Etiket arşivi: League Of legends maç sonu tahminleri

Hwa Gaming Oyunfor Crew Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk ligi 5 Mart 2017 karşılaşmaları saat 17:00’ da oynanacak Oyunfor.crew ve Hwa gaming karşılaşması ile tamamlanacak. Ligde şampiyonluk yarışında Super Massive ile birlikte aday gösterilen 2 takımın 4 Mart karşılaşmalarından sonra son 1 antreman ile karşılaşma saatini bekleyecekleri ve bizlere seyir keyfi mükemmel bir maç çıkaracaklarına şüphe yok.

Oyunfor.crew ekibi takım olarak bu sezon iyi bir kadroya sahip. Takımın en dikkat çeken ismi Elwind nickli, Kaan Atıcı. Takım analizlerinde üzerinde durduğumuz oyuncunun egosu oldukça yüksek. Takımının üstlendiği her galibiyette kilit oyuncu olduğunu, alınan her mağlubiyette ise takım arkadaşlarının hatalı olduğunu belirten esporcunun, empati yeteneği sıfır. Devre arası dönemde iki yabancı oyuncusu ile zaten güçlü olan iletişimini iyice güçlendiren ekipte, alt koridorda da işler yolunda gibi gözüküyor. Ormancı Mojito’ nun yeteneklerini geliştirdiğini gözlemlemek pek zor olmadı. Çarp zamanlaması konusunda oldukça tecrübe kazanan oyuncunun ikinci yarı performansları merakla bekleniyor. Takımın orta koridor oyuncusu Godbro başarılı bir devre arası geçirdi. Şampiyon havuzunu genişleten genç esporcunun, sezon sonu transfer haberleri de espor Dünyasında çalkalanmaya başladı.

Hwa gaming ekibi takım olarak oldukça genç esporculara sahip olsa da tecrübe olarak rakiplerinden aşağıda değil. Kadrosunda bir çok kez değişiklik gören ekibin, üst koridorunda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revanche ikilisi ile sihirdar vadisine çıkması bekleniyor. Bu sezon Super Massive karşısında sergilediği oyunlar ile şampiyonluk yarışında bizde varız diyen ekibin, mutlak galibiyet ilkesi ile karşılaşmaya çıkacağı haberi duyuruldu. Ligde Hwa ve Crew ekiplerinin önüne geçerek 2. Sırayı almak isteyen ekipte moraller yerinde.

Oyunfor.crew ve Hwa gaming arasında gerçekleşecek müsabakanın beraberlik ile sonuçlanacağını düşünmekteyim. Crew ekibi kadro olarak Hwa ekibinden daha güçlü görünse de ne yazık ki Elwind’ in bireysel ve arkadaşlarını aşağılamaya yönelik verdiği röportajlar takımını oldukça etkiliyor. İlk karşılaşmayı Hwa, ikinci karşılaşmayı Crew ekibinin alacağını düşündüğüm karşılaşmayı, merakla bekliyoruz.

Team Aurora Super Massive Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde 5 Mart 2017 saat 15:00’ da başlayacak olan Team Aurora ve Super Massive maçı için geri sayım başladı. Ligde lider konumda bulunan Super Massive ekibinin şampiyonluğu kimseye kaptırmaya niyeti yok. 4. Sırada yer alan Team Aurora ekibi ise Oyunfor.Crew ve Hwa Gaming’ in önene geçerek 2. Sırayı kapmaya niyetli. Nefeslerin tutulup izleneceği mücadeleyi kaçırmamanızı öneririz.

