Etiket arşivi: League of legends espor tahmini

Cloud9 Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Na Lcs liginde heyecan, Cloud9 ve Immortals takımlarının arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 18 Mart 2017 saat 21:00′ da gerçekleşecek karşılaşma için geri sayım başladı. Bu sezon ligde ikinci sırada yer alan C9 ekibi, TSM ile arasındaki puan farkını kapatmak istiyor. Ligde yedinci sırada yer alan Immortals ekibi ise kötü gidişata bir son verip yükselişe geçmek istiyor. Nefeslerin tutulup seyiredileceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibi bu sezon ligde TSM ekibini rahat bırakmamaya kararlı. Takım olarak iyi bir performans sergileyen oyuncular, liderliği Team Solo Mid ekibinden almak istiyor. Özellikle Baron ve Ejder pitindeki hatalı savaşların üstüne çalışan ekibin karşında, Immortals ekibinin işi gerçekten zor. Karşılaşmaya muhtemel olarak, üst koridorda Ray, ormanda ConratctZ, orta koridorda Jensen, nişancı rolünde Sneaky ve destek rolünde Smoothie beşlisi ile çıkması bekleniyor. Bu sezon Sneaky’ nin gösterdiği mükemmel nişancı performansının ise göz ardı edilmemesi gerekiyor.

Immortals ekibi bu sezon ligde istediği galibiyetlere bir türlü ulaşamadı. Garanti gözü ile baktıkları her karşılaşmadan mağlubiyet ile ayrılan ekipte moraller düşük. TSM karşısında alınan galibiyet ile morallerin iyice bozulduğu ekipte, C9 karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, nişancı rolünde Cody Sun ve destek rolünde Olleh beşlisi ile çıkması bekleniyor.

Cloud9 ve Immortal ekipleri arasında gerçekleşecek olan karşılamayı, C9 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım oalrak istikrarlı bir grafik çizen ekibin, liderliği kolay kolay Team Solo Mid’ e kaptırmaya niyeti yok gibi gözüküyor.

Unicorn Of Love H2K Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa şampiyonluk ligi B grubunda mücadele eden Unicorn of love ve H2k arasındaki mücadele 17 Mart 2017 saat 18:00′ da ekranlarda olacak. Lcs B grubunda liderliği paylaşan iki takım arasında gerçekleşecek müsabaka, espor severler için mutlak bir şölene dönüşeceğe benziyor. Takımların kıyasıya mücadele sergileyeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Unicorn of love ekibi, Avrupa Lcs liginin en çok ilgi duyulan ve taraftarı olan takımlarından bir tanesi. Özellikle bayan espor severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ekip, forma seçimleri, takım ismi ve takımında bayan esporcu bulunduran tek kulüp olması bu ilginin nedenlerinden biri tabikide. Bu sezon ligde 7 galibiyet 2 mağlubiyet ile birlikte birinci sırayı H2k ekibiyle paylaşan espor kulübü, bu karşılaşmayı kazanarak tek başına lider olmayı hedefliyor. H2k ekibi karşısında, üst koridorda Vizicsacsi, ormanda Xerxe, orta koridorda Exileh, alt koridorda Samux ve Hylissang ikilisi ile çıkacak espor kulübü, bugün oynayacağı hazırlık maçı ile hazırlıklarını tamamlayacak.

H2K ekibi derbi için geri sayıma başladı. Ligin başından beri UOL ekibinin peşinde liderlik şansı kovalayan H2K ekibi, ne pahasına olursa olsun bu karşılaşmayı kazanmak istiyor. B grubunda beklenen derbinin nihayet gelmesi ile birlikte kapalı antremanlarına başlayan ekibin, hazırlıkları ne aşamada malesef bilgi alamıyoruz. Unicorn of love ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Odoamne, ormanda Jankos, orta koridorda Febiven, alt koridorda Nuclear ve Chei ikilisi ile çıkması beklenen H2K espor kulübü, süpriz seçimler ile karşımıza çıkabilir.

Unicorn of love ve H2K ekipleri arasındaki karşılaşmayı çok zorda olsa, UOL ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Sonuç ne olursa olsun nefesleri kesecek karşılaşma en çok espor severleri tatmin edecektir.

