Etiket arşivi: Lol URF modu

Lol Urf Modu 2017

League of legend’ in en sevilen ve oyuncuları tarafından beklenen oyun modu olan Ultra Rekabetçi Faktörü nihayet vadiye geldi. URF olarak kısaltılan oyun modu, herkesin oynarken eğlendiği ve yeteneklerini sınadığı harika bir etkinlik. 24 Şubat ve 28 Şubat tarihleri arasında devrede olacak olan özel oyun modu, kaçıranlar için 7 Nisan ile 11 Nisan arasında yeniden gerçekleştirelecek.

Ultra rekabetçi faktörü şüphesiz league of legends’ in en eğlenceli oyun modu. Mana değerinizin hiç azalmadığı oyun modun da, yetenek atışlarının hepsi %80 bekleme süresinden azalmaya gidiyor. Eşyaların ve sihirdar büyülerinin de bekleme süresi aynı oranda azalıyor. URF modu ilk çıkışının aksine, artık şampiyon seçimlerini aram da ki gibi sizlere otomatik olarak veriyor. Oynadığınız oyun sayısına göre size zar hakkı veren oyun modun da beğenmediğiniz veya oynamak istemediğiniz bir şampiyon size gelirse bu zarları kullanarak başka bir şampiyon elde edebiliyorsunuz. URF modun da bir çok metadan düşmüş şampiyonun yeniden dirilişine şahit olmak mümkün. Özellikle Urgot, Hecarim ve yetenek gücü Jax gibi şampiyonları oynarken kendinizden geçebilirsiniz.

Fevkeladenin fevkinde muhteşem güçlendire zırhını kuşandığınız URF oyun modunda, iyileştirme etkileri %50 azaltılmış durumda. Sona, Soraka ve Alistar gibi kendine devamlı iyileştirme etkisi uygulayan şampiyonların hakimiyetine bir nebzede olsa kısıtlama getirmek için yapılmış düzenleme gerçekten muhteşem. Bildiğiniz gibi lol de oyun içinde ulaşabileceğiniz en üst lvl sınırı 18, fakat URF modun da 29 lvl’ e kadar ulaşabiliyorsunuz. Kuleler ve inhibitörlerin olağan üstü hasar aldığı bu oyun kipinde sizlerde, şampiyon yapılandırmalarınız sınırlarını zorlayabilir ve birbirinden şahane şampiyonlar ile zaferin tadını çıkarabilirsiniz. Her yıl sadece 2 kez karşımıza çıkan URF oyun modunu kaçırmamanızı öneririz !