Etiket arşivi: Renegades vs CLG

Renegades CLG Cs Go Maçı Tahmini

Cs go SL ligi 3. Sezon karşılaşmaları Renegades ve Counter Logic Gaming ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam edecek. 21 Mart 2017 saat 05:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma için iki takımda hazırlıklarına bütün hızı ile devam ediyor. Renegades ekibi bu sezon ligdeki iyi performansını ve galibiyet serisini karşılaşmayı kazanarak devam ettirmek istiyor. CLG ekibi ise bu sezon lige kötü bir başlangıç yaptığının farkında ve işleri yoluna koymaya çalışıyor. İki takım arasındaki karşılaşmayaı kaçırmamanızı öneririz.

Counter Logic Gaming ekibi bir çok alanda profesyonel espor takımlarına sahip. Bu sezon Cs go ve lol liglerinde istediği sonuçları alamayan ekip, kötü gidişasata bir dur demek istiyor. Takım olarak antremanlarına hız kesmeden devam eden ekibin, harita yasaklamaları ise şimdiden merak konusu. Renegades ekibi karşısında, Fns, Koosta, Reltuc, Nahte ve Rickeh beşlisi ile çıkacak olan ekibin maç performansı merak ile bekleniyor.

Renegades ekibi bu sezon ligte güçlü rakiplerine karşı çıkardığı efsanevi karşılaşmalar ile göz doldurmaya devam ediyor. Cs go liglerinin en prestijli takımlarından biri olarak kabul edilen Regenald, karşılaşma için geri sayıma başlamış durumda. Ligin son sıralarında yer alan rakibine karşı, hangi haritaları yasaklacağı konusu ise şimdiden merak konusu. Dust2 haritasında özellikle iki taraftada iyi oyunlar çıkaran ekibin, Dust yasaklanır ise Mirage haritasını açıkta bırakması bekleniyor. Rakibi Selfless karşısında, Jks, Azr, Yam, Ustilo ve Atter beşlisi ile çıkacak ekip, antremanları konusunda sel verip sır vermiyor.

Renegades ve Counter Logic Gaming ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Renegades ekibinin kazacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla haritalara daha hakim olan ekip, zorda olsa rauntları kazanmayı bilecek ve puanı hanesine yazdıracaktır.