Super Massive Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 13 Mart 2017 tarihini kapanış karşılaşması olacak Super Massive ve Galatasaray Espor karşılaşmasının saati 19:00. Lige bu sezon katılan ve düşme hattında mücadele eden Galatasaray Espor kulübü biran önce düşme hattından çıkmak istiyor. Ligde Lider konumda bulunan Sup ekibi ise karşılaşmayı kazanarak, ikinici ile puan farkını iyice açmak istiyor. Nefeslerin tutulup izleneceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Super Massive ekibi bu sezon lige adeta damgasını vurmaya devam ediyor. Tecrübeli ekibin en büyük avantajı ise yedeklerde bulunan Lethillion isimli oyuncu. Hem Riot Games personeli olarak görev yapmış hemde TT ekibinin kuruculuğunu daha önce üstlenmiş olan oyuncu, arkadaşlarına bütün bilgi ve birikiminini aktaraıyora benziyor. GS ekibi karşısında, üst koridorda Fabfabulous, ormanda Stomaged, orta koridorda Naru, alt koridorda Zeitnot ve Dumbledoge ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynadığı hazırlık karşılaşması ile maç saatini beklemeye başladı.

Galatasaray Espor kulübünde bu sezon işler bir türlü yolunda gitmiyor. Üst üste gelen mağlubiyetler ile birlikte morallerin yerlede olduğu takımda, artık küme düşmek nerede ise garanti gözü ile bakılıyor. Super massive ekibi karşısında üst koridorda Crimson, ormanda Broken Blade, orta koridorda Abbedadge, alt koridorda Killers ve Noxiak ikilisi ile mücadele edecek takımda, üst koridorda oyuncusu Boraken Blade’ in orman performansı merakla bekleniyor olacak.

Super Massive ve Galatasaray Espor arasındaki karşılaşmayı, Sup ekibi zorlanmadan kazancaktır. Rakiplerine göre hem moral hem tecrübe olarak daha kuveetli olan ekip bol bol skor alarak karşılaşmaları çok uzatmadan noktayı koyacaktır.

Team Solo Mid Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika şampiyonluk ligin Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında gerçekleşecek karşılaşma, 13 Mart 2017 saata 00:00′ da ekranlara gelecek. Ligin birinci sırası C9 ekibi ile paylaşan TSM ekibi, karşılaşmayaı kazanarak tek lider olmak istiyor. Yükselişe geçmek isteyen IMT ekibi ise karşılaşmayı muhakkak kazanmak istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Team solo mid ekibinde, Dyrus ve The Oddone ayrılığından sonra sezon başı ormancı ve üst koridor transferi gerçekleşmişti. TSM ekibi bütün League of legends severlerin saygısını kazanmış ve taraflı tarafsız herkezin sevgilisi olmuş tek lol  takımıdır sanırım. Ayrıca League of legends’ in en eski ve köklü takımı olarak Ligdeki mücadelesine devam ediyor. IMT ekibi karşısındaki performansı merakla beklenen ekip, son hazırlıklarını tamamladı ve maç saati için geri sayım başladı. Muhtemel olarak, üst koridorda Hauntzer, ormanda Svenskeren, orta koridorda Bjergsen, alt koridorda Wildturtle ve Biofrost beşlisi ile vadiye çıkmaları bekleniyor.

Immortals ekibinde Flyquest karşısındaki galibiyet ile moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Takım olarak ligdeki yükselişlerini sürdürmek isteyen esporcular, Tsm karşılaşması hazırlıkları bugün oynayacakları son hazırlık maçı ile tamamlayacaklar. Takım olarak yıldız oyunculara sahip olmasalar da, takım oyunun gerekliliğini yerine getiren ekibin, Tsm karşısındaki beşlisi, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh şeklinde olacak.

Team Solo Mid ve Immortals ekipleri arasında ki karşılaşmayı, Tsm ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak rakiplerine göre daha tecrübeli ve kaliteli bir kadroya sahip olan ekip, liderlik tahtını C9 ekibine kolay kolay bırakmayacaktır.

Oyunfor Crew 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 12 Mart 2017 tarihinin kapanış karşılaşması olan 1907 Fenebahçe espor ve Oyunfor.crew maçı saat 17:00′ da ekranlarda olacak. Düşme hattında mücadele eden FB espor ekibi ile , rakibi Hwa ile üçüncü sırayı paylaşmaktan sıkılan Crew ekipleri arasındaki müsabakanın, nefesleri keseceği bir gerçek. İki takım içinde çok önemli olan müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon Lol şampiyonluk ligine merhaba diyen 1907 Fenerbahçe espor takımı, geçte olsa lige adapte olabilmiş gibi gözüküyor. 1907 Fenerbahçe spor kulübünün en büyük sorunu, yabancı oyuncuları ile yaşadığı iletişim kopukluğu. Lige yeni başlamış olan Fb ekibi neden hemen yabancı oyuncuları kadrolarına eklemek istedi anlayabilmiş değiliz. Crew ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Thaldrin, ormanda Reach, orta koridorda Frozen, alt koridorda Padden ve Japone ikilisi ile çıkacak olan Fb espor ekibinin işi gerçekten zor.

