Etiket arşivi: Kt Rollster

KT Rollster MVP Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Kt Rollster ve Mvp takımları arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Ligde Samsung Galaxy ekibi ile birlikte ikinci sırayı paylaşan KT ekibi, karşılaşmayı mutlaka kazanarak rakibinin peşinden ayrılmak istemiyor. Ligde 4. Sırada yer alan Mvp ekibi ise karşılaşmayı kazanırsa KT ekibiyle aynı puana gelecek ve birlikte 3. Sırayı paylaşacak. Ligdeki denge taşlarını yerindne oynatacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

KT Rollster ekibi SSG karşısında alınan mağlubiyet ile hayal kırıklığına uğradı desek yersiz olmaz. Kore liginin heran değişen puan tablosunda, SKT, MVP ve SSG gibi güçlü rakipleri bulunan ekip, önce birinci sırayı kaybetmişti. İkincilik koltuğu sallantıda olan ekip, karşılaşma için hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Mvp karşısında oldukça zorlu bir mücadele verecek olan ekipte, gözler Score’ un üzerinde olacak. Karşılaşmaya üst koridorda, Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, nişancı rolünde Deft ve destek rolünde Mata beşlisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Mvp ekibi bu karşılaşma için büyük bir titizlik ile çalışmaya devam ediyor. Üst üste gelen KDM ve JAG galibiyetleri ile yüzlerin gülmeye başladığı takımda, esporcuların keyifli görüntüleri, karşılaşma için morallerinin yüksek olduğunu gözlemlediğimiz ekibin karşılaşma performansını merak ile bekliyoruz. KT ekibi karşısında, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi ile çıkması bekleniyor.

KT Rollster ve Mvp arasındaki karşılaşmadan, bir süpriz çıkacağını ve Mvp ekibinin karşılaşmayı kazanacağını düşünmekteyim. Kt Rollster kadro olarak rakibinden daha güçlü bir kadroya sahip olsa da Mvp ekibi bu karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.

Samsung Galaxy Kt Rollster Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Samsung Galaxy ve Kt Rollster derbisi ile devam edecek. 16 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma, bütün espor severlerin takibi altında olacak. Ligde en güçlü 3 takımdan ikisi olarak görülen Samsung galaxy ve Kt Rollster ekibinin karşılaşması, puan tablosundaki kaderlerini de belirleyecek. Lck’ da ikici sırada yer alan yıldızlar karması KT Rollster maçı kaybeder ise SSG ile ikincilik sırasını paylaşacak ve SKT’ yi yakalama şansını tamamı ile kaybedecek. Ligde 3. Sırada yer alan Samsung Galaxy ekibi ise karşılaşmayı kazanır ise ligi ikinci sırada bitirme yolunda büyük bir avantaj sağlayacak. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı mutlaka izlemenizi öneririz.

Samsung Galaxy ekibi bu sezon ligde mücadelesine bütün hızı ile devam ediyor. Takım olarak birbirlerine kenetlenen esporcular bu maç için varını yoğunu ortaya koyacağının sözünü verdi. Ligde Skt derbilerinden boynu bükük ayrılan ekip, aynı sonucu Kt karşısında da almak istemiyor. KT karşısında, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile çıkacak olan ekibin antremanları sır gibi saklanıyor. Karşılaşmada süpriz seçimler ile karşımıza çıkacak ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Yıldızlar karması Kt Rollster takımı, SKT ekibi ile birlikte uzun bir süre liderliği paylaşmıştı. Skt derbilerinde aldığı ağır mağlubiyetler ile liderliğe vedda eden ekip, aynı sonuçları SSG karşısında almak istemiyor. Samsung Galaxy karşısında, üst koridorda Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, alt koridorda Deft ve Mata ikilisi sihirdar vadisine çıkacak. Esporcuların hakim olduğu en etkili şampiyonlar üzerine antremanlarına devam ettiği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Kore liginin en büyük derbilerinden biri olarak görülen Kt Rollster ve Samsung Galaxy arasındaki karşılaşmayı zorda olsa Samsung Galaxy ekibinin alacağını düşünmekteyim. Bu sene Wildcart’ a veda etmek istemeyen ekip varını yoğunu ortaya koyarak maçı kazanmayı bilecektir.

Kt Rollster Jin Air Greenwings Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Kt Rollster ve Jin Air Greenwings arasındaki müsabaka 14 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligin son haftalarına doğru düşme hattında mücadele eden JAG ekibinin bu karşılaşmayı kazanmaktan başka çaresi yok. Kt Rollster ekibinde ise SKT T1′ e liderliği kaptırmanın üzüntüsü olsa da liderlik koltuğuna geri oturma mücadelesi var. İki takımın nefesleri kesecek karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Lck’ da bu sezon yıldızlar karması olarak nitelendirilen Kt ekibi, uzun süre SKT ekibi ile ligin zirvesinde yer almasının ardından, büyük derbide liderligi SK Telecom ekibine kaptırdı. Her ne pahasına olursa olsun liderliği geri almak isteyen ekip için ligdeki bütün karşılaşmalara büyük bir titizlik ve disiplin ile hazırlanılıyor. Jin Air Greenwings karşısındaki mücadele için bugün son bir hazırlık maçı yapacak olan ekipte, karşılaşmaya muhtemel olarak, üst koridorda Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, alt koridorda Deft ve Mata ikilisi ile çıkması bekleniyor. Resmi medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, liderlikten kesinlikle vazgeçmeyeceklerini belirten ekibin performansı ise merak ile bekleniyor.

Jin Air Greenwings ekibi bu sezon lige çok geç ısındı denilebilir. Ligtin son haftalarında istikrarlı olarak başarılı bir grafik çizen ekibin, hala düşme hattında olduğunu belirtmekte fayda var. Kt Rollster karşılamasına, üst koridorda Ikssu, ormanda Umti, orta koridorda Kuzan, alt koridorda Teddy ve Snowflower ikilisi ile çıkacak olan ekibin işi gerçekten zor.

Kt Rollster ve Jin Air Grennwings arasındaki mücadeleyi, Kt ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibin daha güçlü ve tecrübeli bir kadroya sahip olan ekibin, her maça liderlik karşılaşması gözü ile bakmaları kazanmalarındaki en büyük etken olacaktır.