Etiket arşivi: Lol Maçı Tahmini

TSM TL Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Na Lcs serisinde karşılaşmalar Team Solo Mid ve Team Liquid arasındaki mücadele ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, takımlar son stratejilerini belirlemeye başladı. Ligin lider takımı TSM’ in en yakın rakibi ile arasındaki puan farkı 2. Karşılaşmayı kazanarak puan farkını açmak isteyen lol takımı, çalışmalarına büyük bir özen ile devam ediyor. Ligde 9. Sırada yer alan Team Liquid ekibi ise karşılaşmayı kazanamaz ise kendini düşme hattından bulacağından emin. Ligin lideri ve düşme hattında olan takımı arasında oynanacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Team Solo Mid ekibi, League of legends’ ın en eski ve köklü takımlarından biri. Defalarca kez Dünya şampiyonasında mücadele eden ekibin, henüz bir Dünya şampiyonluğu bulunmuyor. Playoff karşılaşmaları öncesi liderlik pozisyonunu kaybetmek istemeyen ekip, TL karşılaşması için hazırlıklarına devam ediyor. Bireysel olarak çalışan takım oyuncuları, maç için birbirlerine kenetlenmiş durumda. Rakibi karşısında, üst korida, Hauntzel, ormanda Svenskeren, orta koridorda Amerikalı Faker lakaplı, Bjergsen, alt koridorda Wildturtle ve Biofrost ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Bu sezon ligde bir türlü istediği performansı gösteremeyen Team Liquid ekibi için bu karşılaşma hayati öneme sahip. Rakibi ligin lider ismi TSM olunca çalışmalarına hız kesmeden devam eden lol takımı, antremanlarını basına kapalı olarak devam ettiriyor. Güçlü rakibi TSM karşısında, üst koridorda Lourlo, ormanda Reignover, orta koridorda Piglet, alt koridorda Doublelift ve Matt ikilisi ile çıkacak olan takımın, rakibi karşısında gerçekten işi zor.

Team Solo Mid ve Team Liquid ekipleri arasındaki mücadeleyi, TSM ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibi karşısında 2-0′ lık skor ile kazacağını düşündüğüm tecrübeli ve köklü ekip, iki karşılaşmayıda 30 dakikadan fazla uzatmayacaktır.

CLG IMT Lol Maçı Tahmini

League of legends NA LCS ligi karşılaşmaları Immortals ve Counter Logic Gaming karşılaşması ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, iki takımda hazırlıklarını sürdürüyor. 4. Sırada yer alan Counter Logic Gamin ekibi karşılaşmayı kazanarak Phoenix ekibi ile puan farkını kapatmak istiyor. Ligde 6. Sırada yer alan Immortality ekibi ise karşılaşmayı kazanamaz ise 8. Sıraya gerilicek. İki takım içinde hayati öneme sahip olan karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi ligin son haftalarında muhteşem bir yükselişe geçerek, 4. Sıraya yerleşmeyi başardı. Takım olarak birlikte oynamayı ligin son haftalarına doğruda olsa becerebilen ekip, IMT ekibi karşılaşması hazırlıklarına bütük hızı ile devam ediyor. Rakibi karşısında, üst koridorda Darshan, ormanda Xmithie, orta koridorda Huhi, alt koridorda Stixxay ve Aphromoo ikilisi ile çıkacak olan lol takımının, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Immortals lol takımı bu sezon gerçekten çok antresan bir grafik çiziyor. Ligin en iddaalı ekiplerinden biri olarak görülen C9 ekibi karşısındaki zafer ile herkesi şaşkına çeviren takım, Phoenix1 karşısında ise ortaya koyduğu kötü oyun ile espor severleri bir kez daha şaşkınlığa uğratmayı bildi. Takım olarak ne yaptıkları bir türlü kestirilemeyen ekip, CLG karşısında, üst koridorda Flame, ormanda Dardoch, orta koridorda Pbelter, alt koridorda Cody Sun ve Olleh ikilisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Counter Logic Gaming ve Immortals arasındaki mücadelen, CLG ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. C9 ekibinin yaptığı hatayı yapmıcak olan ekip, karşılaşmayı çok zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

