Etiket arşivi: Origen

Misfits Espor Origen Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Eu Lcs liginde 4 Mart 2017 saat 17:00’ da gerçekleşecek Misfits ve Origen karşılaşması, iki takım içinde hayati öneme sahip. Eu lcs liginde hiç galibiyeti bulunmayan Origen espor ekibi bu karşılaşmayı da kazanmazsa ligden tamamen kopacak ve önümüzdeki karşılaşmaları prestij müsabakalarına dönüşecek. Misfits ekibi ligde birinci sırayı zorlamaya devam ediyor. G2 espor ekibinin alacağı bir mağlubiyet ile 1. Sıraya yükselecek Misfist espor takımının bu karşılaşmayı muhakkak kazanması gerekiyor.

Misfits Avrupa Lcs liginde bu sezon oldukça başarılı işlere imza atıyor. Sezon başında takıma transfer olan ve yeteneklerini oldukça geliştiren üst koridor Alphari oldukça verimli bir ara dönem geçirdi. Takımın ormancısı Kakao, bu sezon G2 karşılaşması da dahil olmak üzere gerçekten inanılmaz performanslar sergiliyor. Takımının G2 karşısında kaybettiği maçta dahil haritanın her yerinde gördüğümüz tecrübeli oyuncu, takımını zafere götüren birleştirici bir güç. Orta koridor Powerofevil sezonun ilk yarısında oldukça eleştiri topladı. Eleştireleri dinleyen ve kitle kontrol şampiyonları üzerine çalışmalarına devam eden esporcu, ikinci yarıda gözleri üzerine toplamayı başarıcak gibi gözüküyor. Nişancı Hans Sama ve destek Ignar’ ın mükemmel bir takım oyunu sergilediğine şüphe yok. Devre arası dönemde de takımdan ayrı olarak sık sık birlikte çalışmalar yapan ikilinin, ligin ikinci yarısındaki performansları merakla bekleniyor.

Origen espor ekibinde tehlike sinyalleri çalmaya devam ediyor. Üst üste gelen G2 Espor ve Fnactic mağlubiyetleri ile morallerin yerlere düştüğü takımda, devre arası dönem birkaç hazırlık maçı ile tamamlandı. Ligdeki istikrarsız performansını hazırlık müsabakalarında da gösteren ekibin, bu sezon lig yarışından tamamen çekilmek istediği elimize ulaşan haberler arasında.

Misfits ve Origen arasında gerçekleşecek müsabakayı, Misfits ekibi rahatlıkla kazanacaktır. Moralsiz ve idmansız olan Origen ekibi karşılaşmaya prestij maçı gözüyle bakıp, sadece tecrübe edinmek için yeni metalar denemeye çalışacaktır.

 

Origen Espor Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League of legends Avrupa lcs ligi b grubunun sonuncusu olan Origen Espor ekibinin, bu sezonki oyunu tam anlamıyla rezalet. Kapanış maçlarından önce resmi twitter hesaplarından Fnatic maçınca değişik bir Origen göreceksiniz paylaşımını yapan espor kulübü farklı kaybederek değişikliğin gerçekleşmediğini bizlere gösterdi. Daha önce Dünya şampiyonasında hayranlıkla izlediğimiz ekibin ikinci sezon hazırlıkları başlasa da pek umut vadetmiyor.

Origen Espor 2017 kadrosu şu şekilde ;

Üst koridor Satorius : Resmen parça parça dökülen takımın en kötü isimlerinden biri. Rumble, Maokai ve Nautilus seçimleri ile izlediğimiz Alman asıllı esporcunun, metaya ayak uyduramadığı aşikar. Dereceli sıralardaki oyuncular bile kendisinden daha hakim şekilde bu şampiyonları oynayabiliyor. 1.2 KDA oranı ve %55 skor katkısı ile takımına eşlik eden esporcu için işler hiçte iyi gözükmüyor.

Orman Wisdom : Orman rolünü bu sezon yanlış anlamış olabilir. Ormandan adeta çıkmayan ve kafasını her dışarı çıkardığında kendini dirilme noktasında bulan oyuncu için söylenecek söz bulamıyorum. Rek’ sai, Kha’ zix ve Graves seçimleri ile karşımıza çıkan ormancının daha çok çalışması gerekiyor.

Orta koridor Naehyun : Dökülen takımın bir parçası olarak bu sezon izlediğimiz orta koridor oyuncusu sadece 1.5 KDA oranına sahip. Özellikle görüş olmayan kısımlara resmen kafa atan oyuncu skor vermekten çekinmiyor. Minyon kesme canavarı olan Cassiopia ile gösterdiği performans ise gerçekten rezalet. Acaba tekli sıralarda çalışmadığı şampiyonları profesyonel arenada mı deniyor ? Soru işaretlerini akıllarımızda bırakan esporcu, Corki ve Jayce seçimleriyle de tam bir hayal kırıklığı.

Nişancı Tabzz : Sanırım takımda işini yapmaya çalışan tek oyuncu. %65 skor katkısı bulunan oyuncunun, takım oyununu kurtaracak tarafı olmasa da hiç değilse profesyonel arena oyuncusu olduğunu göstermeye çalıştığına şüphe yok.

Destek Hiiva : Ne yazık ki takım oyunundan kopuk bir ekipte bir destek oyuncusu pek fazla bir görev üstlenemiyor. Kule avantajını erken kaybeden Origen takımında, totem bırakmakta oldukça sıkıntılı. Tehlikeli ormanda tek başına görüş sağlayan destek oyuncusunun sezon sonu ekipten ayrılacağı kulağımıza gelen haberler arasında.

Origen ekibi XPeke ve Tynx gibi tecrübeli oyunculara sahip olsa da niye vadiye sürmüyor anlayabilmiş değilim. Geçen sezon sonu form düşüklüğü yakalayan iki oyuncunun ligde 1 maç ile yargılanması bence pek doğru değil. Origen ekibinde oyuncu değişikliğinden çok teknik direktör değişikliğine gidilmesi gerekiyor. Bu sezon ligde hiç şansı bulunmayan ekibin ligin ikinci yarısında rakipleriyle formalite karşılaşmasına çıkacağı kesin. Takımın bu sezon değişikliğe gideceğine dair bir haber henüz elimize ulaşmadı. Çalışmalarına devam eden Origen espor ekibinin işi gerçekten çok zor.