Etiket arşivi: League of legends

22 Ekim WE vs C9 Maç Tahmini

Çeyrek final serilerinin son karşılaşmasında Team WE ile Cloud9 takımları vadide yarı final mücadelesi verecek. Her iki takımda Worlds 2017 grup aşamasına gelebilmek için play-in oynayan takımlar. Her iki takımında grupta istediği galibiyetleri aldığını söylemek güç. Ama  çeyrek final aşamasına kadar gelmeyi başaran bu iki takımın yarı final mücadelesinde Team WE, biraz daha favori gibi görünüyor.

Çin’de düzenlenen Worlds 2017, Çin temsilcileri için fazlasıyla yardımcı oluyor. Neredeyse bütün Çin seyircilerin desteğini alan Çin takımları turnuvada istediği aşamalara gelmeyi başardı. Team WE takımı da istediği aşamaya gelmeyi başaran Çin takımlarından biri. Mutlak hedefi yarı final olan takımın hedeflerine ulaşması için Cloud9 takımını 5 maçlık serilerde alt etmesi gerekiyor. Genç ve tecrübesiz bir takıma sahip olan WE’nin bu maçta yapacağı hatalar hedefine ulaşmamasına neden olabilir.

Cloud9  ise Kuzey Amerika temsilcileri arasında en fazla ileri aşamaya ilerleyen takım olmayı başardı. Bu aşamadan sonra tek yapmaları gereken yarı final aşamasına kalarak “NA > EU” sözünü kanıtlamak olacak. Taşıyıcı şampiyonları oynamayı seven nişancı Sneaky ile orta koridor oyuncusu olan Jensen’e fazlasıyla iş düşüyor. Bu iki oyuncu oyunu kazanmakta çok büyük bir rol oynayacaktır. Rakip takımın böyle bir arenada çok fazla tecrübesinin olmaması nedeniyle Cloud9’nın rakibini hataya zorlamaya çalışması fazlasıyla önemli.

İki takımında bazı avantajları bulunuyor. Çin temsilcisi Team WE büyük bir seyirci desteğine sahip. Diğer yandan Cloud9 takımı ise rakibine göre fazlasıyla tecrübeli ve bu arenaya aşina bir takım. Team WE seyirci desteği ile belki bu tecrübe açığını kapatabilir ama Cloud9 takımın bu maçta işi oldukça zor görünüyor.

Metanın dışındaki seçimlerle rakibini şaşırtan ve çeşitli sürprizlerle rakip takımı ters ayakta yakalamaya çalışmak, bu seride büyük farklar yaratabilir. 5 maçlık seride büyük ihtimalle 5 maç göreceğiz. Yani 3-0 veya 3-1’lik skorlar görmeyeceğimizi söyleyebilirim. Takımlar yarı final biletini kapabilmek için ellerindeki tüm kozları ortaya serecektir. Bu seride mutlu sona ulaşacak olan takım Team WE olabilir.

Team WE vs Cloud9 Çeyrek Final Maç Tahmini: 3-2 Team WE

CLG Flyquest Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde 20 Mart 2017 saat 20:00′ da Counter Logic Gaming ve Flyquest ekipleri karşı karşıya gelecek. CLG ekibi bu sezon ligde 4. Sırada yer alıyor ve en yakın rakibi Phoneix ekibi arasında 2 puan fark var. Farkın açılmasını istemeyen ekip karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. Flyquest ekibi bu sezon ligde 6.Sırada yer alıyor. Karşılamayı kazanırsa DIG ekibi ile aynı sıraya yerleşecek ekip için maç altın niteliğinde. İki takımın yükselme çabasına tanık olacağımız karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

CLG ekibinde üste üste gelen C9 ve Phoenix zaferleri ardından moraller yerinde. Ligde istikrarlı bir yükseliş grafiği yakalayan ekip, bu karşılaşmayıda kazanarak galibiyet serisine devam etmek istiyor. Kaliteli ve güçlü bir kadroya sahip olan ekibin, antreman yoğunluğu da bir hayli üst safhaya çekilmiş durumda. FLY ekibi karşısında, üst koridorda Darshan, ormanda Xmithie, orta koridorda Huhi, alt koridorda Stixxay ve Aphromoo ikilisi ile çıkacak. Takımın yıldız oyuncusu Aphromoo takımın kaptanı ve gözü rolünde oynacak. Tecrübeli esporcunun, harita kontrolü ve takım savaşları konusunda takımında önemli bir rol alacağına şüphe yok.

