Etiket arşivi: nip csgo

NiP vs Cloud9 Cs Go Maç Tahmini

Bence insanlar Brax yüzünden Cloud9’a biraz fazla oran veriyor, o kadar iyi durumda değiller. Brax biraz şaşırtıcı derecede iyi oynadı ama yinede hala standin ve LAN game üzerinde çok kısa zamandır oynuyor. Bunlar dikkate alınması gereken faktörler. NIP takımına bakacak olursak, şuan fena durumda değiller, iyi oynuyorlar.
Hadi haritalara bakalım;
Cache: Her iki takımında en iyi haritalarından biri cache. NiP, dün Astralis’e karşı kazandı ve kendinden emin görünüyor. Cloud9 ise bir yandan yükseliş bir yandan düşüş yaşıyor. SK’yı yeniyorlar ama Misfits ve Immortals gibi takımlara kaybediyorlar. 55/45 NiP.
Mirage: Cloud9 için kolay bir harita ama ban havuzundan çıkmayacak.
Inferno: Her iki takımda da sadece bir kaç kez oynandı, bu yüzden hangi tarafın daha çok çalıştığını söylemek imkansız. 50/50.
Nuke: NiP’nin en iyi haritalarından biri ve Cloud9 için ortalama bir harita. Muhtemelen NiP’nin almak istediği harita ancak Cloud9’un onlara izin vereceğini düşünmüyorum. 60/40 NiP.
Train: Garip harita. NiP bu haritayı bir kaç ay önce beğenmedi ama şimdi daha sık oynuyorlar ve iyi sonuçlar alıyorlar. Cloud9’nın en iyi haritası bu, bu yüzden yinede favoriler. 55/45 C9.
Overpass: NiP’nin oynamak istediği harita ancak yine de iyi değil. Bunun yerine C9 ugun ve NiP’yi sadece iki ay önce bu haritada yenilgiye uğrattılar. 57/43 C9.
CobbleStone: Her iki takım da bu haritada çok başarılıydı, ancak c9 en son oynadığı sırada NiP’yi yok etti. Dikkat edin, çok daha yakın olacak. 51/49 c9.
Harita havuzu derece derece c9 lehine değilse, sanırım NiP ile gidiyorum. Oranları çok iyi.
Tahmin 2-1 NiP

NiP vs Godsent Cs Go Maç Tahmini

2 İsveçli takım bugün turnuvada kalmak için mücadele edecek. NiP bugün liquid ile olan maçlarında ortalama bir oyun sergiledi. Bugünkü oyunları beni hayal kırıklığına uğratmadı açıkçası, veya beni etkilemedi, normal bir oyun oynadılar. Bununla birlikte, draken’in geride kalmaktan ve aptal oyunlar yapmaktan vazgeçmesi gerekiyor. Takımını roundun erken dakikalarında açığa vurduğunu çok fazla gördüm. Aşırı derecede agresif oyun tarzı nedeniyle, rakip takımın eco olduğu roundlarda çok fazla yakalanıp öldü. Godsent tarafından cezalandırılmaması lazım. Bugün bile, liquid ile oynadığı zaman oda spanked olmuş bir takımdan iyi değildi.

Oynanacak haritalar -> Cobblestone / Overpass or Cache / Inferno

Cobblestone NiP ekibinin favori haritası, yapabilecekleri en iyi harita seçimini yaptılar. Bu haritada oldukça iyiler ve onları üstün görüyorum. İlk mapı rahat bir şekilde kazanmalarını bekliyorum. Overpass yine nip’in fazlasıyla iyi oynadığı bir harita, büyük hatalar yapmazlarsa bu haritayıda kazanacaklarını düşünüyorum. Pistol roundlarını alan takım güzel bir ivme kazanır.

Tahmin – 2-0 veya 2-1 NIP kazanacaktır.