Etiket arşivi: LCK

AFS BBQ Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 23 Mart 2017 saat 13:00′ da başlayacak müsabaka için, iki takımda son hazırlıklarını bitirmeye çalışıyor. Ligde 6. Sırada yer alan Afreeca ekibi, Rox mağlubiyetini unutturmak için karşılaşmaya çıkacak. Ligde 8. Sırada yer alan BBQ ekibinin ise üst sıralara çıkma çabası hayal oldu. Düşme hattına girmemek içi n mücadele edecek olan ekip dün yaptığı son antreman ile hazırlıklarını tamamladı. İki takım arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Afreeca Freecs karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. BBQ ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşmayı, AFS ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Ligde ilk 5 sıraya yükselmek isteyen AFS ekibi, ROX karşılaşmasından gerekli dersleri çıkardı ve karşılaşma için hazır.

Samsung Galaxy Kongdoo Monsters Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 19 Mart 2017 saat 10:00’da Kongdoo Monster ve Samsung Galaxy ekipleri arasındaki mücadele ile günü noktalıyacak. Lck’ da 3. Sırada yer alan Samsung Galaxy ekibi, maçı kazanarak MVP ve AFS ekipleri ile arasındaki puan farkını iyice açmak istiyor. Kongdoo Monster ekibi ise bu karşılaşmayı mutlaka kazanıp, düşme hattından çıkmak istiyor. Kıran kırana geçecek karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Kongdoo ekibi bu sezon ligde adeta yok denilecek bir performans ile mücadele ediyor. Takım olarak sezonun ikinci yarısında da bir varlık gösteremeyen ekipte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. JAG espor ekibi ile son sırada yer alan KDM takımının bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Samsung Galaxy ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda SSOL ve Guger ikilisi ile çıkacak ekipte son hazırlıklar tamamlandı.

Samsung Galaxy ekibi bu sezon ligde mücadelesine bütün hızı ile devam ediyor. Takım olarak birbirlerine kenetlenen esporcular bu maç için varını yoğunu ortaya koyacağının sözünü verdi. Ligde Skt derbilerinden boynu bükük ayrılan ekip, aynı sonucu Kt karşısında da almak istemiyor. KDM karşısında, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile çıkacak olan ekibin antremanları sır gibi saklanıyor. Karşılaşmada süpriz seçimler ile karşımıza çıkacak ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Kongdoo Monster ve Samsung Galaxy ekipleri arasındaki mücadeleyi, SSG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre çok daha fazla motivasyon ve tecrübeye sahip olan ekip, maçı çok zorlanmadan kazanacaktır.

Afreeca Freecs Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore Liginde heyecan Rox Tigers ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 19 MArt 2017 saat 13:00′ da gerçekleşecek müsabaka için iki takımda son hazırlıklarını yapmaya başladı. 4. Sırada yer alan Afreeca Freecs ekibi karşılaşmayı kazanarak, Mvp ekibinin bir adım önüne geçmek istiyor. Ligde 7. Sırada yer alan Rox tigers ekibinin ise maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergileyen Rox Tigers ekibinde, ligin üst sıralarına yerleşmek için bu karşılaşma altın niteliğinde. Rakiplerinin kendileri karşısında güçsüz kalacağını bilmelerine rağmen çok sıkı bir antreman sürece geçiren takımda, son hazırlıklar tamamlandı. Oyuncuların hala tekli dereceli sıralarda idmanlarına devam ettiği ise elimize ulaşan haberler arasında. AFS ekibi karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seonghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak.

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. Rox ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve Rox Tigers ekipleri arasındaki mücadeleyi, AFS ekibinin alacağını düşünmekteyim. Yükselişe geçen AFS ekibi bu karşılaşmayı da kazanarak Mvp ekibinin önüne geçip, 3. Sırada yer almayı bilecektir.

