Etiket arşivi: Powerofevil

Lol Avrupa Ligi En İyi Oyuncular Ve Performansları 2017

League of legends Avrupa liginde mücadele eden birbirinden başarılı beş oyuncu belli oldu. Gerek bireysel performansların, gerekse takım oyununda sergiledikleri şahane oyunlar ile listeye girmiş esporcuları gerçekten takdir etmek gerekiyor. 10 Takımın mücadele ettiği EU Lcs ligini takip etmenizi ısrar ile öneririz.

İşte Kore liginin en iyi performans sergileyen beş oyuncusu.

Nişancı Zven (G2) : Bu sezon Avrupa Lcs ligine damga vuran başarılı nişancı takımının aldığı zaferlerde büyük rol oynuyor. Ashe, Jhin ve Varus seçimlerini sık sık karşılaşmalarda gösteren esporcunun, nişancı rolü üstlenen her şampiyonu oynayabildiğini söylemek mümkün. Bu sezon 8.4 KDA oranı, 9.3 dakika başına minyon ve %63′ luk skor katkısı ile oynayan oyuncunun performansı ayakta alkışlanıyor.

Orta koridor Powerofevil (MSFTS) : Misfits takımında forma giyen ve özellikle birinci sezonun ortasından itibaren bitirici vuruşlar üstüne oldukça sıkı bir çalışma gerçekleştiren esporcunun, Orianna, Syndra ve Ahri şampiyonlarına oldukça hakim olduğunu söylemekte fayda var. EU Lcs liginde 7.9 KDA oranı, dakika başına 8.7 minyon kesme ve %75′ lik skor katkısı ile oynayan oyuncunun, mvp listesine girmesine şaşılmaması gerekiyor.

Ormancı Xerxe (UOL) : Unicorn of love ekibinin tecrübeli ormancısıda Mvp’ ye aday gösterilen beş oyuncu arasında. Ivern, Gravesi ve Warwick seçimleri ile sıkça karşımıza çıkan esporcunun, 7.9 KDA oranı ve %71′ lik skor katkısı bulunuyor.

Nişancı Hans sam (UOL) : Avrupa liginin en iyi nişancıları arasında gösterilen oyuncunun,  Jhin, Varus ve Ashe hakim olduğu şampiyonlar arasında. Metaya geçte olsa ayak uydurabilen oyuncu, ligde yükselişine devam ediyor. Bu sezon 7.7 KDA oranı ve %69′ luk skor katkısı ile oynayan oyuncunun sezon sonu Kore ligine transferi gündemde.

Ormancı Kakao (UOL) : Bir jungle oyuncusunda bulunması gereken her vasfı bulunduran tecrübeli esporcu, baron ve ejder pitindeki çarp zamanlamaları ile mükemmel bir sezon geçiriyor. Lee sin, Kha Zix ve Rek’ sai kartlarını sık sık karşımıza çıkaran tecrübeli esporcunun, 7.1 KDA oranı ve %72′ lik skor katkısı bulunuyor.

Avrupa Şampiyonluk liginin birbirinden değerli beş oyuncusunu karşınıza çıkardığımız yazımız da ligler ile ilgili bir çok bilgi edinmeniz mümkün. League of legends’ ın EU Lcs liginde mücadele eden oyuncuların hepsi performansları ile gerçekten Mvp adaylığını hakediyorlar.