Etiket arşivi: profesyonel maçlar

13 Eylül CS: Go Maç Tahminleri

Hem Avrupa’da hemde Amerika’da düzenlenmekte olan ESL Pro League’de 3. hafta heyecanı devam ediyor. Ligdeki bazı takımların yaptığı sürprizler, lig heyecanını daha da arttırıyor. Beklentilerin üzerinde bir performans gösteren bu takımlar, bu performanslarını uzun lig maratonunda devam ettirebilecek mi merakla bekliyoruz.

13 Eylül CS: Go Maç Programı

  • Hellraisers vs Team LDLC (EU)
  • BIG vs GODSENT (EU)
  • NRG Esports vs Misfits (NA)  

Günün ilk maçında ligin son sıralarında yer alan iki takım karşı karşıya gelecek. Lige çok kötü başlayan Hellraisers ile oynadığı iki maçta da ışık vermeyen ve kaybeden Team LDLC  takımlarının mücadelesine tanık olacağız. Ukrayna takımı olan Hellraisers, ligde oynadığı 9 maçta sadece 2 kere kazanabildi. 7 maçta rakiplerine boyun eğen takımın oynadığı rauntların farkı ise -30. Hellraisers’in rakibinin durumu da pek iç açıcı değil. Şuana kadar sadece 2 mücadeleye çıkan Team LDLC, iki maçta da mağlup oldu ve raunt farkı -22. Oldukça kötü durumda olan bu iki takımın mücadelesinde her iki takımda birer maç kazanacaktır.

Hellraisers vs Team LDLC CS: Go Maç Tahmini: 1-1

Avrupa’da günün ikinci maçında ise BIG ve Godsent takımları karşılaşacak. Ligin henüz başında olduğumuz ve takımların çok fazla maç oynama fırsatı bulamadığı için bu tür maçlarda yorum yapmak çok kolay olmuyor. Her iki takımda 6 maça çıktı ve bu maçlarda BIG takımı 2 galibiyet alırken; Godsent ise 3 maçı kazandı ve 3 maçı kaybetti. Hemen hemen eşit güçte olan bu iki takımın raunt farkı ise sırasıyla -18 ve 6. Yani bu maçta Godsent birkaç adım önde görünüyor. Her iki takımda birer galibiyet alacak güçtü.

BIG vs Godsent CS: Go Maç Tahmini: 1-1

Amerika’nın profesyonel liginde ise oldukça önemli bir karşılaşma oynanacak. Lige iyi başlayan ve rakiplerine korku salan iki ekip, 3. haftanın açılış mücadelesinde sahne alacak. Misfits, oynadığı 8 maçın altısını kazanarak 2. sıraya yerleşti. Olukça formda görünen takımın kadrosu ise yıldızlarla dolu. NRG Esports ise 7 maça çıktı ve o da rakibi gibi sadece 2 maçta yenildi. Diğer 5 maçı kazanan NRG Esports’ın ligde iddialı bir ekip olduğunu göstereceği maç bu maç olabilir.

NRG Esports vs Misfits CS: Go Maç Tahmini: 1-1