Etiket arşivi: Prospects

Prospects Quetzal Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Esea Premier ligde mücadele eden Prospects ve Quetzal ekipleri arasındaki karşılaşma 23 Mart 2017 saat 05:30′ da ekranlarda olacak. Quetzal ekibi karşılşamayı kazanarak liderliğe tırmanışına devam etmek istiyor. Prospects ekibi ise karşılaşmayı mutlaka kazanıp puanı hanesine yazdırmak istiyor. İki takım arasındaki nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Prospects ekibi bu sezon ligde performansını bir türlü ortaya koyamıyor. Takım olarak zamanlama hatası ile sık sık karşımıza çıkan ekibin, Dust ve İnferno’ dan başa herangibi bir haritada varlık gösterdiklerini söylemek güç. Rakipleri karşısında harita yasaklama konusunda da ciddi hatalar yapan ekibin, acaba rakiplerini takip etmiyorlarmı ? Sorusu ile sıkça karşılaştıklarına şüphe yok. Quetzal ekibi karşısında, Mcs, Kook, Rich, Will ve Jayy beşlisi ile çıkacak olan ekibin, güçlü rakibi karşısında işi gerçekten zor.

Quetzal ekibi bu sezon üst üste galibiyetler ile birinci sıraya doğru emin adımlar ile ilerliyor. Rakiplerini iyi tartan ekibin, Assult silahlar konusunda da oldukça etkili olduğunu söylemekte fayda var. Cs go’ nun bir çok haritasına hakim olan ekip, harita yasaklama haklarını ise hakim olmadığı haritalarda gerçekleştirerek zayıf yönünü örtmeyi beceriyor. Takım olarak bakıldığında, tek sorunları ölümcül ilk atışlar yapan bir AWP nişancısına sahip olmamaları. prospects ekibi karşısında, Jcruel, Mainline, Davey, Mitch ve Jonji beşlisi ile çıkacak olan ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Prospects ve Quetzal arasındaki mücadeleyi, Prospects ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Antremanlarını çok yakından takip ettiğim ekibin, zorda olsa bu karşılaşmayı kazanacağını ve yükselişe geçeceğini düşünüyorum.