Etiket arşivi: Mvp

KT Rollster MVP Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde Kt Rollster ve Mvp takımları arasındaki karşılaşma, 22 Mart 2017 saat 10:00′ da ekranlarda olacak. Ligde Samsung Galaxy ekibi ile birlikte ikinci sırayı paylaşan KT ekibi, karşılaşmayı mutlaka kazanarak rakibinin peşinden ayrılmak istemiyor. Ligde 4. Sırada yer alan Mvp ekibi ise karşılaşmayı kazanırsa KT ekibiyle aynı puana gelecek ve birlikte 3. Sırayı paylaşacak. Ligdeki denge taşlarını yerindne oynatacak karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

KT Rollster ekibi SSG karşısında alınan mağlubiyet ile hayal kırıklığına uğradı desek yersiz olmaz. Kore liginin heran değişen puan tablosunda, SKT, MVP ve SSG gibi güçlü rakipleri bulunan ekip, önce birinci sırayı kaybetmişti. İkincilik koltuğu sallantıda olan ekip, karşılaşma için hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Mvp karşısında oldukça zorlu bir mücadele verecek olan ekipte, gözler Score’ un üzerinde olacak. Karşılaşmaya üst koridorda, Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, nişancı rolünde Deft ve destek rolünde Mata beşlisi ile karşılaşmaya çıkacak.

Mvp ekibi bu karşılaşma için büyük bir titizlik ile çalışmaya devam ediyor. Üst üste gelen KDM ve JAG galibiyetleri ile yüzlerin gülmeye başladığı takımda, esporcuların keyifli görüntüleri, karşılaşma için morallerinin yüksek olduğunu gözlemlediğimiz ekibin karşılaşma performansını merak ile bekliyoruz. KT ekibi karşısında, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi ile çıkması bekleniyor.

KT Rollster ve Mvp arasındaki karşılaşmadan, bir süpriz çıkacağını ve Mvp ekibinin karşılaşmayı kazanacağını düşünmekteyim. Kt Rollster kadro olarak rakibinden daha güçlü bir kadroya sahip olsa da Mvp ekibi bu karşılaşmayı kazanmayı bilecektir.

Kongdoo Monster Mvp Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore şampiyonluk liginde Mvp ve Kongdoo Monster ekipleri arasındaki mücadele 15 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarıma gelecek. Ligde Afreeca ekibi ile 4. Sırayı paylaşan Mvp ekibi, karşılaşmayı kazanarak maç fazlası ile de olsa Samsung Galaxy ekibinin önüne geçmek istiyor. Ligde düşme hattında yer alan KDM ekibi ise bu karşılaşmayı kazanamazsa, Lck’ ya elveda diyecek. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Mvp ekibi bu sezon ligde inişli çıkışlı bir performans sergiliyor. Afreeca ekibi karşısında süpriz bir mağlubiyet alan ekibin, karşılaşmaya yeterince iyi hazırlanmadığı herkes tarafından gözlemlendi. Rakibinin kötü performanslarını göz önünde bulunduran ekibin, Marin karşısında hiç bir önlem alamaması ve seçimlere müdahale edememesi karşılaşmayı kaybetmelerindeki en önemli etkendi. KDM karşısında, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi ile çıkacak olan ekip, hatalarından ders almışa benziyor.

Kongdoo Monster ekibi bu sezon lige bir türlü tutuanmayı başaramadı. Üste üste gelen yenilgiler ile birlikte, 2 galibiyet ve 9 mağlubiyet ile ligin düşme hattında mücadele eden ekibin işi gerçekten zor. Destek ve orta koridorda ciddi sorunları olan ekibin, devre arası dönemde neden bir oyuncu transferine gitmedikleri ise merak konusu. Ligin başı ve ara transfer dönemini verimli kullanmayan espor kulübü bu karşılaşmayı da kaybeder ise küme düşmeyi garantilicek. Mvp karşısında, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda Ssol ve Guger ikilisi ile çıkacak ekibin maç performansı ise merak konusu.

Mvp ve Kongdoo Monster arasındaki mücadeleyi, Mvp ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakipleri moral olarak çoktan çökmüş ve lige elveda etmek için geri sayım yapmaya başlamış durumda. Mvp ekibi iki karşılaşmayı da çok uzatmadan bitirecek ve SSG ekibinin önüne geçecektir.

Afreeca Freecs Mvp Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan hız kesmeden devam ediyor. 10 Mart 2017 saat 10:00′ da karşı karşıya gelecek Afreeca Freecs ve Mvp espor karşılaşması içn geri sayım başladı. Dengelerin sürekli değiştiği ve yükslme çabasının asla sona ermediği Lck ligi karşılaşmalarını kaçırmamanızı öneririz.

