skor katkısı ile oynuyor.

Nişancı Kramer (CJ Entus) : Tecrübeli nişancı hemen hemen her şampiyona hakim.  Bu sezon 6.0 KDA oranı ve dakika başına 9.2 minyon kesme oranı ile oynayan oyuncu, takımının vazgeçilmez esporcusu.

Üst koridor Huni (SKT T1) : Sempatik tavırları ve Dünya şampiyonasındaki Holo Holo performansı ile milyonların sevgisini kazanan oyuncunun gayet yetenekli olduğunu belirtmekte fayda var. Master of holo olarakta anılan oyuncunun 2017 sezonunda performansı, 5.6 KDA oranı, dakika başına 9.2 minyon ve %63′ luk skor katkısı.

Heyecanın asla tükenmediği Kore liginde birbirinden değerli bir çok oyuncu mevcut elbette. Bu sezon en iyi 5 listesinde göremediğimiz Mad Life’ ıda gözlerimiz aramıyor değil. Sadece bireysel yetenekler ile kazanılmayan bir oyun olan League of legends da bireysel olarak en iyi performansları değerlendiğimiz oyuncuların elbette bu başarıya takımları ile birlikte imza attığını belirtmekte fayda var.