Flyquest ekibinde ise TSM mağlubiyeti ile birlikte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. CLG ekibi karşısındaki hazırlıklarını bu akşam oynayacağı son bir hazırlık maçı ile tamamlayacak olan ekip, karşılaşmayı kazanamazsa yükselme şansını da büyük ölçüde kaybedicek. CLG ekibi karşısında üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemonnation ikilisi ile çıkması bekleniyor. Takım olarak global görevlere bir türlü hakim olamayan ekibin maç performansı merakla bekleniyor.

Counter Logic Gaming ve Flyquest ekipleri arasındaki mücadeleyi, CLG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak global görevlere daha iyi odaklanan ve ellerinde Aphromoo gibi bir koz bulunan ekip, zorda olsa kazanmayı bilecektir.

Team Solo Mid Flyquest Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde, Team Solo Mid ve Flyquest ekipleri arasındaki karşılaşma 19 Mart 2017 saat 00:00′ da ekranlarda olacak. Avrupa Lcs liginin lider ismi TSM’ in C9 ile arasındaki bir puanlık farkı açmak için varını yoğunu ortaya koyacak. Ligde 7. Sırada yer alan Flyquest ekibi ise maçı mutlaka kazanarak yükselişe geçmek istiyor. İki takım arasında gerçekleşecek olan müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Flyquest ekibi, Team Envy karşısında biraz zorlansa da maçı kazanmayı bildi. TSM ekibinin karşısına, üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemmonation ikilisi ile çıkacak ekip, bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile hazırlıklarını tamamlayacak. Takım olarak global görevleri takip etme konusunda sorunlar olduğu Envy karşılaşmasın da gözümüze çarpmıştı. Alt koridor ikilisi lane de çok fazla kalıyor ve minyon iterken takımını eksik savaşlara sokuyor. Umarız son antremanlarında bu sorunun üstesinden gelmeyi başarabilirler.

Tsm ekibinde üst koridorda Dyrus’ un takımdan ayrılması ile birlikte Hauntzer geçmiştir. Kevin Yarnell isimli oyuncu TSM’in üst koridoruna ayrılan kaynak ve zaman tasarrufu yapmasına imkan sağlamıştır. Meta’ ya uygun olarak tank şampiyonlarını oynamayı benimseyen espor oyuncusu Maokai, Nautilus ve Shen tercihleri üstünde yoğunlaşmaktadır. Ormanda: Svenskeren, saldırgan oyun sitili benimseyen oyuncu takımının erken zaman baskısını arttırdığı görülmektedir. Dennis Johnsen isimli esporcu, saldırı bazlı şampiyon seçimleriyle sahada gördüğümüz Svenskeren, Lee Sen, Kha’Zix ve Rengar seçimlerini yapmakta. Orta koridor Bjergsen, hayranlarının Kuzey Amerikalı Faker olarak adlandırdığı oyuncu takımın beyni pozisyonunda. Oyun içinde takım temposunu ayarladığı bilinen Bjergsen, bu sezon kitle kontrol şampiyonları üstünde durmakta bunlardan bazıları, Cassiopeia, Ekko ve Syndra’dır. Nişancı rolünde Wildturtle, 2017 yılının başında takıma geri dönen oyuncu takım savaşlarını bazen suikastçi bazen ise uzaktan kontrol ederek pozisyona göre kendine pencere yaratmaktadır. Jason Tran isimli espor oyuncusunun oynamayı tercih ettiği şampiyonlar, Ashe, Varus ve jhin’ dir. Destek Biofrost takma adı ile sahada olan genç oyuncu, maçlardaki sakin ve soğuk kanlı tavırları ile takımına güven veriyor. Thresh, Karma ve Zyra seçenekleri üzerinde duran Vincent Wang isimli oyuncu takımının koruyucu meleği rolünü üstleniyor.

Team Solo Mid ve Flyquest ekipleri arasındaki mücadeleyi, TSM ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Ligdeki büyük küçük her karşılaşmaya canını dişine takarak hazırlanan ekip, zayıf rakibi karşısında zorlanmadan zafere gidecektir.

