Etiket arşivi: Oyunfor.Crew

Super Massive Oyunfor.Crew Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk liginde, Super Massive ve Oyunfor.Crew karşılaşması 11 Mart 2017 saat 15:00′ da ekranlara gelecek. Sup ekibi ligdeki liderliğine devam etmek istiyor, karşılaşmayı kazanırsa en yakın rakibine dahi 12 puan fark atacak olan ekipte hazırlıkar tamamlandı. Crew ekibi karşılaşmayı kazanarak  Hwa karşısında kazandıkları avantajı devam ettirmek istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Crew ekibinde Hwa gaming morali ile ligdeki yarışı sürdürmek için hazırlıklar bütün hızı ile devam ediyor. Ligin lideri karşısındaki karşılaşmayı mutlaka kazanarak, ikinci sırayı zorlamaka isteyen ekibin, üst koridorda Elwind, ormanda Mojito, orta koridorda Godbro, alt koridorda Madness ve Wendelbo ikilisi ile çıkması bekleniyor. Takım olarak en büyük eksikliğin tevazu olduğu ekipte, üst koridordaki Elwind en zayıf halka denilebilir.

Super Massive ekibinde keyifler yerinde, karşılaşmayı kazanıp ligdeki puan farkını iyice açmak isteyen ekipte çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Crew ekibi karşısında, üst koridorda FabFabulous, ormanda Stomaged, orta koridorda Naru, alt koridorda Zeitnt ve dumbledoge ikilisi ile çıkması bekleniyor.

Super Massive ve Crew ekibi karşısındaki espor karşılaşmasını, Sup ekibinin kazanmasını bekliyorum. Crew ekibindeki en büyük eksik üst koridorda bulunan Elwind. Takım arkadaşlarından tutun, rakip takım oyuncularına kadar her mecrada aşağılamaya yönelik açıklamalar yapan oyuncunun, espor kariyerine de uzun süre devam edemeceğini düşünüyorum. Super Massive ekibi Elwind’ i tilt ederek maçı 2-0′ lık skor ile kazanacaktır.

Hwa Gaming Oyunfor Crew Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Türkiye şampiyonluk ligi 5 Mart 2017 karşılaşmaları saat 17:00’ da oynanacak Oyunfor.crew ve Hwa gaming karşılaşması ile tamamlanacak. Ligde şampiyonluk yarışında Super Massive ile birlikte aday gösterilen 2 takımın 4 Mart karşılaşmalarından sonra son 1 antreman ile karşılaşma saatini bekleyecekleri ve bizlere seyir keyfi mükemmel bir maç çıkaracaklarına şüphe yok.

Oyunfor.crew ekibi takım olarak bu sezon iyi bir kadroya sahip. Takımın en dikkat çeken ismi Elwind nickli, Kaan Atıcı. Takım analizlerinde üzerinde durduğumuz oyuncunun egosu oldukça yüksek. Takımının üstlendiği her galibiyette kilit oyuncu olduğunu, alınan her mağlubiyette ise takım arkadaşlarının hatalı olduğunu belirten esporcunun, empati yeteneği sıfır. Devre arası dönemde iki yabancı oyuncusu ile zaten güçlü olan iletişimini iyice güçlendiren ekipte, alt koridorda da işler yolunda gibi gözüküyor. Ormancı Mojito’ nun yeteneklerini geliştirdiğini gözlemlemek pek zor olmadı. Çarp zamanlaması konusunda oldukça tecrübe kazanan oyuncunun ikinci yarı performansları merakla bekleniyor. Takımın orta koridor oyuncusu Godbro başarılı bir devre arası geçirdi. Şampiyon havuzunu genişleten genç esporcunun, sezon sonu transfer haberleri de espor Dünyasında çalkalanmaya başladı.

Hwa gaming ekibi takım olarak oldukça genç esporculara sahip olsa da tecrübe olarak rakiplerinden aşağıda değil. Kadrosunda bir çok kez değişiklik gören ekibin, üst koridorunda Panky, ormanda Trix, orta koridorda Xico, alt koridorda Emtest ve Revanche ikilisi ile sihirdar vadisine çıkması bekleniyor. Bu sezon Super Massive karşısında sergilediği oyunlar ile şampiyonluk yarışında bizde varız diyen ekibin, mutlak galibiyet ilkesi ile karşılaşmaya çıkacağı haberi duyuruldu. Ligde Hwa ve Crew ekiplerinin önüne geçerek 2. Sırayı almak isteyen ekipte moraller yerinde.

