Etiket arşivi: Misfit 2017 puan durumu

Misfits Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League of legends Avrupa Lcs ligi A grubunda 5 galibiyet 1 mağlubiyet ile ikinci sırada yer alan Misfits ekibi, sezonun ilk yarısında adeta ligde kasırga estiriyor. EU Lcs ligine hiç yabancılık çekmeden giriş yapan espor kulübünün tek mağlubiyeti, ligin namağlup takımı olan G2 Esports tarafından geldi. Lol kış sezonu ilk yarısında alışık olmadığımız bir puan tablosu görmemizi sağlayan tecrübeli ekibin Avrupa Lcs ligine yeni bir soluk kattığı ortada. 2 Mart 2017 tarihinde açılış maçını Unicorn Of Love espor ekibi karşısında gerçekleştirecek Misfits ekibinin antremanları bütün hızıyla devam ediyor.

Misfits espor takımının 2017 kadrosu şu şekilde;

Üst koridor Alphari : İngiliz asıllı genç esporcu, Camille ile adeta destan yazıyor. Antremanlarını özellikle tank metasına uygun olarak devam eden esporcunun bu sezon oynadığı son 5 maçtaki performansı gerçekten takdiri hakkediyor. Camille, Maokai ve Shen seçimleri ile sıkça karşımıza çıkan esporcunun, Jayce’ ede hakim olduğunu biliyoruz. 4.5 KDA oranı ve %60 skor katkısı ile takımına eşlik eden esporcunun, dakika başına kestiği minyon sayısı da 8.9 oranında. Üst koridor oyuncularından pek alışık olmadığımız bir koridor itme ve son vuruş yapma mekaniklerine sahip olan esporcunun, antremanlarına Nautilus üzerine yoğunlaştığı elimizdeki bilgiler arasında.

Ormancı Kakao : Güney Koreli orman oyuncusu adeta takımında kafein görevi görüyor. Haritanın her köşesinden bir şekilde karşımıza çıkmayı başaran oyuncunun, özellikle çarp zamanlaması çok iyi. G2 karşısındaki maçlarını saymazsak, neredeyse ejder ve baron pitinde gerçekleşen hiçbir savaşta global görevleri karşı takıma kaptırmayan esporcunun sezon sonunda Lck liginden bir transfer teklifi alması bekleniyor. Kha’ zix, Lee sin ve Rek’ sai seçimleri ile sıkça karşımıza çıkan orman oyuncusu, İvern ve Rengar’ ada gayet hakim. %74 skor katkısı ile takımına sezonun ilk yarısında destek olan orman oyuncusunun, antremanları da gayet başarılı geçiyor.

Orta Koridor Powerofevil : Kendisinden beklenen katkıyı misli ile gerçekleştiren Alman asıllı esporcu sezonun ilk yarısında görsel bir şölen yarattı. Orianna, Syndra ve Corki seçimleri ilke sıkça izlediğimiz genç esporcunun, orta koridor şampiyonların bir çoğuna hakim olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ryze, Jayce, Taliyah gibi bir çok şampiyon seçimini cebinde bulunduran Powerofevil’ in sezon sonunda Türkiye ligine katılacağı kulağımıza gelen haberler arasında.

Nişancı Hans Sama : Yetenekli oyuncunun biraz daha pozisyon alma üzerine çalışırsa çok yakında adından sıkça söz ettireceğine şüphe yok. 6.5 KDA oranı ve %72 skor katkısı ile sezonun ilk yarısını kapatan nişancının, Varus, Jhin ve Ashe şampiyonlarına gayet hakim olduğunu söylemek mümkün. Şampiyon havuzunu genişletir ve takım savaşlarına uygun pozisyonlardan katılabilirse, bu sezon takımıyla Dünya şampiyonasında kendini göstermeye şans bulabilir.

Destek Ignar : Fnatic ekibi karşısında Bard seçimi ile izleyenleri şaşırtan esporcu, Thresh ve Malzahar seçimleriyle de göz doldurdu. %73’ lük skor katkısı ve 7.2 KDA oranı ile sezonun ilk yarısını kapatan başarılı oyuncunun, Misfit ekibiyle gayet mutlu olduğu haberleri elimize ulaştı. Çalışmalarına aralık vermeden devam eden sporcunun ikinci yarı performansı şimdiden merak konusu.

Misfit ekibinin kaderini Unicorn Of Love karşılaşması belirleyecektir. Lige galibiyet ile moralli başlarlarsa takımın bu istikrarı sürdürüp A grubunda 2. Sırayı koruyacağına şüphe yok. Özellikle başarılı bir orman ve üst koridor oyuncusuna sahip olan ekibin, harita kontrolü üzerine çalışması ve rotasyon değişikliklerini daha hızlı gerçekleştirmesi lazım. EU Lcs ligi A grubunda G2 ve Fnatic gibi güçlü rakipleri bulunan ekibin ikinci yarı performansı hepimiz için merak konusu.