Afreeca Freecs Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore Liginde heyecan Rox Tigers ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 19 MArt 2017 saat 13:00′ da gerçekleşecek müsabaka için iki takımda son hazırlıklarını yapmaya başladı. 4. Sırada yer alan Afreeca Freecs ekibi karşılaşmayı kazanarak, Mvp ekibinin bir adım önüne geçmek istiyor. Ligde 7. Sırada yer alan Rox tigers ekibinin ise maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergileyen Rox Tigers ekibinde, ligin üst sıralarına yerleşmek için bu karşılaşma altın niteliğinde. Rakiplerinin kendileri karşısında güçsüz kalacağını bilmelerine rağmen çok sıkı bir antreman sürece geçiren takımda, son hazırlıklar tamamlandı. Oyuncuların hala tekli dereceli sıralarda idmanlarına devam ettiği ise elimize ulaşan haberler arasında. AFS ekibi karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seonghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak.

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. Rox ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve Rox Tigers ekipleri arasındaki mücadeleyi, AFS ekibinin alacağını düşünmekteyim. Yükselişe geçen AFS ekibi bu karşılaşmayı da kazanarak Mvp ekibinin önüne geçip, 3. Sırada yer almayı bilecektir.

Cloud9 Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Na Lcs liginde heyecan, Cloud9 ve Immortals takımlarının arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 18 Mart 2017 saat 21:00′ da gerçekleşecek karşılaşma için geri sayım başladı. Bu sezon ligde ikinci sırada yer alan C9 ekibi, TSM ile arasındaki puan farkını kapatmak istiyor. Ligde yedinci sırada yer alan Immortals ekibi ise kötü gidişata bir son verip yükselişe geçmek istiyor. Nefeslerin tutulup seyiredileceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibi bu sezon ligde TSM ekibini rahat bırakmamaya kararlı. Takım olarak iyi bir performans sergileyen oyuncular, liderliği Team Solo Mid ekibinden almak istiyor. Özellikle Baron ve Ejder pitindeki hatalı savaşların üstüne çalışan ekibin karşında, Immortals ekibinin işi gerçekten zor. Karşılaşmaya muhtemel olarak, üst koridorda Ray, ormanda ConratctZ, orta koridorda Jensen, nişancı rolünde Sneaky ve destek rolünde Smoothie beşlisi ile çıkması bekleniyor. Bu sezon Sneaky’ nin gösterdiği mükemmel nişancı performansının ise göz ardı edilmemesi gerekiyor.

Immortals ekibi bu sezon ligde istediği galibiyetlere bir türlü ulaşamadı. Garanti gözü ile baktıkları her karşılaşmadan mağlubiyet ile ayrılan ekipte moraller düşük. TSM karşısında alınan galibiyet ile morallerin iyice bozulduğu ekipte, C9 karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, nişancı rolünde Cody Sun ve destek rolünde Olleh beşlisi ile çıkması bekleniyor.

Cloud9 ve Immortal ekipleri arasında gerçekleşecek olan karşılamayı, C9 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım oalrak istikrarlı bir grafik çizen ekibin, liderliği kolay kolay Team Solo Mid’ e kaptırmaya niyeti yok gibi gözüküyor.

Sk Telecom T1 BBQ Olivers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan, Sk Telecom T1 ve BBQ Olivers karşılaşması ile devam ediyor. 18 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için geri sayım başladı. Kore liginin lideri ve 3 kez Dünya şampiyonu olmuş SKT ekibi bu sezon ligde yeniden fırtına estiriyor. Ligde 8. Sırada yer alan BBQ Olivers ise liderin tahtını sallayarak yükselişe geçmek istiyor. İki takım arasında heyecanın biran olsun azalmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Sk Telecom T1 karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak

SKT T1 takımı mutlak galibiyet için ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Ligdeki liderlik konumunu pekiştirmek olan karşılaşma için yıldız oyuncusu Faker, bütün motivasyonu ile hazır. Sezon başı IMT takımından transfer edilen Huni gerçekten entresan bir esporcu. Sempatik ve yetenekli esporcunun, bizlere unutulmaz bir karşılaşma izleteceğine şüphe yok. Nişancı Bang ve Destek Wolf Dünyanın en iyi alt koridor ikililerinden biri olarak gösteriliyor. Ormancı Peanut başarılı bir ilk yarı ve devre arası geçiren tecrübeli oyuncu, rakibi Score karşısında da oldukça bilgi sahibi. Karşılaşma boyunca sürekli skor peşinden koşacağının sinyallerini veren ekibin karşısında BBQ ekibinin işi gerçekten zor.