Lige kötü bir başlangıç yapan Afreeca Freecs ekibi, Samsung galaxy karşısındaki galibiyet ile herkezi şaşırttı. Rakibinin üst üste yaptığı hataları iyi değerlendiren ve birazda şans ile maçı kazanmayı bilen ekipte moraller yerinde. Ligde 6 sıraya yükselen AF espor takımı SSG karşısındaki galibiyet ile lige adeta yeniden tutundu. Mvp karşılaşmasının hazırlıklarını tamamlayan espor kulübün de, karşılaşma için sahaya çıkacak olan muhtemel beşli, üst koridorda Marin, ormanda Mowgli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi şeklinde olacak. Takım olarak Mvp karşılaşması hazırlıklarına devam eden ekibin, karşılaşmayı kazanırsa 4. Sıraya yerleşeceğini belirtmekte fayda var.

Üst üste gelen BBQ ve Longzhu galibiyetleri ile takımın bir hayli moralli olduğu gözlemleniyor. iki karşılaşmada da rakibine soluk aldırmayan ve 2-0′ lık skor ilke kazanan ekibin Afreeca Freecs karşısındaki beşlisi, üst koridorda ADD, ormanda Beyond, orta koridorda Ian, alt koridorda Maha ve Max ikilisi şeklinde olacak. Destek rolünde oldukça sıkıntı çeken ekibin, Maha ve Beyond sayesinde bu açıklarını kapattıkları ve takım olarak dayanışma içerisinde olduklarını önceki müsabakalarında gözlemlemiştik.

Afreeca Freecs ve Mvp Espor takımları arasındaki mücadeleyi zorda olsa Mvp ekibi kazanacaktır. SSG karşısında iyi  bir oyun çıkaramayan AF ekibinin, rakibinin kötü oyunları sayesinde maçı kazandığını açık bir şekilde izledik. Mvp ilk karşılaşmayı kaybedebilir fakat toplamda 2-1′ lik skor ile galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

Mvp Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

Laeague of legends Kore liginde mücadele eden Mvp takımı, ligin en sıradışı ekiplerinden bir tanesi olarak göze çarpıyor. Cs go, Dota ve Lol takımları bulunan Mvp ekibinin bu sezon Lck da ki performansı gerçekten takdiri hakediyor. SKT, KT ve SSG gibi güçlü takımların bulunduğu Kore liginde, kısıtlı kadrosu ile iyi işler çıkarmay çalışan takımın, hedefinin bir kısmına ulaştığını söylemekte sakınca olmaz.
Mvp takımı 2017 kadrosu şu şekilde ;

Üst koridor ADD : Bu sezon 2.6 KDA oranı ve %64′ luk skor katkısı ile takımına katkı sağladığını söylemek mümkün. Güney Koreli oyuncunun en büyük eksikliği ışınlanma zamanını bir türlü ayarlayamaması. Çalışmalarını ağırlıklı olarak sihirdar büyülerini geliştirmeye yönelik sürdüren oyuncunun favori şampiyon seçimleri, Maokai, Sion ve Camille. Aynı zamanda Gragas ve Rengar’ ada hakim olan esporcunun geleceği gerçekten çok parlak.

Orman Beyond : Güney Koreli esporcu, ejder ve baron pitinde kendinden beklenen performansı veremese de alt ve üst koridorlarda kısmende olsa baskı sağlayabiliyor. Elisse, Graves ve Rengar seçimlerini sıkça karşımıza çıkaran esporcunun şampiyon havuzunun biraz dar olduğunu bilmekte fayda var. Bu sezon 2.9 KDA oranı ve %68′ lik skor katkısı ile takımına eşlik eden oyuncunun, çalışmalarına ara vermeden devam ettiği biliniyor.

Orta Koridor Ian : Bu sezon destek Max ile birlikte takımın en kötü oyuncularından bir tanesi. Teknik direktörün elinde yedek bir oyuncu olmadığından dolayı zorunlu olarak vadiye sürdüğü esporcunun, böyle gider ise sezon sonu takıma veda etmesi süpriz olmaz.

Nişancı Maha : 3.9 KDA oranı ve %68′ lik skor katkısı ile takımında bitirici son vuruşları yapamayan esporcunun, aralarda bir yerlede olduğunu belirtmek gerekiyor. Koridor safhasında rakibini pek fazla rahatsız etmeyen oyuncu, minyon odaklı bir koridor safhası geçirerek takımına destek olmaya çalışıyor ki burada destek Max’ in kötü performansınında katkısı oluyor.

Destek Max : League of legends Kore liginde, tekli dereceli sıralardan bir oyuncu alıp yerine getirilse eminim daha iyi bir performans sergileyecektir. Bu sezonki kötü performansını ısrarla sürdüren ve çalışmaların bir çoğuna katılmayan oyuncunun, sezon sonu Kore ligi takımlarına tamamen veda ettiğini görebiliriz.

Mvp ekibindeki en büyük sorun destek ve orta koridorda. Takım olarak ellerindeki kar topu avantajını rakibe fırlatan iki oyuncunun sezon sonu takıma veda edeceğine şüphe yok. Bu sezon ligi 4 yada 5. Sıralarda bitirmesini beklediğim ekibin, bahar sezonunda mükemmel bir geri dönüş yapacağına inanıyorum.