FOX FLY Lol Maçı Tahmini

League of legends NA LCS serisinde heyecan, Flyquest ve Echo Fox arasındaki mücadele ile devam ediyor. 24 Mart 2017 saat 03:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda son hazırlıklarını tamamlamaya başladı. Ligde 6. Sırada yer alan Flyquest ekibi karşılaşmayı kazanarak Team Dignitas ekibi ile puan farkını kapatmak istiyor. Ligde 8. Sırada yer alan Exho Fox lol takımı ise düşme hattından uzaklaşmak istiyor. İki takım arasındaki kıyasıya mücadeleyi kaçırmamanızı öneririz.

Flyquest lol takımında üst üste gelen TSM ve CLG mağlubiyetleri ile birlikte takım moralsiz bir şekilde lige devam ediyor. Bu sezon Kuzey Amerika Lcs liginde de sıkça karşılaştığımız değişken lig tablosunda bir türlü istediği konuma yükselemeyen ekip için bu karşılaşma son şans. Tsm karşısındaki mağlubiyet beklensede, Clg karşısında lınan mağlubiyet ile DIG ekibiyle puan farkı bire çıkmıştı. Echo Fox karşısındaki hazırlıklarını tamamlayan ekip karşılaşmaya, üst koridorda Balls, ormanda Moon, orta koridorda Hai, alt koridorda Altec ve Lemonnation ikilis ile rakibi karşısına çıkacak.

Echo Fox ekibinde ise durum, Fly ekibinden çokta farklı değil. CLG ve TSM karşısında alınan galibiyetler ile karşılaşmaya büyük bir moral bozukluğu ile çıkacak takımda tehlike sinyalleri çalmaya başladı. Flyquest karşısındaki hazırlıklara devam eden ekip, bu akşam oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saatini beklemeye başlayacak. Rakibi karşısında, üst koridorda Looper, ormanda Akaadian, orta koridorda Froggen, alt koridorda Keith ve Gate ikilisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Flyquest ve Exho Fox arasındaki karşılaşmayı, FLY ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla daha güçlü ve etkili bir kadroya sahip olan lol takımı, karşılaşmayı zorlanmadan kazanacak ve Dignitas ekibi ile puan farkının açılmasına müsade etmeyecektir.

C9 DIG Lol Maçı Tahmini

League of legends NA Lcs liginde heyecan Cloud9 ve Team Dignitas arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 24 Mart 2017 saat 00:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için, iki takımda hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Ligde ikinci sırada yer alan C9 ekibi, karşılaşmayı kazanarak lider ile arasındaki puan farkını 1′ e indirmek istiyor. Ligde 5. Sırada yer alan Dignitas ekibi ise karşılaşmayı kazanıp, 6. Sıra ile puan farkını iyice açmak istiyor. İki takım arasında nefeslerin tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Cloud9 ekibi karşılaşma için hazırlıklarını bütün hızı ile devam ettiriyor. Playoff karşılaşmaları öncesi rakibi TSM ile birlikte puan farkını, bire indirmek istiyor. Bu sezon iyi bir lig sezonu geçiren ekibin karşılaşma hazırlıklarına, bütün hızı ile devam ediyor. Karşılaşmada gözler orman ve üst koridor oyuncularının üzerinde olacak. Takım olarak güçlü bir kadroya sahip olduklarını bilen ekip, buna rağmen karşılaşmalara büyük bir özen ile hazırlanmaya devam ediyor. Team Dignitas karşılaşmasına, üst koridorda Impact, ormanda Contractz, orta koridorda Jensen, alt koridorda Sneaky ve Smothiee ikilisi çıkması bekleniyor.

Team Dignitas ekibi bu sezon ligdeki yerini korumaya çalışıyor. Takım olarak üst üste gelen Team Envy ve Team Liquid galibiyetleri ile istediği yükselişe geçen espor takımı, bulunduğu sırayı korumak için var gücü ile mücadele edecek. C9 ekibi karşısında, üst koridorda Ssumday, ormanda Chaser, orta koridorda Keane, alt koridorda Lod ve Xpecial ikilisi ile çıkması bekleniyor. Karşılaşma günü maç performansını merak ile beklediğimiz ekibe, başarılar diliyoruz.