Oyunfor.crew ekibi cephesinde ise son hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı. Bu sezon Hwa ile birlikte sürekli iki ve üçüncü sıralarda yer alan ekip, artık bu beraberliği bozmak istiyor. Crew ekibinde her zamanki gibi en tehlikeli koridor tabiki de üst koridor. Elwind’ in performansı kadar yaptığı, sportmenliğe sığmayan açıklamaları ile ne kadar kolay tilt edilebildiği gayet iyi bilinmekte. 1907 Fenerbahçe espor karşılaşmasına, üst koridorda Elwind, ormanda Mojito, orta koridorda Godbro, alt koridorda Madness ve Wandelbo ikilisi ile çıkacak ekibin performansı merakla bekleniyor.

Crew ve Fb arasında geçecek karşılaşmayı, Crew ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Her ne kadar üst koridor oyuncusu oyunu kendinin sırtladığını iddaa etse de, crew ekibi devamlı olarak Elwind’ in hatalarını düzeltmeyi başarıyor. Zor da olsa üç puanı cebine koyacak olan Crew ekibi, bu sezon Hwa ekibi ile bol bol çekişme yaşayacaktır.

Galacticos Espor Hwa Gamin Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde Galacticos Espor ve Hwa Gaming arasındaki karşılaşma 12 Mart 2017 saat 15:00′ da. Ligdeki yarıştan kopmak istemeyen ve ligde ikinici sırayı zorlamak isteyen iki takımın nefesleri kesecek müsabakasını kaçırmamanızı öneririz.

Galacticos espor takımı ligdeki istikrarlı çıkışına devam ediyor. Ligin ikinci yarısında iyi bir seri yakalayan ekip, tek mağlubiyetini Super Massive ekibi karşısında aldı. Sup karşılaşmasında sergilediği mükemmel oyun ile beğenileri kazanan ekipte, ormancı Kou’ nun mükemmel performansı izleyicelerin gözünden kaçmadı. Hwa gaming karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve Veux ikilisi çıkması bekleniyor. Galacticos takımının tek sorunlu koridoru orta koridor denilebilir. Rakibi karşısında baskı kuramayan Purefect, lüzumsuz skorlar vererek takımına köstek oluyor denilebilir.

Hwa gaming ekibi ligin en eski takımlarından biri olarak nitelendirilebilir. Türkiye şampiyonluk liginde, üst sıralarda görmeye alışık olduğumuz ekip bu sezona kötü başlasa da kısa sürede kendini toparlamayı başardı. Galacticos karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revenge ikilisi ile çıkacak olan ekipte, son hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı.

Hwa gaming ve Galacticos espor arasında geçecek müsabakayı, Hwa ekibinin kazanacağını düşünüyorum. Takım olarak rakibinden daha etkili bir performans grafiğine sahip olan ekip, ligdeki tecrübesinide kullanarak zorda olsa 3 puanı cebine koymayı başaracaktır.

Galacticos Espor Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye liginde düşme hattında mücadele eden, Galacticos espor ve Galatasaray espor karşılaşması 6 Mart 2017 saat 19:00′ da gerçekleşecek. Ligde son sırada bulunan Galatasaray ekibi ile bir üstünde yer alan Galacticos ekibinin karşılaşması, prestij maçı şeklinde olacaktır. Karşılaşma esnasında bol bol skor göreceğimiz için bizler adına keyifli takımlar adına profesyonellikten uzak bir maç bizleri bekliyor.

Lige bu sezon katılan Galatasaray espor kulübü, spor arenasının diğer mecraların dagösterdiği başarıyı, League of legends 2017 kış sezonunda bizlere henüz gösterebilmiş değil. Ligde sadece 1 galibiyeti bulunan ekipte, moraller sıfır. Galatasaray espor kulübünün yaptığı en büyük hata iki adet yabancı oyuncusu. Özellikle ligte yeni olan bir ekip için hem takımın birbirine alışması hem de lige ısınması için giriş aşamasında bir transfer gerçekleştirilmemeliydi. Galacticos espor karşısında muhtemel kadro, üst koridorda Broken Blade, ormanda Adaniel, orta koridorda Abbedadgge, alt koridorda Killer ve Noxiah ikilisi şeklinde olacak. Birlikte çalışmalarını sürdüren alt koridor ikilisinin bir türlü uyum sağlayamadıklarını söylemekte de fayda olduğunu düşünüyorum.

