Etiket arşivi: Rox Tigers

Afreeca Freecs Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore Liginde heyecan Rox Tigers ve Afreeca Freecs ekipleri arasındaki karşılaşma ile devam ediyor. 19 MArt 2017 saat 13:00′ da gerçekleşecek müsabaka için iki takımda son hazırlıklarını yapmaya başladı. 4. Sırada yer alan Afreeca Freecs ekibi karşılaşmayı kazanarak, Mvp ekibinin bir adım önüne geçmek istiyor. Ligde 7. Sırada yer alan Rox tigers ekibinin ise maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergileyen Rox Tigers ekibinde, ligin üst sıralarına yerleşmek için bu karşılaşma altın niteliğinde. Rakiplerinin kendileri karşısında güçsüz kalacağını bilmelerine rağmen çok sıkı bir antreman sürece geçiren takımda, son hazırlıklar tamamlandı. Oyuncuların hala tekli dereceli sıralarda idmanlarına devam ettiği ise elimize ulaşan haberler arasında. AFS ekibi karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seonghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak.

Afreeca Freecs ekibinde üst üste gelen Samsung Galaxy ve Mvp galibiyetlerinin ardından, moraller bir nebzede olsa yerine geldi. Üst koridorun yıldız ismi Marin, her karşılaşmada olağan üstü bir performans sergileyerek, takımını zaferlere taşıyan birleştirici bir güç olduğunu Lck ligi takımlarına gösterdi. Bu sezon lige çok kötü bir performans ile başlayan ekibin herkez düşmesini beklerken, devre arasından sonra sergilenen mükemmel performans ile ligin lider takımlarını yakalamaları, Lck liginde dengelerin ne kadar değişken olduğunu herkese gösterdi. Rox ekibi karşısında, üst koridorda Marin, ormanda Mogli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin ikilisi ile çıkacak ekibin, son hazırlıklarını tamamladığı ve maç saati için geri sayıma başladığı duyuruldu.

Afreeca Freecs ve Rox Tigers ekipleri arasındaki mücadeleyi, AFS ekibinin alacağını düşünmekteyim. Yükselişe geçen AFS ekibi bu karşılaşmayı da kazanarak Mvp ekibinin önüne geçip, 3. Sırada yer almayı bilecektir.

Longzhu Gaming Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecanın biran olsun durmadığı karşılaşmalar 16 Mart 2017 saat 10:00′ da Longzhu gaming ve Rox Tigers açılış maçı ile devam edecek. Ligde 6. Sırada yer alan Longzhu ekibi SSG ile arasındaki puan farkını açmak istemiyor. 7.Sırada yer alan Rox Tigers takımı ise karşılaşmayı kazanıp, Rox ekibi ile aynı puana gelmek istiyor. İki takımın kıyasıya mücadele edeceği karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Longzhu ekibi, BBQ Olivers karşısındaki zafer ile devre arasından sonra başlayan kötü gidişata bir son vermeyi başardı. Lck’ nın ilk yarısında mükemmel bir grafik çizen ekibin, devre arasından sonra üst üste aldığı mağlubiyetler ve kötü oyunu ile hayranları epey üzmüştü. Takım olarak ligin ne kadar değişken olduğunu kavrayabilen ekip, antremanlarını iki katına çıkararak geç olmadan kötü gidişe son vermeyi başardı. Rox Tiger ekibi karşısında, üst koridorda Expession, ormanda Crash, orta koridorda BDD, alt koridorda Pray ve Gorilla ikilisi ile çıkacak olan espor kulübü, bu gece oynayacağı son hazırlık maçı ile maç saati için geri sayıma başlıyacak.

Rox Tigers ekibinde ise Kt karşısında gelen mağlubiyet moralleri bozdu. Takım olarak Kore liginin en güçlü ekiplerinden olarak gösterilen ekibin, bu sezon ligde sergilediği performanslar takiplerinin oldukça gerisinde kaldı. Ligin sonuncusu KDM karşısında bile kötü bir oyun ile zor bir şekilde maçı kazanan ekibin, hayranları oldukça endişeli. Longzu karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seoghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile çıkacak ekibin işi gerçekten zor.

Longzhu Gaming ve Rox Tigers mücadelesinden, Long ekibinin galip ayrılacağını düşünmekteyim. Bu sezon lige bir türlü adapte olamayan ve kolay puanlar kazanan Rox Tigers ekibi, Longzhu karşısında fazla direnemeyecektir.

Kongdoo Monster Rox Tigers Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 8 Mart 2017 saat 13:00′ da gerçekleşecek olan Rox Tigers ve Kongdoo Monster karşılaşması içingeri sayım başladı. Ligin son sıralarında mücadele eden iki takım içinde hayati değere sahip olan karşılaşma için son hazırlıklar tamamlandı ve nefesler tutuldu. Lck’ da son sırada yer alan Kongdoo Monster ekibi ve yedinci sırada bulanan Rox Tigers ekibinin, nefesleri kesecek karşılaşmasını kaçırmamanızı öneririz.

Kongdoo ekibi bu sezon ligde adeta yok denilecek bir performans ile mücadele ediyor. Takım olarak sezonun ikinci yarısında da bir varlık gösteremeyen ekipte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. JAG espor ekibi ile son sırada yer alan KDM takımının bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Rox tigers ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda SSOL ve Guger ikilisi ile çıkacak ekipte son hazırlıklar tamamlandı.

Bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergileyen Rox Tigers ekibinde, ligin üst sıralarına yerleşmek için bu karşılaşma altın niteliğinde. Rakiplerinin kendileri karşısında güçsüz kalacağını bilmelerine rağmen çok sıkı bir antreman sürece geçiren takımda, son hazırlıklar tamamlandı. Oyuncuların hala tekli dereceli sıralarda idmanlarına devam ettiği ise elimize ulaşan haberler arasında. KDM ekibi karşısında, üst koridorda Lindarang, ormanda Seonghwan, orta koridorda Mickey, alt koridorda Sangyoon ve Key ikilisi ile sihirdar vadisine çıkacak.

KDM ve ROX ekipleri arasındaki karşılaşmayı, Rox Tigers ekibinin kazanacağını düşünüyorum. Devre arası dönemi iyi kullanamayan ve yok derecede antreman yapan KDM ekibi şuan ligdeki rakipleri için mutlak puan gözünde. 2-0′ lık skor ile biteceğini düşündüğüm karşılaşmada Rox Tiger ekibi iki karşılaşmayıda 25 dakikadan fazla uzatmayacaktır.