SKT T1 ve BBQ Olivers arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibi karşısında çok zorlanmadan 2-0′ lık skor ile karşılaşmayı kazanacağını düşündüğüm ekip, bu sezon ligdeki konumunu kimseye bırakacağa benzemiyor.

Misfits G2 Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde heyecan G2 espor ve Misfits ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 17 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlara gelecek karşılaşma günü ikinci derbisi olacak. Ligin namağlup takımı G2 ligde liderliğine devam ediyor. Ligde ikinci sırada yer alan Misfits ekibi ise bu karşılaşmayı kazanıp hem aradaki puan farkını kapatmak hem de G2 ekibine ilk mağlubiyetini tattırmak istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

G2 esports ekibi bu sezon ligte adeta fırtına estirmeye devam ediyor. Rakipleri karşısında üst üste galibiyetler kazanan G2 ekibi, her karşılaşmaya kader maçı gibi hazırlanmaya devam ediyor. Misfits ekibi karşısındaki derbi için hazırlıklarına ara vermeden devam eden ekip, bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saati için geri sayıma başlayacak. Misfits ekibi karşısında, üst koridorda Expect, ormanda Trick, orta koridorda Perkz, alt koridorda Zven ve Mithy ikilisi ile çıkacak.

Misfits ekibinde hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Ligde sürekli olarak takipcisi olduğu ve artık galibiyet yüzü görmesi istediği, G2 esports karşılaşmasının hazırlıklarını oynadığı hazırlık maçları ile devam ettiriyor. G2 karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Alphari, ormanda Kakao, orta koridorda Powerofevil, alt koridorda Hans Sama ve Ignar ikilisi ile çıkması bekleniyor. Bu sezon ligde 2 mağlubiyeti bulunan ekip bu karşılaşmayı kazanır ise rakibi G2′ ye ağır bir yara vermiş olacak ve ligdeki dengeleri bozacaktır.

G2 Esports ve Misfits ekipleri arasındaki karşılaşmayı, zorda olsa G2 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Sezonun başında Ütopya olarak görülen fakat artık gerçekleşecek olan bir Ütopya olarak görülen namağlup şampiyonluk için her maça kader maçı gözüyle bakmaya devam edecektir.

Unicorn Of Love H2K Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa şampiyonluk ligi B grubunda mücadele eden Unicorn of love ve H2k arasındaki mücadele 17 Mart 2017 saat 18:00′ da ekranlarda olacak. Lcs B grubunda liderliği paylaşan iki takım arasında gerçekleşecek müsabaka, espor severler için mutlak bir şölene dönüşeceğe benziyor. Takımların kıyasıya mücadele sergileyeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Unicorn of love ekibi, Avrupa Lcs liginin en çok ilgi duyulan ve taraftarı olan takımlarından bir tanesi. Özellikle bayan espor severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ekip, forma seçimleri, takım ismi ve takımında bayan esporcu bulunduran tek kulüp olması bu ilginin nedenlerinden biri tabikide. Bu sezon ligde 7 galibiyet 2 mağlubiyet ile birlikte birinci sırayı H2k ekibiyle paylaşan espor kulübü, bu karşılaşmayı kazanarak tek başına lider olmayı hedefliyor. H2k ekibi karşısında, üst koridorda Vizicsacsi, ormanda Xerxe, orta koridorda Exileh, alt koridorda Samux ve Hylissang ikilisi ile çıkacak espor kulübü, bugün oynayacağı hazırlık maçı ile hazırlıklarını tamamlayacak.

H2K ekibi derbi için geri sayıma başladı. Ligin başından beri UOL ekibinin peşinde liderlik şansı kovalayan H2K ekibi, ne pahasına olursa olsun bu karşılaşmayı kazanmak istiyor. B grubunda beklenen derbinin nihayet gelmesi ile birlikte kapalı antremanlarına başlayan ekibin, hazırlıkları ne aşamada malesef bilgi alamıyoruz. Unicorn of love ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Odoamne, ormanda Jankos, orta koridorda Febiven, alt koridorda Nuclear ve Chei ikilisi ile çıkması beklenen H2K espor kulübü, süpriz seçimler ile karşımıza çıkabilir.