Cloud9 ve Team Dignitas arasındaki mücadeleyi, C9 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine göre daha güçlü ve etkli bir takıma sahip olan ekip, iki karşılaşmayıda zorlanmadan kazanmayı bilecektir.

AFS BBQ Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 23 Mart 2017 saat 13:00′ da başlayacak müsabaka için, iki takımda son hazırlıklarını bitirmeye çalışıyor. Ligde 6. Sırada yer alan Afreeca ekibi, Rox mağlubiyetini unutturmak için karşılaşmaya çıkacak. Ligde 8. Sırada yer alan BBQ ekibinin ise üst sıralara çıkma çabası hayal oldu. Düşme hattına girmemek içi n mücadele edecek olan ekip dün yaptığı son antreman ile hazırlıklarını tamamladı. İki takım arasındaki karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Afreeca Freecs karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. BBQ ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki karşılaşmayı, AFS ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Ligde ilk 5 sıraya yükselmek isteyen AFS ekibi, ROX karşılaşmasından gerekli dersleri çıkardı ve karşılaşma için hazır.

KDM JAG Lol Maçı Tahmini

League of legends Lck liginde 23 Mart 2017 tarihinin kapanış karşılaşması, Kongdoo Monsters ve Jin Air Greenwings ekipleri arasında gerçekleşecek. Saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda hazırlıklarını tamamladı. Ligde son sırada yer alan KDM ekibi karşılaşmayı kazanarak küme düşmekten kurtulmak istiyor. Karşılaşmayı kaybeder ise JAG ekibi, KDM takımı ile yer değiştireceğini bildiği için, karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyor. Heyecanın dorukda olacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Ligin 9. Sırasında yer alan Kongdoo monster ekibi için işler bir türlü yolunda gitmiyor. Punch bir türlü kendi ormanından kafasını kaldıramıyor. Orta koridorda Edge’ nin performansı tek kelime ile rezalet. Çalışmalarına düzenli olarak devam etmeyen orta koridor oyuncusunun kariyeri çalkantıda. Nişancı SSOL farm alma konusunda olduğu gibi pozisyon alma konusunda da ciddi problemler yaşıyor. Roach’ ın bu sezonki amacını bir türlü anlayabilmiş değilim, teknik direktörün yedek bir üst koridor oyuncusuna sahip olmaması da değişiklik yapmasına olanak sağlamıyor. Destek rolünde GUGER görevini başarıyla yerine getirse de maalesef oyunu tek başınıza taşıyamıyorsunuz

Ligin 8. Sırada yer alan Jin Air Greenwings, yükseliş peşinde ve bunu Samsung Galaxy galibiyetiyle ile yaparsa daha da değerleneceğinin farkında olan Jin Air maç için hazır. Orta koridor oyuncusu Kuzan, Corki ile görev yapacak gibi gözüküyor. İkinci planında ise Ryze seçeneği bulunacak gibi. Takım olarak bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ekip, KDM karşısında bir karşılaşma kazanırsa düşme hattından uzaklaşabileceğinin farkında.

Kongdoo Monsters ve Jin Air Greenwings ekipleri arasındaki karşılaşmadan, JAG ekibinin galip ayrılacağını düşünemkteyim. Rakibine göre daha motivasyon olan ekip, zorda olsa karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.