Super Massive espor ekibi bu sezon adeta lige damgasını vuruyor. Üst koridorda Fabfabulous, orta koridorda Naru, ormanda Stomaged, alt koridorda Zeitnot ve Dumbledodge ikilisi ile karşılaşmaya çıkacak ekipte hazırlıklar tamamlandı. Takımın yedek nişancısı Lethillion’ un TT ekibinin kurucularından ve eski bir riot çalışanı olduğunu bahsetmekten fayda var. Takım olarak harita hakimiyeti ve global görevleri oldukça istikrarlı bir şekilde yerine getiren Super Massive ekibinin, harita rotasyonu konusunda da oldukça etkili olduğunu sezonun ilk yarısında gözlemlemiştik. Wildcart turnuvalarından kendilerinden beklenen performansı bir türlü sergileyemeseler de kadroları oldukça kuvvetli. Sup ekinin en kilit oyuncuları olarak Fabfabulous ve Naru’ yu göstermek mümkün. İki oyuncunun da son dönemlerde sergilediği inişli çıkışlı performanslar takımı olumsuz etkileyebiliyor.

Çıktığı son 3 müsabakadan galip ayrılan Team Aurora ekibinde moraller yerinde. Devre arası dönemde Super Massive ekibine yaklaşmak istediklerini her fırsatta belirten ekibin, rakipleri Hwa ve Crew’ i geride bırakarak ikincilik koltuğuna oturmak istedikleri bütün espor severler tarafından duyruldu. Devre arası dönemde takım olarak çalışmalar gerçekleştiren ekipte, yabancı oyuncular ile olan iletişim sorunu çözülmüşe benziyor. Super Massive karşılaşmasına, üst koridorda Atom, Ormanda Taikki, orta koridorda Lely ü Nehar, alt koridorda Avenuee ve Ruvelius ikilisi ile çıkacak ekibin, maç performansı merakla bekleniyor.

Super massive ve Team Aurora arasında gerçekleşecek müsabakayı, Super Massive ekibi çok zorlanmadan alacaktır. Rakiplerine göre daha tecrübeli ve etkili bir kadroya sahip olan Sup ekibi aynı zamanda harita kontrolü konusunda da rakibinden bir adım önde.

Galatasaray Espor 1907 Fenerbahçe Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde derbi için geri sayım başladı. 5 Mart 2017 saat 13:00’ da başlayacak olan 1907 Fenerbahçe espor ve Galatasaray espor derbisini kaçırmamanızı öneririz. Ligde tutunma mücadelesi veren iki takımın da şampiyonluk ligindeki geleceğini belirleyecek karşılaşma için sezonun son derbisi olduğunu söylemek yersiz olmaz.

1907 Fenerbahçe espor kulübünde, Glacticos, Team Aurora ve Super Massive mağlubiyetlerinden sonra, devre arasına moralsiz bir giriş yapmışlardı. 10 günlük süreçte gece gündüz hazırlık karşılaşmaları ve antremanlar ile geçiren ekip, ligin ikinci yarısında bizlere bambaşka bir Fenerbahçe espor takımı izletmek istiyor. Takımdaki en büyük sorun iletişim kopukluğuydu. Devre arası dönemde yabancı oyuncuları, Reach ve Frozen ile yaşanan kopuklukları düzeltme konusunda yapılan çalışmalar meyve vermişe benziyor. Üst koridorun başarılı isimlerinden Thaldrin ve Nişancı Elysion tecrübeleri ile takımlarına olumlu katkı sağlamaya başladı. Hazırlık maçlarında Baron ve Ejder pitindeki savaşlarda oldukça kontrollü ve başarılı olan ekibin, derbi performansı merakla bekleniyor.

Galatasaray espor kulübü devre arası dönemde faturayı takımın ormancısına kesti. 1907 Fenerbahçe karşısında yeni ormancısı olan Adaniel’ i vadiye sürecek olan ekipte hazırlıklar tamamlandı. Galatasaray espor ekibinde en büyük problemlerden biri takımdaki yabancı oyuncularla olan iletişimdi. Devre arası dönemde bu sorunun farkında olsalar da ne kadar sağlıklı bir çözüm üretebildiler şüpheliyim. Orta koridor Abbedadge çalışma döneminde Ryze performansını oldukça geliştirdi. Nişancı Killers ile destek Noxiak’ ın ne kadar uyum sağladığını maç günü göreceğiz. Üst koridorda değişikliğe gitmeyen ekipte Broken Blade nickli Sergen Çelik görev yapacak. Üst koridorda büyük sorunlar yaşayacak olan ekibin, devre arasında bir oyuncu transferi yapmaması hepimizi şaşırttı.