Unicorn of love ve H2K ekipleri arasındaki karşılaşmayı çok zorda olsa, UOL ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Sonuç ne olursa olsun nefesleri kesecek karşılaşma en çok espor severleri tatmin edecektir.

Samsung Galaxy Kt Rollster Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Samsung Galaxy ve Kt Rollster derbisi ile devam edecek. 16 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma, bütün espor severlerin takibi altında olacak. Ligde en güçlü 3 takımdan ikisi olarak görülen Samsung galaxy ve Kt Rollster ekibinin karşılaşması, puan tablosundaki kaderlerini de belirleyecek. Lck’ da ikici sırada yer alan yıldızlar karması KT Rollster maçı kaybeder ise SSG ile ikincilik sırasını paylaşacak ve SKT’ yi yakalama şansını tamamı ile kaybedecek. Ligde 3. Sırada yer alan Samsung Galaxy ekibi ise karşılaşmayı kazanır ise ligi ikinci sırada bitirme yolunda büyük bir avantaj sağlayacak. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı mutlaka izlemenizi öneririz.

Samsung Galaxy ekibi bu sezon ligde mücadelesine bütün hızı ile devam ediyor. Takım olarak birbirlerine kenetlenen esporcular bu maç için varını yoğunu ortaya koyacağının sözünü verdi. Ligde Skt derbilerinden boynu bükük ayrılan ekip, aynı sonucu Kt karşısında da almak istemiyor. KT karşısında, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile çıkacak olan ekibin antremanları sır gibi saklanıyor. Karşılaşmada süpriz seçimler ile karşımıza çıkacak ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Yıldızlar karması Kt Rollster takımı, SKT ekibi ile birlikte uzun bir süre liderliği paylaşmıştı. Skt derbilerinde aldığı ağır mağlubiyetler ile liderliğe vedda eden ekip, aynı sonuçları SSG karşısında almak istemiyor. Samsung Galaxy karşısında, üst koridorda Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, alt koridorda Deft ve Mata ikilisi sihirdar vadisine çıkacak. Esporcuların hakim olduğu en etkili şampiyonlar üzerine antremanlarına devam ettiği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Kore liginin en büyük derbilerinden biri olarak görülen Kt Rollster ve Samsung Galaxy arasındaki karşılaşmayı zorda olsa Samsung Galaxy ekibinin alacağını düşünmekteyim. Bu sene Wildcart’ a veda etmek istemeyen ekip varını yoğunu ortaya koyarak maçı kazanmayı bilecektir.

Longzhu Gaming Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecanın biran olsun durmadığı karşılaşmalar 16 Mart 2017 saat 10:00′ da Longzhu gaming ve Rox Tigers açılış maçı ile devam edecek. Ligde 6. Sırada yer alan Longzhu ekibi SSG ile arasındaki puan farkını açmak istemiyor. 7.Sırada yer alan Rox Tigers takımı ise karşılaşmayı kazanıp, Rox ekibi ile aynı puana gelmek istiyor. İki takımın kıyasıya mücadele edeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Longzhu ekibi, BBQ Olivers karşısındaki zafer ile devre arasından sonra başlayan kötü gidişata bir son vermeyi başardı. Lck’ nın ilk yarısında mükemmel bir grafik çizen ekibin, devre arasından sonra üst üste aldığı mağlubiyetler ve kötü oyunu ile hayranları epey üzmüştü. Takım olarak ligin ne kadar değişken olduğunu kavrayabilen ekip, antremanlarını iki katına çıkararak geç olmadan kötü gidişe son vermeyi başardı. Rox Tiger ekibi karşısında, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda BDD, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkacak olan espor kulübü, bu gece oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saati için geri sayıma başlıyacak.

Rox Tigers ekibinde ise Kt karşısında gelen mağlubiyet moralleri bozdu. Takım olarak Kore liginin en güçlü ekiplerinden olarak gösterilen ekibin, bu sezon ligde sergilediği performanslar takiplerinin oldukça gerisinde kaldı. Ligin sonuncusu KDM karşısında bile kötü bir oyun ile zor bir şekilde maçı kazanan ekibin, hayranları oldukça endişeli. Longzu karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seoghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile çıkacak ekibin işi gerçekten zor.

Longzhu Gaming ve Rox Tigers mücadelesinden, Long ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ve kolay puanlar kazanan Rox Tigers ekibi, Longzhu karşısında fazla direnemeyecektir.