Ligin bir diğer kötü ekibi olan Galacticos espor’ un bu sezon sadece iki galibiyeti var. Üst koridorda Brolia, ormanda Kou, orta koridorda Soz Purefect, alt koridorda Meantnt ve Veux ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak olan ekibin bu sezon işi gerçekten zor. FB ve GS espor kulüplerinde gördüğümüz gibi Galacticos espor ekibide kadrosunda iki adet yabancı oyuncu barındırıyor. Türkiye liginde özellikle orman ve orta koridor rolünde neden ısrarla yabancı oyuncu oynatılmak isteniyor anlayabilmişl değilim.

Galacticos espor ve Galatasaray espor karşılaşmasının beraberlik ile sonuçlanması son derece muhtemel. Takımlarının ikiside oldukça tecrübesiz ve global görevler konusunda birbirlerinden kopuklar. Prestij maçı havasında gerçekleşecek karşılaşmada bol bol skor izleyeceğimiz garantisi bizleri bekliyor.

Dark Passage 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 1 hafta ara döneme giriş yapılacak. Hazırlık dönemine girmeden önce,son karşılaşmalarını yapacak olan Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe spor maçı 6 Mart 2017 saat 17:00′ da ekranlarda olacak. Ligde kendilerinden beklenen performansı bir türlü veremeyen iki takımın 5. Sırayı kapmak ve hazırlık dönemine moralli girmek için son şansları.

Bu sezon Dark Passage ekibi bir türlü istedikleri performansı sergileyemiyor. Özellikle Naru gibi önemli bir esporcusunu Super Massive ekibine kaptıran takımın, geçen senelerdeki takım oyununun yerinde yeller esiyor. Takımın nişancısı ve kaptanı rolündeki Holyphoenix nickli Anıl Işık, takım kompazisyonunu kendi seçimi üzerine kuruyor. League of legends’ ın bireysel olarak kazanılamacağını hala anlayabilmiş değil. Alt koridorda rakiplerine gereksiz skorlar veren esporcu, böyle devam ederse yakın zamanda profesyonel kariyerine nokta koymak zorunda kalıcak. Dark Passage ekibinde işlerin yolunda gittiği tek yer üst koridor. Tecrübeli oyuncu Wickd’ ın ellerinde her şampiyon değer kazanıyor. Üst koridorda kazanılan bu avantajı saçma şekilde diğer koridorlarında kaybeden Dark Passage ekibi, nişancı ve kaptan rolünde bir değişikliğe gitmez ise yakında tarihe karışıcak.

1907 Fenerbahçe espor da ligin bir diğer beklenen performansı veremeyen ekibi. Takım olarak ligde yeni olan ekibin elbette lige alışmasının zaman alacağını biliyorduk. Devre arası dönemin ardından da bir türlü gerekli motivasyonu sağlayabilmişe benzemiyorlar. Koridorların her birinde takım oyunundan uzak seçim ve rotasyon hataları göz çarpıyor. Takımın en büyük sorunu yabancı oyuncular ile yaşanılan diyalog sorunu olduğunu düşünüyorum.

1907 Fenerbahçe espor ve Dark Passage BKM.Express karşılaşmasının berabere sonuçlanacağını düşünüyorum. Takımların denge ve odaklanma sorunları olduğundan dolayı birbirlerini tartmadan savaşlara girecekleri ve anlamsız skor verecekleri aşikar.

Cloud9 Flyquest Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde heyecan bütün hızıyla devam ediyor. 6 Mart 2017 saat  01:00′ da oynanacak olan Cloud9 ve Flyquest karşılaşması için geri sayım başladı. Na Lcs de TSM ile birlikte birinci sırayı paylaşan Cloud9, liderliği TSM ekibine kaptırmama konusunda kararlı. 3 Sırada yer alan Flyquest ekibi karşılaşmayı kazanırsa, ligde ikinci sırayı almaya bir adım daha yaklaşacak. Birbirinden değerli esporcuların karşılaşmasını izleyeceğimiz müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekinin tecrübeli üst koridor oyuncusu Impact, Echo Fox karşılaşmasında adeta oyuna damgasını vurdu. Renekton ve Rumble seçimleri ile mükemmel bir oyun çıkaran tecrübeli esporcunun, Fly ekibinin başlıca hedefi olacağından şüphe yok. Ormancı Contractz, Graves performansı ile hepimizi büyüledi desek yeridir. Sezonun ilk yarısında oldukça eleştirilen esporcunun, çalışmalarının olumlu sonuç verdiğini söylemekte fayda var. Jayce ve Orianna seçimleri izlediğimiz orta koridor oyuncusu Jensen tek kelime ile harika bir oyun çıkardı. Takımın alt koridorunda Sneaky ve Smoothie ikilisi oldukça iyi anlaşıyor. Baron ve ejder pitinde gerçekleştirdikleri savaşlar ile bizlere ne kadar tecrübeli bir takım olduğunu gösteren ekibin liderliği bırakmaya hiç niyeti yok.