1907 Fenerbahçe espor ve Galatasaray espor karşılaşmasını, 1907 Fenerbahçe esporun kazanacağını düşünmekteyim. 10 günlük arada daha verimli bir dönem geçiren FB takımı, rakibine 1 oyun verse de 2-1’ lik skor ile kazanmayı bilecektir.

Misfits Espor Origen Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Eu Lcs liginde 4 Mart 2017 saat 17:00’ da gerçekleşecek Misfits ve Origen karşılaşması, iki takım içinde hayati öneme sahip. Eu lcs liginde hiç galibiyeti bulunmayan Origen espor ekibi bu karşılaşmayı da kazanmazsa ligden tamamen kopacak ve önümüzdeki karşılaşmaları prestij müsabakalarına dönüşecek. Misfits ekibi ligde birinci sırayı zorlamaya devam ediyor. G2 espor ekibinin alacağı bir mağlubiyet ile 1. Sıraya yükselecek Misfist espor takımının bu karşılaşmayı muhakkak kazanması gerekiyor.

Misfits Avrupa Lcs liginde bu sezon oldukça başarılı işlere imza atıyor. Sezon başında takıma transfer olan ve yeteneklerini oldukça geliştiren üst koridor Alphari oldukça verimli bir ara dönem geçirdi. Takımın ormancısı Kakao, bu sezon G2 karşılaşması da dahil olmak üzere gerçekten inanılmaz performanslar sergiliyor. Takımının G2 karşısında kaybettiği maçta dahil haritanın her yerinde gördüğümüz tecrübeli oyuncu, takımını zafere götüren birleştirici bir güç. Orta koridor Powerofevil sezonun ilk yarısında oldukça eleştiri topladı. Eleştireleri dinleyen ve kitle kontrol şampiyonları üzerine çalışmalarına devam eden esporcu, ikinci yarıda gözleri üzerine toplamayı başarıcak gibi gözüküyor. Nişancı Hans Sama ve destek Ignar’ ın mükemmel bir takım oyunu sergilediğine şüphe yok. Devre arası dönemde de takımdan ayrı olarak sık sık birlikte çalışmalar yapan ikilinin, ligin ikinci yarısındaki performansları merakla bekleniyor.

Origen espor ekibinde tehlike sinyalleri çalmaya devam ediyor. Üst üste gelen G2 Espor ve Fnactic mağlubiyetleri ile morallerin yerlere düştüğü takımda, devre arası dönem birkaç hazırlık maçı ile tamamlandı. Ligdeki istikrarsız performansını hazırlık müsabakalarında da gösteren ekibin, bu sezon lig yarışından tamamen çekilmek istediği elimize ulaşan haberler arasında.

Misfits ve Origen arasında gerçekleşecek müsabakayı, Misfits ekibi rahatlıkla kazanacaktır. Moralsiz ve idmansız olan Origen ekibi karşılaşmaya prestij maçı gözüyle bakıp, sadece tecrübe edinmek için yeni metalar denemeye çalışacaktır.

 

G2 Espor Team Vitality Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde G2 Esports ve Team Vitality karşılaşması 3 Mart 2017 saat 18:00’ da başlayacak. A grubunun namağlup lideri ve B grubunda yalnızca bir galibiyeti olan G2 Espor ve Team Vitality maçını kaçırmamanızı öneririz.

