Etiket arşivi: Lol 2017 Kış sezonu puan durumu

Lol 2017 Kış Sezonu Devre Arası Puan Durumu

League of Legends kış sezonu şampiyonluk ligi Team Aurora ve Galacticos karşılaşması ile 11 günlük devre arasına giriş yaptı. Ligin ilk yarısında kıyasıya karşılaşmalar ile görsel bir şölen yaratan takımların, devre arasında da çalışmalarına bütün hızıyla devam ettiği gelen haberler arasında.

Bu sene Espor arenasında ilk kez izlediğimiz, 1907 Fenerbahçe Espor ve Galatasaray Espor takımları, hayranlarına her ne kadar istedikleri performansı gösteremeseler de, ligin ikinci yarısında hayranlarına hayal kırıklığı yaşatmamak ve lig deki yarıştan kopmamak için çalışmalarına ara vermeden başladılar. 2017 kış sezonunda, üst koridorda tank metasına bir türlü ayak uyduramayan, Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe Espor takımlarında, çalışmaların şampiyon yasaklama ekranından başlayarak, takım içi iletişim ve harita görevleri üzerinde yoğunlaştığı elimize geçen bilgiler arasında.

Team Aurora takımında, ligin son haftalarında üst üste gelen galibiyetler ile moraller yerinde. Ligin ilk sezonun kapanmasının ardından, Team Aurora Espor takımı da ara vermeden çalışmalarına başladı. Ligde 4. Sırada yer alan tecrübeli takımın, 2017 kış sezonu şampiyonluk liginde en az ilk ikiyi hedefledikleri gelen açıklamalar arasında. Ligin 2. Yarısının açılış maçını Oyunfor.crew ile 4 mart 2017 saat 13:00 da gerçekleştirecek olan Aurora ekibinin, harita görevleri ve takım içi iletişim üzerine çalıştıkları ve Crew maçına mutlak 3 puan ilkesiyle çıkacağı gelen haberler arasında.

Lig de lider durumdaki Super Massive takımında HWA gaming karşısında alınan beraberlik ve ardından gelen 1907 Fenerbahçe Espor galibiyeti ile en yakın rakibine 6 puan fark atmış durumda. Ligin ilk yarısını lider olarak tamamlayan profesyonel ekip, birkaç günlük tatilin ardından çalışmalarına devam edecek. Takım olarak harita hakimiyeti ve rotasyon görevlerinde gayet başarılı bir performans grafiği çizen, tecrübeli ekipte Naru sinyalleri çakıyor. Bu sezon bir türlü kendisinden beklenen performansı sergileyemeyen Naru nickli Koray Bıçak’ ın devre arasında takım ile iletişimini güçlendirmesi bekleniyor. Çok fazla tilt olmaya başlayan profesyonel esporcunun en kısa sürede metaya ayak uydurması ve bireysel hatalardan kaçınması gerekiyor.

Ligin 2. Sırasında yer alan HWA Gaming takımında, ikinci yarı hazırlıkları hız kesmeden başladı. Bu sezon ligi lider durumda bitirmek isteyen tecrübeli ekibin, Super Massive ile arasında 6 puan fark bulunuyor. 3 puanlı sistemde farkın kapatılmasının zor olmadığını bilen tecrübeli ekibin, özellikle alt koridor, harita görevleri ve ilk kule kanının dökülerek, hızlı rotasyon sağlaması konusunda ciddi çalışmalar içinde olduğu gelen haberler arasında.

4 Mart 2017 tarihinde devre arası sona erecek olan League of Legens Kış sezonu şampiyonluk liginde, ikinci yarının ilk maçı Oyunfor.crew ve Team Aurora takımları arasında başlayacak. Saat 13:00 da gerçekleşecek müsabakanın ardından, Hwa gamin ve Dark passage arasındaki karşılaşma 15:00, Super Massive ve Galacticos karşısında geçecek olan müsabakının saati ise 17:00. Görsel bir şölen eşliğinde başlayacak ve takımların antreman meyvelerini göreceğimiz bu müsabakaları kaçırmamanızı öneririz.

Ligin ilk yarısındaki puan durumu şu sekilde;