Sk Telecom T1 Afreeca Freecs Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Sk Telecom T1 ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşma 15 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Ligde sadece 1 mağlubiyet, 11 galibiyet ile birinci sırada bulunan SKT ekibi karşılaşmayı kazanarak, KT ekibi ile puan farkını iyice açmak istiyor. Ligde düşme hattından yükselişe geçerek Mvp takımıyla 4. Sırayı paylaşan Afreeca Freecs ekibi istikrarlı çıkışına devam etmek istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. SKT ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Skt T1 ekibinde üst üste gelen galibiyetler ile moraller yerinde. Takımın neşe kaynağı haline gelen Huni’ nin gerçekleştirdiği inanılmaz komik diyaloglar ise sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. Daha önce holo holo performansı ile Fnatic ekibinde bizleri gülme krizlerine sokan sempatik ve tecrübeli esporcu, bu karşılaşmada SKT ekibinin eski üst koridorda oyuncusu Marin’ e karşı performans sergileyecek. Afreeca Freecs ekibi karşısında, üst koridorda Huni, ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile çıkacak ekibin performansı merakla bekleniyor.

Skt T1 ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre çok daha iyi bir kadroya sahip olan ekip, zorda olsa iki karşılaşmayı kazanarak, zafer skorunu hanelerine yazdıracaktır.

Lol Kore Ligi En İyi Oyuncular Ve Performansları 2017

League of legends Kore liginde mücadele eden 10 takımın en iyi performans gösteren oyuncuları mvp listelerine giriş yapmaya başladı. Bu sezonun başından beri heyecanın zirvede olduğu Lck liginde, birbirinden değerli takımlar ve oyuncuların mücadelesine şahit olmak mümkün

İşte Kore liginin en iyi performans sergileyen beş oyuncusu.
Üst Koridor Profit (SKT T1) : SKT takımında üst koridorda yedek oyuncu olarak görev yapan Profit, rakibi Huni’ nin tahtını zorlamaya devam ediyor. Geçen sezon Marin’ li SKT’ da varlığını bir türlü gösteremeyen oyuncu bu sezon performans patlaması yaşıyor. 13 KDA oranı, dakika başına 8.4 minyon kesme mekaniği ve %68′ lik skor katkısı ile gayet başarılı bir performans sergileyen oyuncunun sezon sonu bol bol transfer teklifi alması bekleniyor.

Orman Blank (SKT T1) : Kore şampiyonluk liginde adeta ormanda mucizeler yaratan oyuncunun, baron ve ejder pitindeki oyunları gerçekten takdiri hakediyor. 8.9 KDA oranı ve %68′ lik skor katkısı ile oynayan esporcunun, Kore ligindeki en iyi orman oyuncusu olduğunu söylemekte fayda var.

Nişancı Bang (SKT T1) : Nişancı rolünde oynayan oyuncular için gerçekten odaklanma herşey. Rakibini, minyon dalgasını ve karşı ormancının devamlı takip edilmesi gereken nişancı rolünde, Lck da Bang kimseyi şaşırtmadı. Bireysel yetenekleri bir yana takım savaşlarında aldığı doğru pozisyonlarla takımını zafere taşıyan oyuncu bu sezon, 6.4 KDA oranı, dakika başına 9.0 minyon ve %62′ lik skor katkısı ile oynuyor.

Nişancı Kramer (CJ Entus) : Tecrübeli nişancı hemen hemen her şampiyona hakim.  Bu sezon 6.0 KDA oranı ve dakika başına 9.2 minyon kesme oranı ile oynayan oyuncu, takımının vazgeçilmez esporcusu.

Üst koridor Huni (SKT T1) : Sempatik tavırları ve Dünya şampiyonasındaki Holo Holo performansı ile milyonların sevgisini kazanan oyuncunun gayet yetenekli olduğunu belirtmekte fayda var. Master of holo olarakta anılan oyuncunun 2017 sezonunda performansı, 5.6 KDA oranı, dakika başına 9.2 minyon ve %63′ luk skor katkısı.

Heyecanın asla tükenmediği Kore liginde birbirinden değerli bir çok oyuncu mevcut elbette. Bu sezon en iyi 5 listesinde göremediğimiz Mad Life’ ıda gözlerimiz aramıyor değil. Sadece bireysel yetenekler ile kazanılmayan bir oyun olan League of legends da bireysel olarak en iyi performansları değerlendiğimiz oyuncuların elbette bu başarıya takımları ile birlikte imza attığını belirtmekte fayda var.