Başarılı bir sezon ve devre arası geçiren G2 espor ekibinde maç hazırlıkları tamamlandı ve 1 günlük tatil verildi. Üst koridorda bu sezon adeta devleşen Expect, Fiora ve Renekton şampiyonlarına bol bol çalışarak, şampiyon havuzuna dahil etmeyi başardı. Nişancı Zven, dervre arasında Caitlyn ve Sivir şampiyonları üzerinde durmayı tercih etti. Bu sezon Ashe, Jhin ve Varus sıklıkla alt koridorda seçilse de ligin ikinci yarısında Zven sürprizi görebiliriz. Ormancı Trick ve orta koridor Perkz’ in de sıklıkla uyumlu olarak ganklara çıktığını gözlemlediğimiz devre arası hazırlık maçları süresince, özellikle Trick’ in nidalee seçimi ve aktif dürtme potansiyeli konusunda ne kadar etkili olduğunu gözlemleyebildik. Takım olarak rakibini küçümsemeyen G2 espor ekibinde hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı.

Ligin ilk yarısında sadece 1 maç kazanarak, B grubunda 4. Sırada yer alan Team Vitality ekibinde ise çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Cabochard’ ın devre arasında bol bol antreman yaptığını ve özellikle maç saatine kadar antremanlarını bırakmayacağı elimize ulaşan haberler arasında. Ormancı Djoko Olaf seçimi üzerindeki yersiz ısrarını devam ettiriyor. Özellikle rakip takımı sersemletme imkanı bulunmayan Olaf, daha çok anti tank görevi gören bir şampiyon. Takımın alt koridorunda devre arası dönem iyi geçti denilebilir, nişancı Steelback ve destek Aod aralarındaki iletişimi güçlendirmişe benziyor.

G2 espor ve Team Vitality arasında gerçekleşecek karşılaşmayı, G2 espor ekibi zorlanmadan kazanacaktır. Takım olarak Team Vitality ekibine birkaç gömlek üst olan, G2 ekibinin koordinasyon ve şampiyon havuzu konusunda rakiplerinden üstün olduğunu açıkça görebiliyoruz.

Team Turquality Çilekler Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye yükselme liginde mücadele eden Team Turquality ve Çilekler arasındaki karşılaşma 1 Mart 2017 saat 16:00 da başlayacak. Şampiyonluk ligi yarışında avantaj elde etmek isteyen TT ekibi 3 zafer 1 mağlubiyet ile Team Vulture ekibiyle birlikte ilk sırayı paylaşıyor. Yükselme liginin ikinci yarı açılış maçını kaçırmamanızı öneririz.

Team Turquality bu sezon iki yabancı transfer ile şampiyonluk ligine geri dönmek için mücadele edeceklerini espor severlere duyurmuştur. P3P Esport karşısında gelen mağlubiyet ile devre arasına moralsiz girseler de verimli bir devre arası geçiren TT ekibinde, kadroda bir değişiklik gözükmüyor. Üst koridorda görev yapan Kirito nickli Avusturalya asıllı esporcu Malphite, Renekton ve Shen seçimleri ile ilk yarı karşımıza çıkmıştı. Devre arasında Camille ve Nautilus üzerine çalışan genç esporcunun gelecek vadettiğini söylemek gerekiyor. Orta koridor Shoshin ligde oldukça tecrübe edindi ve rakipleri ile yüzleşmeye hazır. Ormancı Sigma bu sezon Team Turquality ekibiyle şampiyonluk ligine çıkamazsa, bahar sezonunda şampiyonluk ligi takımlarından birine transfer olabilecek gibi gözüküyor.

