Etiket arşivi: Longzhu

SKT T1 Longzhu Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Sk Telecom T1 ve Longzhu Gaming arasındaki karşılaşma 22 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak. Ligin lider ekibi ve üç kez Dünya şampiyonu olan takımı SKT ekibi karşılaşma büyük küçük her karşılaşma için aynı titizlik ile çalışmaya devam ediyor. Longzhu Gaming ekibi ise ligde hesaplar yapmaya başladı. Mvp ekibi KT karşısında kaybeder ve Longzhu ekibi karşılaşmayı kazanırsa, ligde 4. Sırayı Mvp ekibi ile birlikte paylaşacak. Ligin lideri ve liderlik sıralamasına yükselmek için mücadele eden takımlar arasında gerçekleşecek karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

SKT Telecom ekibi bu sezon ligde fırtına gibi esmeye devam ediyor. Lck en iyi beş oyuncu listesinde 4 esporcusu bulunan ekip, ligdeki her karşılaşma için büyük bir disiplin ile çalışmaya devam ediyor. Antremanlarında takım oyununu pekiştirmek ve bireysel performanslarını geliştirmek üzerine yoğunlaşan ekipte, sempatik oyuncu Huni ise antremanların neşe kaynağı olmaya devam ediyor. Longzhu ekibi karşısında, üst koridorda Huni, ormanda Peanut, orta koridorda Faker, alt koridorda Bang ve Wolf ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Longzhu gaming ekibi takım olarak hazırlıklarına devam ediyor. Üst üste gelen BBQ ve Rox Tigers zaferleri ile birlikte yükselişe geçen ve yükselişine devam etmek isteyen ekibin, antremanlarına Faker ve Huni’ yi tutmak üzerine yoğunlaştıkları elimize ulaşan haberler arasında. Sezon başındaki kötü performansını zorda olsa düzeltmeyi başaran ekibin, SKT karşısındaki performansı ise merak ile bekleniyor. Karşılaşmaya, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda Pray, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkması bekleniyor.

SKT T1 ve Longzhu Gaming ekipleri arasındaki karşılaşmayı, SKT ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak daha tecrübeli ve yetenekli bir kadroya sahip olan LCK lideri, iki karşılaşmayıda 25 dakikanın üstüne çıkarmayacaktır.