Samsung Galaxy Afreeca Freecs Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Samsung galaxy ve Afreeca Freecs takımları arasındaki karşılaşma ile devam edecek olan Lck’ da 8 Mart 2017 açılış karşılaşması saat 10:00′ da. Ligde ikici sıradan yer alan SSG ekibi karşılaşmayı kazanarak, Kt Rollster karşısında avantaj sağlamak ve ligin lideri SKT’ ye yetişmek istiyor. Ligin altıncı sırasında yer alan Afreeca Freecs ekibi ise ilk önce Longzhu ve Mvp takımlarına yetişmek, ardından da ligdeki zirve yarışında kendine yer edinmek istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Kore liginde daha önce Dünya şampiyonluğu ünvanını kazanmış olan SSG ekibi karşılaşma için hazır. Takım olarak harita kontrolü ve kar topu etkisini iyi kullanmayı beceren ekipte, sihirdar vadisine, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridor ikilisinde Ruler ve Corejj beşlisi ile çıkmayı planlıyor. Samsung Galaxy takım olarak bu sezon liderliğe gözünü dikmiş durumda. Skt karşısında tekrar ikinici olarak ligi kapatmak istemeyen ekipte, karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacağı resmi hesaplarında paylaşıldı.

Afreeca Freecs ekibi bu sezon lige kötü bir başlangıç yaptı. Ligde Skt,Ssg,Mvp, Longzhu ve Kt Rollster gibi yıldızlar karması ile oynayan ekiplere karşı mücadele eden takımda, SSG karşılaşması için hazırlıklar tamamlandı. Üst koridorda Marin, ormanda Mowgli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin beşlisi ile sahaya çıkıcak ekipte, üst üste gelen Koongdo zaferleri takımın moral kaynağı oldu. Takım olarak ligde yeni olsalarda güçlü rakipler karşısında iyi performanslar sergileyen ekibin, ligdeki iddasını sürdürmek için çamı kazanmaktan başka çaresi yok.

Samsung Galaxy ve Afreeca Freecs karşılaşmasını, SSG ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünüyorum. Takım olarak rakiplerinden çok daha iyi bir kadro ve tecrübeye sahip olan ekip, değişik metalar denemeyerek 2-0′ lık skor ile maçı bitirecektir.

Sk Telecom T1 Jin Air Greenwings Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Sk Telecom T1 ve Jin Air Greenwings karşılaşması ile devam ediyor. 7 Mart 2017 saat 10:00′ da gerçekleşecek müsabaka için geri sayım başladı. Dengelerin sürekli değişti Lck’ da SKT sonun liderliği KT Rollster ekibinden almayı başardı. Uzunca bir süredir zirveyi paylaşan ikilinin karşılaşması gerçekten keyif dolu oyunlara sahne oldu. Ligde son sırada Koongdoo ekibiyle birlikte yer alan JAG ekibinin ise karşılaşmayı kazanmaktan başka çaresi yok. Liderliğini korumak isteyen SKT ve düşme hattından çıkmak isteyen JAG arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Sk Telecom T1 takım olarak gerçekten çok güçlü. Bu sezon üst koridorda Marin’ in yerine Huni’ yi transfer eden ekipte, her koridorda ayrı bir yıldızı görmek mümkün. Elinde 3 Dünya şampiyonluğu ünvanını bulunduran takımda KT Rollster galibiyeti ile yüzler iyice gülmeye başladı. Ligde 9 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile lider konumda bulunan SKT takımının JAG karşısındaki muhtemek kadrosu, üst koridor Huni, orman Peanut, orta koridor Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi şeklinde olacak.

