Etiket arşivi: optic tarik

EnvyUs vs Optic Cs Go Maç Tahmini

EnvyUs ve optic eşleşmesi gerçekten çok yakın geçecek bir eşleşme. İki takımda birbirine çok denk durumda şuan.Haritalara bir göz atalım!

Cache: Bu harita her iki takım için de iyi bir harita, ancak Envyus biraz daha iyi. 60/40
Envyus.

Mirage: Bu haritada iki takımda berbat oynuyor, ikisinden biri haritayı banlayacaktır.

Inferno: Gerçekten ilginç bir başka harita, çünkü her iki takım da iyi. Bu haritanın oynanma ihtimali çok yüksek, scream ile birlikte daha fazla ateş güçleri olacağı için bu haritanın 55/45 envyus lehinde olduğunu söyleyebilirim. Ama her iki yönden
de olabilir.

Nuke: Sanırım bu harita, Optic için en iyi haritalardan biridir. Optic’in bu haritadaki sonuçları çok çok iyi değil ama Envyus’ta çok iyi değil. Envy’nin bu haritada aldığı tek win, son dönemde büyük bir çöküş yaşayan ve online turnuvaların pek bir şey ifade etmediği Virtus pro’ya karşıydı. 50/50.

Train: Muhtemelen her iki takımında en iyi haritasıdır. Her iki takımda oynamak ister, bunun nasıl olacağanı gerçekten tahmin edemiyorum. Optic trainde SK’yı yenmiş ancak Envyus 2 kere Fnatic’i yenmiş. Buda yakın olacak 55/45 Envyus diyorum.

Cobblestone: Envyus bu haritada gerçekten kötü durumda, pek oynadıkları bir harita değil. Optic üstün olur bu haritada.

Overpass: Envyus kesinlikle bu haritayı banlayacaktır, banlamazlarsa kaybederler 65/35 optic.

Cloud9 vs Optic Cs Go Maç Tahmini

Cloud9 için kolay bir eşleşme olmalı. Optic en iyi 5 formuna bile yakın gözükmüyor. JasonR yerine Stan varken averaj takımlarının en üstüne olarak gözüküyorlardı. Şuan o kadar bile iyi değiller, işler optic tarafında iyi gitmiyor.
Diğer taraftan Cloud9 cephesinde skadoodle’ın sakatlığı yüzünden skadoodle yerine Swag oynamak zorunda kalıyor ama bunun kötü bir şey olamayabileceğini düşündüren unsurlar var. Swag awpci olabilir ve eğer takım ondan rifler olmasını isterse, swag rifle olarakta inanılmaz şeyler yapabilir. Aynı zamanda stewie awpci olarak oynamaya yabancı değilken kendini awpde kanıtlayabilir ve takım onu birinci player yapabilir bu turnuvada. Bence cloud9 rahat bir şekilde 2-0 alacak bu seriyi, benim tek endişem Swag bir standin ve c9’un düzenli oyuncusu değil. Eğer swag biraz uyumlu oynayabilirse, rahat bir c9 galibiyeti gelir. Optic takımı hiç formunda değil. Geçtiğimiz haftalarda gerçekten zayıf bir performans çiziyorlardı. JasonR henüz kendini kanıtlayamadı. Ne kadar train attılar bilmiyorum ama 1 haftada çok değişeceklerini sanmıyorum.

Tahmin – Cloud9 2-0