Etiket arşivi: Rush

Optic Rush Cs Go Maçı Tahmini

Cs go Esl Premier ligde karşılaşmalar Optic ve Rush takımları arasındaki mücadele ile hız kesmeden devam ediyor. Bu sezon ligde bir türlü olumlu performans sergileyemeyen Rush ekibi, bu karşılaşmayı kazanarak ligde puan kazanmak istiyor. Ligin istikrarlı takımlarından Optic ise karşılaşma için hazırlıklarına çoktan başlamış durumda. 22 Mart 2017 saat 06:30′ da ekranlara gelecek müsabaka için kimseye söz vermemenizi öneriyoruz.

Optic ekibi bu sezon ligde başarılı bir grafik sergiliyor. Takım olarak oyun motivasyonu yüksek esporculardan oluşan ekibin, galibiyet yada yenilgide oyun disiplininden kopmamaları ise bütün takımlara örnek olmalı diye düşünüyorum. Ölümcül ilk vuruşları ve keskin nişancı tüfeği Awp’ yi iyi kullanan esporculara sahip olan ekibin, Rush ekibi karşısındaki muhtemel kadrosu, Tarik, Mixwell, Rush, Naf ve Hiko beşlisi ile çıkacak olan ekibin, karşılaşma performansı merak ile bekleniyor.

Amerikan temsilci Rush’ ın muhtemel kadrosu, Blade, Lılman, Toy, Pollo, Silent3m şeklinde olacaktır. Silent3m nicki ile karşılaşmaya takımının göz bebeği olarak çıkacak olan Amerikan esporcu Samuel Portillo takımının en skorer oyuncusu olarak göze çarpıyor. Kaptan pozisyonunda görev yapan oyuncunun performansı, 4631 öldürme, 5021 ölüm, %34.5 kafadan vuruş ve 0.92 K/D şeklinde. Her ne kadar öldürücü ilk vuruşlara sahip olmasa da takımının yükünü omuzlarına alacağına şüphe yok. 25 yaşındaki Blade takımın kadrosuna bu sezon katıldı. 553 öldürme, 712 ölüm, %44.9 kafadan vuruş ve 0.78 K/D oranı ile karşımıza çıkıyor. Çok olumlu istatisliklere sahip olmasa da, yaşı sayesinde olumlu kararlar verebilen tecrübeli oyuncunun, takımının akıl hocası olduğuna inanılıyor. Kanada asıllı oyuncu Lılman, toplamda 863 öldürme, 924 ölüm, %51.2 kafadan vuruş ve 0.93 K/D oranı ile takımının ölümcül ilk vuruşlara sahip olan yegane oyuncusu.Toy bu sezon takımına olumlu katkıyı bir türlü sağlayamıyor. Toplamda, 2115 öldürme, 2300 ölüm, %42.8 kafadan vuruş ve 0.92 K/D oranı ile oynayan 21 yaşındaki oyuncu, takım taktiklerine bir türlü uyum sağlayamamış gibi gözüküyor. Takımın en genç ve en yeni üyesi olarak karşımıza çıkan 19 yaşındaki Pollo, 852 öldürme, 865 ölüm, %47.4 kafadan vuruş ve 0.98’ lik K/D ile yakın zamanda iyi işler başarabileceğinin sinyallerini veriyor.

Optic ve Rush ekipleri arasında gerçekleşecek müsabakayı, Optic ekibinin açık ara fark ile kazanacağını düşünmekteyim. Rakibine oranla çok daha kaliteli esporculara sahip olan ekip, karşılaşmayı çok uzatmadan kazanacaktır.