Kore liginde bu sezon işler Jin Air Greenwings ekibi için bir türlü yolunda gitmiyor. Takım olarak her koridorda dökülen ekibin sadece 1 galibiyeti ve 9 mağlubiyeti var. Üst üste gelen Rox Tigers mağlubiyetinden sonra morallerin iyice bozulduğu JAG ekibi ligden iyice kopma noktasına geldi. Üst koridorda Ikksu tarafından gelen zamansız ve yalnış ışınlanlar ile ormancı Umti’ nin çarp zamanlamaları gerçekten endişe verici. Orta koridor Kuzan, bir görüş totemini çantasına almak yerine ısrarla karşı ormancıdan gank yiyerek skor vermeye devam ediyor. Nişancı Teddy her ne kadar iyi koridor safhası geçirse de takım savaşlarında bir tank edası ile karşı takımın üstüne koşmaya devam ediyor.

Skt ve Jag arasındaki karşılaşmayı, Skt T1 ekibi zorlanmadan kazanacaktır. Skt T1 ekibi moral ve tecrübe olarak Jin Air ekibinden oldukça yukarılarda. Takım oyununun nasıl oynanması gerektiği konusunda, Jag ekibine ders niteliğinde geçecek karşılaşmada Skt 2-0′ lık skor ile oyunu uzatmayacaktır.

Mvp Longzhu Gaming Lol Maçı Tahmini

League of Legends Kore liginde 28 Şubat 2017 Türkiye saati ile 10:00 da başlayacak olan MVP vs Longzhu gaming maçı nefesleri kesecek. Lig deki sıralamanın kaderini değiştirecek olan bu maçta, Pray’ in yeni takımı ile ilk performansını da izleme şansını bulacağız. Özellikle SKT, KT ve SSG takımlarının takip edeceği bu mükemmel maçı kaçırmamanızı öneririz.

Loghzu gaming ekibi takım olarak iyi denilebilecek bir performans ile ligin ilk yarısını kapatmış olsa da özellikle üst koridorda ciddi problemleri var. Expession takımı ile bir türlü uyum sağlayamıyor. Sihirdar büyülerini sıkça gereksiz yerlere harcayan üst koridor oyuncusunun çalışmaları da pek meyve vermişe benzemiyor. Orta koridorda BDD son vuruşlar konusunda gerçekten problemli bir oyuncu. Karşı takım yetenek gücü taşıyıcısı üzerinde bir türlü baskı oluşturamıyor ve anlamsız skorlar verebiliyor. Takıma yeni katılan Pray tartışılmaz derecede yetenekli bir nişancı olmasına karşın, takımı ile yeterince çalışamadı. Lol’ ün takım oyunu üzerine kurulu olduğunu belirtmekte fayda var.

Mvp ekibinin sezon arası antremanları gayet olumlu geçti. Pratikte takım oyununu ve harita hakimiyetini iyi oranda geliştiren ekipte, bütün oyuncular Longhzu gaming karşılaşmasına hazır. Üst koridorda ADD zamanlı olarak ejder pitinde ışınlanıyla görülüyor. Orta koridorda IAN baskıcı oyun tarzıyla tanınıyor olsa da son zamanlarda ki gereksiz agresifliklerini çalışmalarında yenmişe benziyor. MAHA’ nın pray karşısında işi oldukça zor olacaktır ki burada devreye tecrübeli ormancı Beyond’ un girmesi bekleniyor. Ekip olarak takım oyununa daha yatkın olan taraf Mvp espor gibi gözüküyor.

Mvp ve Longhzu gaming karşılaşması özellikle puan tablosundaki beraberliği bozacak. Karşılaşmayı kazanacak tarafın Mvp ekibi olacağını düşünüyorum. Longhzu takımı, harita hakimiyetini bir türlü kurmayı başaramıyor. Mvp ekibi SKT T1 karşısında ki performansın yarısını dahi gösterirse Longhzu gaming ekibinin en küçük şansı kalmayacaktır. Karşılaşmanın tabi ki en merak edilen ismi Pray olacak. Bireysel olarak gayet yetenekli olan oyuncunun bu maçta takımı tek başına sırtlanması zor gibi gözükse de ALL-STAR karşılaşmasından sonra ilk kez karşımıza çıkacak olması heyecan verici.