G2 Giants Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs serisi A grubunda mücadele eden G2 Esports ve Giants ekipleri arasındaki karşılaşma, 23 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak. Hazırlıklarına bütün hızı ile devam eden iki takımın arasındaki mücadele görülmeye değer. G2 ekibi, hazırlıklarını bu akşam oynayacağı hazırlık karşılaşması ile tamamlayacak. Ligin lideri ve namağlup takımı ünvanını sürdürmek istiyor. Gia ekibi ise hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini beklemeye başladı. İki takımın nefesleri kesecek karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Başarılı bir sezon ve devre arası geçiren G2 espor ekibinde maç hazırlıkları tamamlandı ve 1 günlük tatil verildi. Üst koridorda bu sezon adeta devleşen Expect, Fiora ve Renekton şampiyonlarına bol bol çalışarak, şampiyon havuzuna dahil etmeyi başardı. Nişancı Zven, dervre arasında Caitlyn ve Sivir şampiyonları üzerinde durmayı tercih etti. Bu sezon Ashe, Jhin ve Varus sıklıkla alt koridorda seçilse de ligin ikinci yarısında Zven sürprizi görebiliriz. Ormancı Trick ve orta koridor Perkz’ in de sıklıkla uyumlu olarak ganklara çıktığını gözlemlediğimiz devre arası hazırlık maçları süresince, özellikle Trick’ in nidalee seçimi ve aktif dürtme potansiyeli konusunda ne kadar etkili olduğunu gözlemleyebildik. Takım olarak rakibini küçümsemeyen G2 espor ekibinde hazırlıklar tamamlandı ve maç saati için geri sayım başladı.

Giants espor ekibinde devre arası dönemde neredeyse düzenli olarak hiçbir çalışma gerçekleşmedi. Takım oyunundan ziyade oyuncuların tek tek idman yaptığı ve karışık şampiyon seçimleri ile tekli sıralarda oynadığı gözümüze çarpan detaylar arasında oldu. Ligde yalnızca bir galibiyeti bulunan ekibin, lig yarışından erken koptukları düşüncesi bütün espor severlerin aklına geldi. Momento, Heaq, Hustlin, Flaxxish ve Night beşlisi ile sihirdar vadisinde yerini alacak olan ekibin, Splyce ekibi karşısında işi gerçekten zor.

G2 Esports ve Giants ekipleri arasındaki karşılaşmayı, G2 ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla çok çok daha iyi bir kadroya sahip olan ekip, 2-0′ lık skor ile galibiyete koşacaktır.

Spy VIT Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs serisinde Team Vitality ve Splyce arasındaki karşılaşma ile heyecan devam ediyor. 23 Mart 2017 saat 18:00′ da ekranlarda olacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.  B grubunda mücadele eden iki ekip 3. Sırayı almak için kıyasaya müsade edecek. Son hazırlıklarını tamamlayan ekiplerin, karşılaşma performansları merak ile bekleniyor.

Ligin ilk yarısında sadece 1 maç kazanarak, B grubunda 4. Sırada yer alan Team Vitality ekibinde ise çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Cabochard’ ın devre arasında bol bol antreman yaptığını ve özellikle maç saatine kadar antremanlarını bırakmayacağı elimize ulaşan haberler arasında. Ormancı Djoko Olaf seçimi üzerindeki yersiz ısrarını devam ettiriyor. Özellikle rakip takımı sersemletme imkanı bulunmayan Olaf, daha çok anti tank görevi gören bir şampiyon. Takımın alt koridorunda devre arası dönem iyi geçti denilebilir, nişancı Steelback ve destek Aod aralarındaki iletişimi güçlendirmişe benziyor.

Splyce ekibinde üst üste gelen Fnatic ve Roccat zaferleri ile birlikte ligin ilk yarısına moralli bir veda gerçekleşti. Üst koridor Wunder, devre arası dönemde Singed ve Renekton şampiyonlarını havuzuna dahil etmeyi başardı. Orta koridor Sencux’ un bir türlü hakim olamadığı ve metadan uzak olan Viktor seçiminden uzak durması sevindirici bir haber. Nişancı Kobbe bol bol jhin tercihi üzerinde durup, özellikle Jhin’ in son mermisiyle gelen kritik vuruş özelliğini daha verimli kullanmaya yönelik antremanlar gerçekleştirdiğini gözlemledik. Destek Mikyx’ in Tham kench ve Braum tercihleri üzerine yoğunlaştığı antreman döneminde, bu karşılaşmanın ilk maçında Jhin veya Ashe tercihini yapacak olduklarının sinyallerini verdi.

Splyce ve Team Vitality ekipleri arasındaki mücedeleyi, Splyce ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Hızlı lig temposunda mücadele eden Splyce ekibinin, 3. Sırayı rakibine kaptımıyacağını ve karşılaşmayı çok uzatmadan bitireceğini bilmekte fayda var.