Oyunfor.crew ve Hwa gaming arasında gerçekleşecek müsabakanın beraberlik ile sonuçlanacağını düşünmekteyim. Crew ekibi kadro olarak Hwa ekibinden daha güçlü görünse de ne yazık ki Elwind’ in bireysel ve arkadaşlarını aşağılamaya yönelik verdiği röportajlar takımını oldukça etkiliyor. İlk karşılaşmayı Hwa, ikinci karşılaşmayı Crew ekibinin alacağını düşündüğüm karşılaşmayı, merakla bekliyoruz.

OyunforCrew Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

2017 Kış sezonuna biraz geç adapte olabilen Oyunfor.Crew ekibi için ligdeki ilerleyişi şuan iyi gözükmekte. Dark Passage karşısında alınan beraberlik her ne kadar ekibin biraz moralini bozsa da, ligin ikinci yarısında şampiyonluk yarışında ilk üç arasında gösteriliyorlar. Takımda ki değişiklikler ile 2017 sezonuna, devre arasında değişiklik yapmadan devam edecek olan takım kadrosu şu şekilde ;

Üst Koridor Elwind ; Takımın en sorunlu üyesi olarak gözümüze çarpan 25 yaşında ki Kaan Atıcı, Egowind olarak da anılıyor. Özellikle alınan mağlubiyetler sonrası takım arkadaşlarını yerden yere vuran 23 yaşındaki esporcu, ayrık ittirme konusunda oldukça başarılı. Riot games’ in 9 aylık gibi rekor bir ceza ile oyundan uzaklaştırdığı Jhuno’ nun etkisi Elwind üzerinde pek bir sorun teşkil etmedi. Böyle devam ederse yeni bir ceza rekoruna ön ayak olacak tecrübeli oyuncunun, acilen kendini dizginlemesi ve mağlubiyette yada galibiyette takımının yanında olması gerekiyor.

Orman Mojito ; %62 skor katkısı ile oynayan genç oyuncu, özellikle her koridorda kendini birkaç kere göstermeyi başarıyor. Takımının aldığı hemen her öldürmede aktif rol oynayan genç esporcunun 2017 sezonunda en çok oynadığı şampiyonlar ; Elisse, Lee sin ve Graves. Şampiyon havuzunda Rengar ve Kha zix seçimlerini de bulunduran genç oyuncunun kısa zamanda büyük işler başaracağını düşünüyorum.

Orta Koridor Godbro; Danimarkalı genç oyuncu 3.8 KDA oranı ve %63 skor katkısı ile takımına büyük destek sağlıyor. Ekko , jayce ve Taliyah seçimleri ile ligin ilk yarısında sıkça izlediğimiz genç esporcunun, şampiyon havuzunu geliştirmeye yönelik bireysel idmanlar yaptığı tarafımıza ulaşan haberler arasında.

Nişancı Madness ; Varus, Jhin ve Caitlyn seçimleri ile karşımıza çıkan esporcunun, özellikle Caitlyn seçimleri her ne kadar tartışılsa da görevini başarıyla yerine getirdiğine şüphe yok. Sivir şampiyon seçiminide cebinde bulunduran başarılı esporcu bu sezon, 4.6 KDA oranı ve %68 lik skor katkısı ile takımını sırtlamaya devam edecek gibi gözüküyor.

Destek Wendelbo ; Danimarkalı esporcunun, Malzahar, Lulu ve Karma gibi saldırı yönlü şampiyonları  oynamayı sevdiğini biliyoruz. Cebinde her zaman Braum ve Tham Kench tercihlerini de bulunduran başarılı esporcunun, harita hakimiyeti ve koruma güdüleri de muhteşem. %65 skor katkısı ile takımına eşlik eden oyuncu, seyir zevki yüksek maçları bize izletmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Oyunfor.crew ekibinin en büyük sorunu üst koridor oyuncusu Elwind. Takım arkadaşları rakipleriyle ve Elwind’ in egosuyla mücadele etmek zorunda kalıyor. Eğer bu denge korunabilirse, Crew ekibi ikinci yarıyı da ilk üç içerisinde tamamlayabilir. Her fırsatta takım arkadaşlarının moralini yerle bir eden Elwind yakın zamanda bir ceza ile karşılaşmazsa, bu sezonun ikinci yarısında ilk 5 kadrosunda bir değişikliğe gidilmeyeceğini düşünüyorum.