Etiket arşivi: league of legends kuzey amerika

Cloud9 Immortals Lol Maçı Tahmini

League of legends Na Lcs liginde heyecan, Cloud9 ve Immortals takımlarının arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 18 Mart 2017 saat 21:00′ da gerçekleşecek karşılaşma için geri sayım başladı. Bu sezon ligde ikinci sırada yer alan C9 ekibi, TSM ile arasındaki puan farkını kapatmak istiyor. Ligde yedinci sırada yer alan Immortals ekibi ise kötü gidişata bir son verip yükselişe geçmek istiyor. Nefeslerin tutulup seyiredileceği müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibi bu sezon ligde TSM ekibini rahat bırakmamaya kararlı. Takım olarak iyi bir performans sergileyen oyuncular, liderliği Team Solo Mid ekibinden almak istiyor. Özellikle Baron ve Ejder pitindeki hatalı savaşların üstüne çalışan ekibin karşında, Immortals ekibinin işi gerçekten zor. Karşılaşmaya muhtemel olarak, üst koridorda Ray, ormanda ConratctZ, orta koridorda Jensen, nişancı rolünde Sneaky ve destek rolünde Smoothie beşlisi ile çıkması bekleniyor. Bu sezon Sneaky’ nin gösterdiği mükemmel nişancı performansının ise göz ardı edilmemesi gerekiyor.

Immortals ekibi bu sezon ligde istediği galibiyetlere bir türlü ulaşamadı. Garanti gözü ile baktıkları her karşılaşmadan mağlubiyet ile ayrılan ekipte moraller düşük. TSM karşısında alınan galibiyet ile morallerin iyice bozulduğu ekipte, C9 karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pobelter, nişancı rolünde Cody Sun ve destek rolünde Olleh beşlisi ile çıkması bekleniyor.

Cloud9 ve Immortal ekipleri arasında gerçekleşecek olan karşılamayı, C9 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım oalrak istikrarlı bir grafik çizen ekibin, liderliği kolay kolay Team Solo Mid’ e kaptırmaya niyeti yok gibi gözüküyor.

Echo Fox Cloud9 Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kuzey Amerika liginde mücadele eden Cloud9 ve Echo Fox karşılaşması 4 Mart 2017 saat 22:00’ da ekranlarda olacak. TSM ile birlikte birinci sırayı paylaşan C9 maç fazlasıyla da olsa liderliği almak istiyor. Ligde 7. Sırada bulunan Echo Fox ekibinin ise şampiyonluk yarışından kopmamak için bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon istikrarlı çıkışını sürdüren Cloud9 espor ekibinde keyifler yerinde. Takımın kadrosuna dahil olan Impact’ in bu maç yedeklerde olması bekleniyor. Üst koridorunda Ray, Ormanda Contractz, Orta koridorda Jensen, Nişancı Sneaky ve Destek rolünde Smoothie beşlisi ile sihirdar vadisine çıkacak olan ekip bugünkü idman ile birlikte hazırlıklarını noktalayacak. Kuzey Amerika liginde TSM ile birlikte en köklü ve en sevilen kulüpler arasında olan C9 espor ekibi, defalarca Dünya şampiyonasına katıldı fakat finallerde oynamayı bir türlü başaramadı. Oldukça tecrübeli ve yetenekli bir kadroya sahip olan espor kulübünün, Sneaky gibi mükemmel bir kozu bulunuyor. Metada olsun yada olmasın her türlü saldırı gücü taşıyıcısını başarıyla oynamayı beceren yetenekli nişancının, Kore liginden transfer teklifleri aldığı elimize ulaşan haberler arasında. Ayrıca Türkiye liginde de bir çok takımın ilgilendiği tecrübeli nişancının gitmek yada kalmak arasındaki kararı sezon sonu vereceği söylentileri yayılmaya başladı.

Echo Fox ekibi ligdeki konumunu değiştirmek konusunda oldukça kararlı. Çıkışını yada düşüşünü belirleyecek olan karşılaşma için oldukça gergin olan ekipte, hazırlıklar tamamlandı. Özellikle devre arası dönemde çok sıkı bir çalışma temposu içinde olan ekibin, bu maçı ne kadar arzuladığı da açıkça görünüyor. Üst koridorda Looper, Ormanda Akaadian, orta koridorda Froggen, Nişancı ve destek rolünde Keith ve Gate ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak olan ekibin, ikinci yarı ilk performansı merakla bekleniyor.

Cloud9 ve Echo Fox arasında geçecek olan karşılaşmayı, Cloud9 ekibinin alacağını düşünmekteyim. Serinin ilk maçında Echo Fox takımı 1 galibiyet alsa da toplamda 2-1 lik skor ile karşılaşmayı kaybedecektir. Kadro ve tecrübe olarak rakibinden daha deneyimli olan C9 espor kulübü bu sezon liderliği TSM’ e kolay kolay kaptırmamak için varını yoğunu vadiye aktarıcaktır.