SKT T1 Longzhu Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Sk Telecom T1 ve Longzhu Gaming arasındaki karşılaşma 22 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligin lider ekibi ve üç kez Dünya şampiyonu olan takımı SKT ekibi karşılaşma büyük küçük her karşılaşma için aynı titizlik ile çalışmaya devam ediyor. Longzhu Gaming ekibi ise ligde hesaplar yapmaya başladı. Mvp ekibi KT karşısında kaybeder ve Longzhu ekibi karşılaşmayı kazanırsa, ligde 4. Sırayı Mvp ekibi ile birlikte paylaşacak. Ligin lideri ve liderlik sıralamasına yükselmek için mücadele eden takımlar arasında gerçekleşecek karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

SKT Telecom ekibi bu sezon ligde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Lck en iyi beş oyuncu listesinde 4 esporcusu bulunan ekip, ligdeki her karşılaşma için büyük bir disiplin ile çalışmaya devam ediyor. Antremanlarında takım oyununu pekiştirmek ve bireysel performanslarını geliştirmek üzerine yoğunlaşan ekipte, sempatik oyuncu Huni ise antremanların neşe kaynağı olmaya devam ediyor. Longzhu ekibi karşısında, üst koridorda Huni, ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Longzhu gaming ekibi takım olarak hazırlıklarına devam ediyor. Üst üste gelen BBQ ve Rox Tigers zaferleri ile birlikte yükselişe geçen ve yükselişine devam etmek isteyen ekibin, antremanlarına Faker ve Huni’ yi tutmak üzerine yoğunlaştıkları elimize ulaşan haberler arasında. Sezon başındaki kötü performansını zorda olsa düzeltmeyi başaran ekibin, SKT karşısındaki performansı ise merak ile bekleniyor. Karşılaşmaya, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda Pray, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkması bekleniyor.

SKT T1 ve Longzhu Gaming ekipleri arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak daha tecrübeli ve yetenekli bir kadroya sahip olan LCK lideri, iki karşılaşmayıda 25 dakikanın üstüne çıkarmayacaktır.

KT Rollster MVP Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Kt Rollster ve Mvp takımları arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Ligde Samsung Galaxy ekibi ile birlikte ikinci sırayı paylaşan KT ekibi, karşılaşmayı mutlaka kazanarak rakibinin peşinden ayrılmak istemiyor. Ligde 4. Sırada yer alan Mvp ekibi ise karşılaşmayı kazanırsa KT ekibiyle aynı puana gelecek ve birlikte 3. Sırayı paylaşacak. Ligdeki denge taşlarını yerindne oynatacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

KT Rollster ekibi SSG karşısında alınan mağlubiyet ile hayal kırıklığına uğradı desek yersiz olmaz. Kore liginin heran değişen puan tablosunda, SKT, MVP ve SSG gibi güçlü rakipleri bulunan ekip, önce birinci sırayı kaybetmişti. İkincilik koltuğu sallantıda olan ekip, karşılaşma için hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Mvp karşısında oldukça zorlu bir mücadele verecek olan ekipte, gözler Score’ un üzerinde olacak. Karşılaşmaya üst koridorda, Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, nişancı rolünde Deft ve destek rolünde Mata beşlisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Mvp ekibi bu karşılaşma için büyük bir titizlik ile çalışmaya devam ediyor. Üst üste gelen KDM ve JAG galibiyetleri ile yüzlerin gülmeye başladığı takımda, esporcuların keyifli görüntüleri, karşılaşma için morallerinin yüksek olduğunu gözlemlediğimiz ekibin karşılaşma performansını merak ile bekliyoruz. KT ekibi karşısında, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi ile çıkması bekleniyor.

KT Rollster ve Mvp arasındaki karşılaşmadan, bir süpriz çıkacağını ve Mvp ekibinin karşılaşmayı kazanacağını düşünmekteyim. Kt Rollster kadro olarak rakibinden daha güçlü bir kadroya sahip olsa da Mvp ekibi bu karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.