Etiket arşivi: profesyonel oyuncu taktikleri

12 Eylül CS: Go Maç Tahminleri

Profesyonel Counter Strike liginde 3. hafta karşılaşmaları başlıyor. İlk 2 hafta itibariyle gösterdiği performanslarla hayranlarını sevindiren takımların yanında hayal kırıklığı yaratan takımlar da bulunuyor. Geçtiğimiz sezonu istediği yerde bitirmeyi başaramayan Fnatic, bu sene rakiplerine dehşet saçıyor. Oynadığı 8 maçta sadece 1 mağlubiyeti bulunan takımın bu sene ligi domine edeceğini söylesek yanılmış olmayız.

ESL Pro League 3. Hafta 1. Gün Maçları:

  • Team LDLC vs GODSENT
  • BIG vs Heroic

Günün ilk maçında ligin en az maç oynayan ekibi Team LDLC ile oldukça dengeli bir performans gösteren GODSENT takımları mücadele edecek. 2 haftada sadece 2 maça çıkan Team LDLC çıktığı iki maçı da kaybetmeyi başardı. Oynadığı iki maçta sadece 10 rauntta kazanan takı, 32 rauntta rakiplerine boyun eğmek zorunda kaldı. 2 maçta -22 raunt farkı ile rekor kırmaya hazırlanan takım için bu maç çok önemli. bu maçı da kaybederlerse öz güvenleri tamamen yıkılacak.

Diğer taraftan GODSENT ise oynadığı 6 maçın üçünde galip gelirken üç maçta mağlubiyetten kurtulamadı. Raunt farkı +6 olan takımın ne kötü ne de iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz. Oldukça dengeli bir şekilde lige başlayan takımın, bu iki maçlık seride mutlak favori olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bu maçta her iki takımda birer galibiyet alarak yollarına devam ediyor. Maç büyük ihtimalle 1-1 tamamlanacaktır.

Team LDLC vs GODSENT CS: Go Maç Tahmini: 1-1

3. haftanın ilk günündeki diğer seride ise BIG ve Heroic takımları kozlarını paylaşacak. Alman temsilcisi BIG, ligde oynadığı 6 maçta 2 galibiyet, 4 mağlubiyet alarak ligin sonlarında kendine yer buldu. -18’lik raunt farkı ile oldukça kötü bir konumda olan takımın yükselişe geçmesi gereken maçlardan biri bu maç olacaktır. Henüz takımların taktikleri tam oturmadığı için alınacak bir galibiyetle öz güven depolaması yapmak isteyen takımın bu maç için özel hazırlandığı gelen bilgiler arasında.

Lige hızlı giriş yapan Danimarka takımlarından biri olan Heroic takımında ise işler oldukça iyi gidiyor. 5 galibiyet, 3 mağlubiyetle ligin 5. sırasında yer bulmayı başaran Heroic’in bu maçı kazanması halinde ligin üst sıralarına tırmanacağını söyleyebiliriz. Kendisinden beklenen performansın bir hayli üzerinde bir performans gösteren takımın iki maçı kazanması işten bile değil.

BIG vs Heroic CS: Go Maç Tahmini: 2-0 Heroic