Çilekler ekibinde devre arası çalışmaları ara vermeden başlamıştı. Özellikle takım olarak organize harita rotasyonu gerçekleştiremeyen ekibin, harita hakimiyeti kurma konusunda ağır çalışmalar yaptığı elimize ulaşan haberler arasında. Çilekler ekibindeki yabancı oyuncular, Lechase ve Rhukz henüz takıma adapte olabilmiş değil. Takım arkadaşları ile diyalog kurma sıkıntısı çeken iki oyuncu için zor bir ikinci yarı olacağa benziyor. Nişancı Unexpected ve Destek Rhuzk arasındaki iletişimin gözle görülür derecede kopuk olduğunu gördüğümüz Çilekler ekibinde, ikinci maçta PBD – Rhukz değişikliği görmemiz mümkün.

Team Turquality şampiyonluk liginde mücadele etmiş olmanın verdiği avantaj ile Çilekler espor ekibine göre bir adım ileride. TT zaferi ile sonuçlanacağını düşündüğüm karşılaşmanın, oyunun ilk dakikalarında yavaş başlayıp, ilerleyen dakikalarda bol bol skor getireceğini söylemekte fayda görüyorum.

Hwa Gaming Galatasaray Espor Lol Maçı Tahmini

League Of Legends Türkiye liginde 2. Müsabaka 19 Şubat 2017 tarihinde Galatasaray E Sports ile Hwa Gaming arasında gerçekleşecek. Galatasaray E Sports ligi 1 galibiyet ile 5 puan da sürdürürken Hwa Gaming, 4 galibiyet 13 puan ile devam etmektedir.

Ligin 2. sırasında bulunan Hwa Gaming, Team Aurora karşısında berabere kaldığı maçı affettirmek için sahaya çıkacak. Üst koridor oyuncusu Panky’ nin Nautilus mu yoksa Maokai’ yimi tercih edicek? Ormancı rolünde Trix sezona mükemmel başlayıp zamanında yaptığı baskınlarla takımının nefes alma konusunda ki güvendiği isim, Kha’zix de ne kadar iyi olduğu bilinse de diğer bir kozu lee sin olacak gibi. Orta koridor oyuncusu Xico kitle kontrol şampiyonlarını çok seven bir oyuncu bunu Taliyah ve Orianna ile defalarca kez gösterdi. Zorda kalırsa cebinde Corki’ ninde olması artı olarak hanesine geçiyor. HWA’ nın nişancısı olarak görev alacak isim İsveç’ li oyuncu Emtest en sevdiği şampiyon şüphesiz Varus, uzaktan dürtmeyi seven Emtest Jhin ve ashe ise diğer kartları. Destek kısmında ise Revanche gözüküyor. Bard, Miss Fortune ve thresh şampiyonlarını oynamayı sevse de ben ondan Karma bekliyorum bu maç.

Galatasaray E Sports Kulübü ise yükseliş peşinde ligde 1 galibiyeti ve sadece 5 puanı bulunan takım bu maç da her şeyini ortaya koyacak. Üst koridor oyuncusu Broken Blade yaptığı tank seçimleri ile takımının hasar yükünü azaltmayı planlıyacak gibi gözüküyor. Oynamayı sevdiği şampiyonlar ise Shen, Nautilus ve fiora’ dır. Ormanda Adaniel’ in bu maçtaki performansı merakla beklenenler arasında. Orta koridorda görev yapacak oyuncu Abbedagge genellikle oynamayı seçtiği suikastçi şampiyonlarla biliniyor. Nişancı rolünde Killers, oda metaya uygun olarak Jhin, Varus ve ashe seçeneklerine giden nişancılardan. Bu maçta attığı ultiler hayati değer taşımakta. Destek rolündeki isim ise Noxiak Almanya uyruklu oyuncu Karma ağırlıklı oynamakta olup diğer şampiyon seçimleri ise Bard ile Janna’ dır.

Hwa Gaming ve Galatasaray E Sports takımları arasındaki geçicek maçta Hwa kulübünü daha baskın taraf olarak görmekteyim, bunun sebebi oturmuş bir oynama sistemi ve koordinasyona sahip olmasıdır. Hwa gaming 2 maçı da kazanıp oyunu kapatacağını tahmin ediyorum.