Etiket arşivi: profesyonel cs go maçları

8 Eylül CS: Go Maç Tahminleri

Kuzey Amerika ESL turnuvasında favori takımlar belli olmaya başladı. Geçtiğimiz sezonda pek parlak performanslar sergileyemeyen takımların bu sene oldukça hızlı bir giriş yaptığını söyleyebiliriz. Özellikle OpTic Gaming takımın performansı izleyenleri adeta büyülüyor.

8 Eylül CS: Go Maç Takvimi

  • Immortals vs Luminosity Gaming
  • Counter Logic Gaming vs Renegades
  • Misfits vs OpTic Gaming

NA ESL Pro League’in 2. haftasının kapanış gününde ilk maç Immortals ve Luminosity Gaming takımları arasında oynanacak. 2 Brezilya temsilcisinin karşı karşıya geleceği bu maçın önemli oldukça büyük. Ligin üst sıralarına tırmanmak isteyen Immortals, bu seride galibiyete daha yakın taraf konumunda. Luminosity Gaming ise alt sıralardan kurtulmak için tüm imkanları kullanmaya hazır. Immortals oynadığı 5 karşılaşmada 3G-2M alarak kendisine 7. sırada yer buldu. Luminosity Gaming’ın performansı ise 2G-4M. Maç ortada geçer ama kazanan Immortals olur.

Immortals vs Luminosity Gaming CS: Go Maç Tahmini: 2-0 Immortals

Günün ikinci maçında ise lige kötü başlayan CLG ile Renegades takımları karşı karşıya gelecek. Hemen hemen eşit bir performans gösteren bu iki ekibin karşılaşmasında serinin oldukça dengeli bir şekilde ilerleyeceğini düşünüyorum. İki takımında 3 galibiyeti bulunuyor. Renegades 2 maç kaybederken Counter Logic Gaming ise 3 maçtan mağlubiyetle ayrılmaktan kurtulamadı. Maç eksiği ile rakibinden önde gibi görünen Renegades’in bu seriden en azından bir maçı kazanacağını düşünüyorum. Muhtemel sonuç beraberlik olacaktır.

Counter Logic Gaming vs Renegades CS: Go Maç Tahmini: 1-1

Günün kapanış maçında ise haftanın karşılaşması oynanacak. Lige muhteşem başlayan iki takım olan Misfits ve OpTic Gaming takımları zirve yarışı için mücadele edecek. Beklentilerin üzerinde bir performans gösteren bu iki takımın da çok formda olduğunu söyleyebiliriz. OpTic Gaming 7G-1M ile ligin en üst sırasında yer alıyor. 2 maç eksiği olan Misfits takımı ise 5G-1M ile 3. sırada bulunuyor. Raunt farkı skorunda ise OpTic Gaming’in büyük bir üstünlüğü bulunuyor. +43 raunt skoru bulunan OpTic Gaming, bu maçta favori olarak gösteriliyor. Henüz rakibinin 2 maçını oynamadığı için daha fazla öne çıkarılan OpTic Gaming’in sürpriz bir mağlubiyet alması oldukça muhtemel.

Misfits vs OpTic Gaming CS: Go Maç Tahmini: 1-1