Etiket arşivi: Roccat

Roccat Fnatic E Spor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde Fnactic ve Roccat arasındaki karşılaşma 15 Mart 2017 saat 21:00′ da ekranlarda olacak. A grubunda mücadele eden Fnatic ekibi ligde üçüncü sırada yer alırken, rakibi Mistfits ekibinden kopmamak için karşılaşmayı mutlaka kazanması gerekiyor. Ligde Giants ekibi ile birlikte son sırayı paylaşan Roccat ekibi ise düşme hattından çıkmak için maçı mutlaka kazanmak istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Fnatic ekibinin sezon başında Dark Passage ekibinden transfer ettiği Caps, yeni takımında bir türlü istenilen performansı veremiyor. Avrupa Lcs’ e alışamayan esporcunun, Türkiye liginden sonra bir uyum sorunu yaşaması normal gibi gözüküyor. Üst koridor Soaz, her zamanki gibi lüzumsuz skorlar vermeye devam ediyor. Avrupa’ nın Dyrus’ u olma yolunda ilerleyen esporcuya başarılar diliyoruz. Roccat ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Soaz, ormanda Broxah, orta koridorda Caps, alt koridorda Rekkles ve Jesiz ikilisi ile çıkması beklenen tecrübeli ekibin, Roc ekibi karşısındaki performansı merakla bekleniyor.

Roccat ekibi kış sezonu boyunca ligde adeta varlığını gösteremedi. Nişancı Hjarnan, tekli dereceli sıra oyuncuları gibi bir performans sergiliyor. orta koridor Betsy, 2.5 KDA oranı ile ligin en kötü yetenek gücü taşıyıcalarından bir tanesi. Özellikle Ryze ve Syndra seçimleri üzerinde sık sık duran oyuncu, sırf metada diye hakim olmadığı şampiyonları oynamaya çalışıyor. Fnatic ekibi karşısında, üst koridorda Phaxi, ormanda Maxlore, orta koridorda Betsy, alt koridorda Hjarnan ve Wadid ikilisi ile çıkacak ekibin işi gerçekten zor.

Fnatic ve Roccat arasındaki karşılaşmayı, FNC ekibinin alacağını düşünmekteyim. Rakibine göre çok daha iyi bir  takım oyunana sahip olan ekip, iki karşılaşmayı da çok uzatmadan kazanmayı bilecektir.

Unicorn Of Love Roccat Espor Lol Maçı Tahmini

League of legends Avrupa Lcs liginde Unicorn of love ve Roccat espor arasındaki karşılaşma 4 Mart 2017 saat 20: 00’ da gerçekleşecek. Ligde Henüz galibiyet alamamış olan Roccat ekibi şeytanın bacağını kırmak istiyor. B grubunda maç eksiği ile 2. Sırada yer alan Unicorn of love ekibi ise liderliği H2 espor ekibinden almak istiyor. Solukların tutulup izleneceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Lige kötü bir başlangıç yapan ve kötü ilerlemesini sürdüren Roccat espor ekibi oldukça moralsiz. Üst üste gelen mağlubiyetler takımda adeta bir şok etkisi yarattı. Devre arası dönemde de oldukça başarısız hazırlık maçları geçiren ekibin, toplam 17 hazırlık maçında sadece 4 galibiyet alabildikleri gözlerden kaçmadı. Her koridorun tel tel döküldüğü ekipte, Unicorn of love karşılaşması hazırlıkları tamamlandı. Ligin ikinci yarısına galibiyet ile başlamak isteyen Roccat espor kulübü, ilk galibiyetini alabilecek mi karşılaşmadan göreceğiz.

Maç eksiği ile B grubunda 2. Sırada yer alan Unicorn of love ekibi, Roccat karşılaşmasına hazır. Dün yapılan çalışmanın ardından ekipte 1 gün tatil verildi. Devre arası dönemde destek rolündeki Audreylasapa nickli bayan oyuncuyu da sık sık kadrosunda yer veren ekibin, başarılı bir devre arası geçirdiğini söylemek mümkün. Nişancı Samux devre arasın da sık sık Caitlyn seçimi üzerine yoğunlaştı. Ormancı Xerxe bu dönemde Kha’ zix performansını epey geliştirmeyi başardı. Orta koridor Exhile’ nin Azir seçimi üzerinde durması ikinci yarıda Azir performansı izler miyiz sorusunu akıllara getirdi.

UOL ve ROC ekipleri arasında gerçekleşecek müsabakayı, Unicorn of love ekibi kazanacaktır. Hazırlık maçı tadında geçmesini beklediğimiz müsabakada, UOL ekibi destek de bayan oyuncusu Audreylasapa’ yı sihirdar vadisinde ikinci yarıda oynatabilir.