Etiket arşivi: MVP vs Longzhu kim kazanır

Mvp Longzhu Gaming Lol Maçı Tahmini

League of Legends Kore liginde 28 Şubat 2017 Türkiye saati ile 10:00 da başlayacak olan MVP vs Longzhu gaming maçı nefesleri kesecek. Lig deki sıralamanın kaderini değiştirecek olan bu maçta, Pray’ in yeni takımı ile ilk performansını da izleme şansını bulacağız. Özellikle SKT, KT ve SSG takımlarının takip edeceği bu mükemmel maçı kaçırmamanızı öneririz.

Loghzu gaming ekibi takım olarak iyi denilebilecek bir performans ile ligin ilk yarısını kapatmış olsa da özellikle üst koridorda ciddi problemleri var. Expession takımı ile bir türlü uyum sağlayamıyor. Sihirdar büyülerini sıkça gereksiz yerlere harcayan üst koridor oyuncusunun çalışmaları da pek meyve vermişe benzemiyor. Orta koridorda BDD son vuruşlar konusunda gerçekten problemli bir oyuncu. Karşı takım yetenek gücü taşıyıcısı üzerinde bir türlü baskı oluşturamıyor ve anlamsız skorlar verebiliyor. Takıma yeni katılan Pray tartışılmaz derecede yetenekli bir nişancı olmasına karşın, takımı ile yeterince çalışamadı. Lol’ ün takım oyunu üzerine kurulu olduğunu belirtmekte fayda var.

Mvp ekibinin sezon arası antremanları gayet olumlu geçti. Pratikte takım oyununu ve harita hakimiyetini iyi oranda geliştiren ekipte, bütün oyuncular Longhzu gaming karşılaşmasına hazır. Üst koridorda ADD zamanlı olarak ejder pitinde ışınlanıyla görülüyor. Orta koridorda IAN baskıcı oyun tarzıyla tanınıyor olsa da son zamanlarda ki gereksiz agresifliklerini çalışmalarında yenmişe benziyor. MAHA’ nın pray karşısında işi oldukça zor olacaktır ki burada devreye tecrübeli ormancı Beyond’ un girmesi bekleniyor. Ekip olarak takım oyununa daha yatkın olan taraf Mvp espor gibi gözüküyor.

Mvp ve Longhzu gaming karşılaşması özellikle puan tablosundaki beraberliği bozacak. Karşılaşmayı kazanacak tarafın Mvp ekibi olacağını düşünüyorum. Longhzu takımı, harita hakimiyetini bir türlü kurmayı başaramıyor. Mvp ekibi SKT T1 karşısında ki performansın yarısını dahi gösterirse Longhzu gaming ekibinin en küçük şansı kalmayacaktır. Karşılaşmanın tabi ki en merak edilen ismi Pray olacak. Bireysel olarak gayet yetenekli olan oyuncunun bu maçta takımı tek başına sırtlanması zor gibi gözükse de ALL-STAR karşılaşmasından sonra ilk kez karşımıza çıkacak olması heyecan verici.