Etiket arşivi: MVP PK

Themongolz Mvp Cs Go Maçı Tahmini

Cs go ZEn Esports Network liginin birinci sezonundaki karşılaşmalar, TheMongolz ve MVP PK ekipleri arasındaki karşılaşma ile başlıyor. 21 Mart 2017 saat 15:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Asya Liginde lider durumda olan TheMongolz ekibi, aynı performansı Zen liginde de göstermek istiyor. Mvp Pk ekibi ise lige galibiyet ile başlayıp, galibiyet ile devam etmek istiyor. İki takım arasındaki nefesleri kesecke karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

MVP pk ekibi bu sezon Kore liginde inişli çıkışlı bir performans sergiliyor. Zen networks liginde aynı hataları yapmak istemeyen ekip, karşılaşmalara büyük bir titizlik ile hazırlanmaya devam ediyor. Bu sezon ilk kez Zen sponsorluğunda oyananacak ligde pek çok güçlü rakibi bulunacak olan ekibin, kadrosuda iki ligde mücadele etmeye el verişli. Themongolz karşısında, Dermi, Peri, Zeff, Glow ve Solo beşlisi ile çıkacak ekibin müsabakadaki performansı herkes tarafından merakla bekleniyor.

TheMongolz ekibi bu sezon Asya liginde fırtına gibi esiyor. Aynı performansı ZEn esports liginde de göstereceğinin sinyallerini veren ekipteki oyuncu istatislikleri de gayet göz alıcı. Dobu bu sezon, 1681 öldürme, %54.4 kafadan vuruş ve 1475 ölümlük bir performans sergiliyor. Nd’ nin ligdeki performansı, 2123 öldürme, 2069 ölüm ve %49.7 kafadan vuruş. Tsogoo’ nun bu sezon takımına katkısı, 3410 öldürme, 3068 ölüm ve %53.2 kafadan vuruş oranı şeklinde. Takımın assault oyuncusu Machinegun, 3068 öldürme, 2773 ölüm ve %47.4′ lük kafadan vuruş katkısı ile takımına eşlik ediyor. Takımın en kötü oyuncusu olarak gözümüze çarpan Kabal, %46.1 kafadan vuruş, 1381 ölüm ve 1497 öldürme istatisliği ile oynuyor.

TheMongolz ve Mvp Pk ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Themongolz ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Ligin aksine çok daha zorlu rakipler ile mücadele edecek olan ekip, ligdeki performansını ve disiplinini uygular ise bu karşılaşmayı zorda olsa kazanmayı bilecektir.