Etiket arşivi: Longzhu Gaming

Longzhu Gaming Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecanın biran olsun durmadığı karşılaşmalar 16 Mart 2017 saat 10:00′ da Longzhu gaming ve Rox Tigers açılış maçı ile devam edecek. Ligde 6. Sırada yer alan Longzhu ekibi SSG ile arasındaki puan farkını açmak istemiyor. 7.Sırada yer alan Rox Tigers takımı ise karşılaşmayı kazanıp, Rox ekibi ile aynı puana gelmek istiyor. İki takımın kıyasıya mücadele edeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Longzhu ekibi, BBQ Olivers karşısındaki zafer ile devre arasından sonra başlayan kötü gidişata bir son vermeyi başardı. Lck’ nın ilk yarısında mükemmel bir grafik çizen ekibin, devre arasından sonra üst üste aldığı mağlubiyetler ve kötü oyunu ile hayranları epey üzmüştü. Takım olarak ligin ne kadar değişken olduğunu kavrayabilen ekip, antremanlarını iki katına çıkararak geç olmadan kötü gidişe son vermeyi başardı. Rox Tiger ekibi karşısında, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda BDD, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkacak olan espor kulübü, bu gece oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saati için geri sayıma başlıyacak.

Rox Tigers ekibinde ise Kt karşısında gelen mağlubiyet moralleri bozdu. Takım olarak Kore liginin en güçlü ekiplerinden olarak gösterilen ekibin, bu sezon ligde sergilediği performanslar takiplerinin oldukça gerisinde kaldı. Ligin sonuncusu KDM karşısında bile kötü bir oyun ile zor bir şekilde maçı kazanan ekibin, hayranları oldukça endişeli. Longzu karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seoghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile çıkacak ekibin işi gerçekten zor.

Longzhu Gaming ve Rox Tigers mücadelesinden, Long ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ve kolay puanlar kazanan Rox Tigers ekibi, Longzhu karşısında fazla direnemeyecektir.

Longzhu Gaming BBQ Olivers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde BBQ Olivers ve Longzhu ekipleri arasındaki mücadele 14 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Sezona kötü başladıktan sonra istikrarlı çıkışını sürdüren Longzhu ekibi maçı kazanıp Afreeca ekibinin önüne geçerek beşinci sırayı almayı hedefliyor. Sekizinci sırada yer alan BBQ Olivers ekibi ise maçı mutlaka kazanıp düşme hattından çıkmak istiyor. Heyecanın bir saniye olsun ara vermediği Lck da ki bu mükemmel karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Longzhu Gaming ekibi için SSG mağlubiyeti her ne kadar beklendik olsa da Jin air karşısındaki aldıkları bozgun büyük hayal kırıklığı yaşattı. Ligde düşme hattında yer alan Jin Air ekibini fazla küçümseyen ve rakibini hafife alan tecrübeli espor kulübü bedelini ağır ödemişe benziyor. Üçüncü sıradaki yerini kaybeden Longzhu ekibi, hatalarından ders almışa benziyor ki BBQ olivers hazırlıklarına maç saatine kadar devam edeceğini açıkladı. Muhtemel olarak, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda BDD, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkacak ekibin performansı merakla bekleniyor.

BBQ Olivers espor kulübünde karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacak. Sıralamanın her zaman değişebildiği Lck da mücadele etmek bütün takımlar için zor olsa gerek. Ligde 3. Sırada yer alan ekibin kendini bir anda düşme hattında bulması da bu duruma en güzel örneklerden biri. Longzhu karşılaşmasına muhtemel olarak, üst koridorda Crazy, ormanda Bless, orta koridorda Tempt, alt koridorda Ghost ve Totoro ikilisi ile çıkacak olan ekip, bugün oynayacağı son hazırlık karşılaşması ile maç saati için geri sayıma başlıyacak.

Longzhu Gaming ve BBQ Olivers ekipleri arasındaki mücadeleyi, Lngzhu ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Takım olarak hatalarından ders alan Long ekibi, rakibi karşısında zorlansa da 2-1′ lik skor ile maçı kazanmayı bilecektir.

Longzhu Gaming Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League of legends Kore liginde mücadele eden genç ekip, sezonun ilk yarısında kendilerinden beklenmeyecek bir performans gerçekleştirdi. Lck da geçen sezon işlerin bir tülü yolunda gitmediği ekipte bu sezon çalışmaların meyvesi alınmaya başladı. 28 şubat 2017 tarihinde ligin açılış maçını gerçekleştirecek ekipte son hazırlıklar tamamlandı ve gerim sayım başladı.

Longzhu gaming 2017 kadrosu şu şekilde ;

Üst Koridor Expession : Bu sezon ortalama bir performans sergileyen esporcunun takımdaki iletişiminde küçükte olsa problemler seziliyor. Özellikle zamansız gelen yada bozulan ışınlanma yetenekleri ile sorunu olduğunu anladığımız Expession, tank metasına alışmış gibi gözüküyor. Shen, Nautilus ve Camille şampiyon seçimlerini sezonun ilk yarısında bizlere sıkça gösteren oyuncunun şampiyon havuzunda Renekton’ unda olduğunu belirtmekte fayda var.

Orman Crash : Gerçek ismi Dong-woo Lee olan Güney Koreli esporcunun bu sezon performansı oldukça etkili. 3.4 KDA oranı ve %68 skor katkısı ile sezonun ilk yarısını kapatan Crash’ in, Kha’ zix, Rengar ve Elisse şampiyonlarına hakim olduğunu biliyoruz. Ayrıca NA Lcs liginden gelen transfer tekliflerine nasıl cevap vericeğini sezon sonu göreceğiz.

Orta Koridor BDD : Sezon başında CJ Entus takımından transfer edilen oyuncunun bitirici vuruşlarda sorunu olsa da %81 skor katkısı ile takımına desteği oldukça iyi durumda. Viktor, Karma ve Taliyah seçimleri ile sıkça karşımıza çıkan esporcunun çalışmalarını Varus ve Viktor üzerine yaptığı elimize ulaşan haberler arasında.

Nişancı Pray : Devre arasının şok transferi olarak nitelendirebileceğimiz Pray’ in Longzhu gamin transferi espor dünyasına bomba gibi düştü. SSG’ nin de transferi için uzun süre ulaştığı tecrübeli esporcunun son performansını ALL-STAR maçlarında izlemiştik. Takıma olan katkısını ligin ikinci yarısında daha net yorumluyabilicez. Twitch, Ezreal ve Draven gibi metada sık görmediğimiz şampiyonları oynamayı seven esporcunun, nişancı rolü üstlenen her şampiyonu havuzunda bulundurduğunu biliyoruz.

Destek Gorilla : Karma, Zyra ve Miss Fortune seçimleri ile sezonun ilk yarısında %66 gibi bir skor katkısı ile takımına destek olmaya çalışan oyuncunun, Pray ile nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Flyr ile bir türlü uyum içinde olamayan oyuncunun ligin ikinci yarısındaki performansı merak konusu.

Longzhu Gaming ekibinin ligde işi epey zor. SKT T1, SSG, KT ve MVP gibi güçlü takımların yer aldığı Kore liginde tablo sabit kalmayacak gibi gözüküyor. Her ne kadar takıma Pray’ i dahil etmeyi başarsalar da özellikle üst koridorda sorun yaşayan ekibin, ligin kuvvetli isimleri karşısında yerini koruyabileceğini söylemek epey güç olacaktır. Özellikle yeni nişancısı ile pek fazla antreman şansı bulamayan ekibin, yakın zamanda ligin 5. Sırasına gerileyebileceğini düşünmekteyim.