Flyquest ekibi, Team Envy karşısında biraz zorlansa da maçı kazanmayı bildi. C9 ekibinin karşısına, üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemmonation ikilisi ile çıkacak ekip, bugün oynayacağı son hazırlık maçı ile hazırlıklarını tamamlayacak. Takım olarak global görevleri takip etme konusunda sorunlar olduğu Envy karşılaşmasın da gözümüze çarpmıştı. Alt koridor ikilisi lane de çok fazla kalıyor ve minyon iterken takımını eksik savaşlara sokuyor. Umarız son antremanlarında bu sorunun üstesinden gelmeyi başarabilirler.

Cloud9 ve Flyquest ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Cloud9 ekibinin kazanacağını düşünüyorum. Flyquest ekibi bu sezon her ne kadar kötü bir grafik çizmese de C9 ekibi, tecrübe ve oyuncu kalitesi konusunda kendilerine bir kaç gömlek üst kalıyor.

Hwa Gaming Oyunfor Crew Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk ligi 5 Mart 2017 karşılaşmaları saat 17:00’ da oynanacak Oyunfor.crew ve Hwa gaming karşılaşması ile tamamlanacak. Ligde şampiyonluk yarışında Super Massive ile birlikte aday gösterilen 2 takımın 4 Mart karşılaşmalarından sonra son 1 antreman ile karşılaşma saatini bekleyecekleri ve bizlere seyir keyfi mükemmel bir maç çıkaracaklarına şüphe yok.

Oyunfor.crew ekibi takım olarak bu sezon iyi bir kadroya sahip. Takımın en dikkat çeken ismi Elwind nickli, Kaan Atıcı. Takım analizlerinde üzerinde durduğumuz oyuncunun egosu oldukça yüksek. Takımının üstlendiği her galibiyette kilit oyuncu olduğunu, alınan her mağlubiyette ise takım arkadaşlarının hatalı olduğunu belirten esporcunun, empati yeteneği sıfır. Devre arası dönemde iki yabancı oyuncusu ile zaten güçlü olan iletişimini iyice güçlendiren ekipte, alt koridorda da işler yolunda gibi gözüküyor. Ormancı Mojito’ nun yeteneklerini geliştirdiğini gözlemlemek pek zor olmadı. Çarp zamanlaması konusunda oldukça tecrübe kazanan oyuncunun ikinci yarı performansları merakla bekleniyor. Takımın orta koridor oyuncusu Godbro başarılı bir devre arası geçirdi. Şampiyon havuzunu genişleten genç esporcunun, sezon sonu transfer haberleri de espor Dünyasında çalkalanmaya başladı.

Hwa gaming ekibi takım olarak oldukça genç esporculara sahip olsa da tecrübe olarak rakiplerinden aşağıda değil. Kadrosunda bir çok kez değişiklik gören ekibin, üst koridorunda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revanche ikilisi ile sihirdar vadisine çıkması bekleniyor. Bu sezon Super Massive karşısında sergilediği oyunlar ile şampiyonluk yarışında bizde varız diyen ekibin, mutlak galibiyet ilkesi ile karşılaşmaya çıkacağı haberi duyuruldu. Ligde Hwa ve Crew ekiplerinin önüne geçerek 2. Sırayı almak isteyen ekipte moraller yerinde.

Oyunfor.crew ve Hwa gaming arasında gerçekleşecek müsabakanın beraberlik ile sonuçlanacağını düşünmekteyim. Crew ekibi kadro olarak Hwa ekibinden daha güçlü görünse de ne yazık ki Elwind’ in bireysel ve arkadaşlarını aşağılamaya yönelik verdiği röportajlar takımını oldukça etkiliyor. İlk karşılaşmayı Hwa, ikinci karşılaşmayı Crew ekibinin alacağını düşündüğüm karşılaşmayı, merakla bekliyoruz.