Etiket arşivi: Lck ligi puan durumu

KT Rollster SKT T1 Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 1. Sırayı kaptırmak istemeyen SKT T1 ve KT Rolster takımlarının karşılaşması 2 Mart 2017 saat 10:00’ da gerçekleşecek. Yıldızlar karması KT Rolster mı ? 2 Kez Dünya şampiyonluk ünvanı kazanan SKT T1 takımı mı ? Nefesleri kesecek mücadele için 2 Mart Perşembe günü kimseye söz vermemenizi öneririz.

Bu sezon lige damgasını vuran KT Rolster takımı adeta All Star ekibi gibi. Takımında bir çok yıldız esporcuyu barındıran KT ekibinde sezon arası dönemde, ağır bir antreman programı ve SKT analizi için kolların sıvandığını biliyoruz. 8.6 KDA oranı ve %64 skor katkısı ile ilk sezonu kapatan nişancı Deft, devre arası çalışmalarına Jhin ve Miss Fortune üzerine devam etti. Dünyanın en iyi destek oyuncularından biri olarak gösterilen Mata, nişancısıyla birlikte ara vermeden çalışmalarını sürdürürken, yaptığı Karma ve Zyra seçimleri üzerine, Lck’ nın ikinci yarısında bizlere bol skorlu bir alt koridor izleteceğinin sinyallerini verdi. Üst koridor Smeb ve Ormancı Score’ un uyumları mükemmel. Orta koridor Pawn her ne kadar istediği skorlara erişemese de takımına büyük bir skor destek oranında katkı sağlıyor.

SKT T1 takımı mutlak galibiyet için ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Ligdeki liderlik konumunu değiştirecek olan karşılaşma için yıldız oyuncusu Faker, bütün motivasyonu ile hazır. Sezon başı IMT takımından transfer edilen Huni gerçekten entresan bir esporcu. Sempatik ve yetenekli esporcunun, bizlere unutulmaz bir karşılaşma izleteceğine şüphe yok. Nişancı Bang ve Destek Wolf Dünyanın en iyi alt koridor ikililerinden biri olarak gösteriliyor. Ormancı Peanut başarılı bir ilk yarı ve devre arası geçiren tecrübeli oyuncu, rakibi Score karşısında da oldukça bilgi sahibi.

Kt Rollster ve SKT müsabakasından zorda olsa SK Telecom ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Özellikle bu tarz önem taşıyan karşılaşmalarda büyük patlamalar yaşayan SKT T1 ekibinin, tecrübesi ve oyuncu kalitesi ile liderlik koltuğunu kaptırmayacağına inanıyorum. Maçın 5 dakikasından sonra her saniyenin heyecan yaratacağını beklediğimiz karşılaşma, espor severlere Dünya şampiyonası klasmanında bir seyir zevki yaşatacaktır.