Etiket arşivi: Samsung Galaxy

Samsung Galaxy Kongdoo Monsters Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde 19 Mart 2017 saat 10:00’da Kongdoo Monster ve Samsung Galaxy ekipleri arasındaki mücadele ile günü noktalıyacak. Lck’ da 3. Sırada yer alan Samsung Galaxy ekibi, maçı kazanarak MVP ve AFS ekipleri ile arasındaki puan farkını iyice açmak istiyor. Kongdoo Monster ekibi ise bu karşılaşmayı mutlaka kazanıp, düşme hattından çıkmak istiyor. Kıran kırana geçecek karşılaşmayı kaçırmamanızı öneririz.

Kongdoo ekibi bu sezon ligde adeta yok denilecek bir performans ile mücadele ediyor. Takım olarak sezonun ikinci yarısında da bir varlık gösteremeyen ekipte tehlike sinyalleri çalmaya başladı. JAG espor ekibi ile son sırada yer alan KDM takımının bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Samsung Galaxy ekibi karşısında muhtemel olarak, üst koridorda Roach, ormanda Punch, orta koridorda Edge, alt koridorda SSOL ve Guger ikilisi ile çıkacak ekipte son hazırlıklar tamamlandı.

Samsung Galaxy ekibi bu sezon ligde mücadelesine bütün hızı ile devam ediyor. Takım olarak birbirlerine kenetlenen esporcular bu maç için varını yoğunu ortaya koyacağının sözünü verdi. Ligde Skt derbilerinden boynu bükük ayrılan ekip, aynı sonucu Kt karşısında da almak istemiyor. KDM karşısında, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile çıkacak olan ekibin antremanları sır gibi saklanıyor. Karşılaşmada süpriz seçimler ile karşımıza çıkacak ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Kongdoo Monster ve Samsung Galaxy ekipleri arasındaki mücadeleyi, SSG ekibinin kazanacağını düşünmekteyim. Rakiplerine göre çok daha fazla motivasyon ve tecrübeye sahip olan ekip, maçı çok zorlanmadan kazanacaktır.

Samsung Galaxy Kt Rollster Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan Samsung Galaxy ve Kt Rollster derbisi ile devam edecek. 16 Mart 2017 saat 13:00′ da ekranlarda olacak karşılaşma, bütün espor severlerin takibi altında olacak. Ligde en güçlü 3 takımdan ikisi olarak görülen Samsung galaxy ve Kt Rollster ekibinin karşılaşması, puan tablosundaki kaderlerini de belirleyecek. Lck’ da ikici sırada yer alan yıldızlar karması KT Rollster maçı kaybeder ise SSG ile ikincilik sırasını paylaşacak ve SKT’ yi yakalama şansını tamamı ile kaybedecek. Ligde 3. Sırada yer alan Samsung Galaxy ekibi ise karşılaşmayı kazanır ise ligi ikinci sırada bitirme yolunda büyük bir avantaj sağlayacak. Heyecanın biran olsun durmayacağı karşılaşmayı mutlaka izlemenizi öneririz.

Samsung Galaxy ekibi bu sezon ligde mücadelesine bütün hızı ile devam ediyor. Takım olarak birbirlerine kenetlenen esporcular bu maç için varını yoğunu ortaya koyacağının sözünü verdi. Ligde Skt derbilerinden boynu bükük ayrılan ekip, aynı sonucu Kt karşısında da almak istemiyor. KT karşısında, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridorda Ruler ve Corejj ikilisi ile çıkacak olan ekibin antremanları sır gibi saklanıyor. Karşılaşmada süpriz seçimler ile karşımıza çıkacak ekibin, maç performansı merak ile bekleniyor.

Yıldızlar karması Kt Rollster takımı, SKT ekibi ile birlikte uzun bir süre liderliği paylaşmıştı. Skt derbilerinde aldığı ağır mağlubiyetler ile liderliğe vedda eden ekip, aynı sonuçları SSG karşısında almak istemiyor. Samsung Galaxy karşısında, üst koridorda Smeb, ormanda Score, orta koridorda Pawn, alt koridorda Deft ve Mata ikilisi sihirdar vadisine çıkacak. Esporcuların hakim olduğu en etkili şampiyonlar üzerine antremanlarına devam ettiği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Kore liginin en büyük derbilerinden biri olarak görülen Kt Rollster ve Samsung Galaxy arasındaki karşılaşmayı zorda olsa Samsung Galaxy ekibinin alacağını düşünmekteyim. Bu sene Wildcart’ a veda etmek istemeyen ekip varını yoğunu ortaya koyarak maçı kazanmayı bilecektir.

Samsung Galaxy Afreeca Freecs Lol Maçı Tahmini

League of legends Kore liginde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Samsung galaxy ve Afreeca Freecs takımları arasındaki karşılaşma ile devam edecek olan Lck’ da 8 Mart 2017 açılış karşılaşması saat 10:00′ da. Ligde ikici sıradan yer alan SSG ekibi karşılaşmayı kazanarak, Kt Rollster karşısında avantaj sağlamak ve ligin lideri SKT’ ye yetişmek istiyor. Ligin altıncı sırasında yer alan Afreeca Freecs ekibi ise ilk önce Longzhu ve Mvp takımlarına yetişmek, ardından da ligdeki zirve yarışında kendine yer edinmek istiyor. Nefesleri kesecek müsabakayı kaçırmamanızı öneririz.

Kore liginde daha önce Dünya şampiyonluğu ünvanını kazanmış olan SSG ekibi karşılaşma için hazır. Takım olarak harita kontrolü ve kar topu etkisini iyi kullanmayı beceren ekipte, sihirdar vadisine, üst koridorda Cuvee, ormanda Ambition, orta koridorda Crown, alt koridor ikilisinde Ruler ve Corejj beşlisi ile çıkmayı planlıyor. Samsung Galaxy takım olarak bu sezon liderliğe gözünü dikmiş durumda. Skt karşısında tekrar ikinici olarak ligi kapatmak istemeyen ekipte, karşılaşmaya mutlak zafer ilkesi ile çıkılacağı resmi hesaplarında paylaşıldı.

Afreeca Freecs ekibi bu sezon lige kötü bir başlangıç yaptı. Ligde Skt,Ssg,Mvp, Longzhu ve Kt Rollster gibi yıldızlar karması ile oynayan ekiplere karşı mücadele eden takımda, SSG karşılaşması için hazırlıklar tamamlandı. Üst koridorda Marin, ormanda Mowgli, orta koridorda Kuro, alt koridorda Kramer ve Tusin beşlisi ile sahaya çıkıcak ekipte, üst üste gelen Koongdo zaferleri takımın moral kaynağı oldu. Takım olarak ligde yeni olsalarda güçlü rakipler karşısında iyi performanslar sergileyen ekibin, ligdeki iddasını sürdürmek için çamı kazanmaktan başka çaresi yok.

Samsung Galaxy ve Afreeca Freecs karşılaşmasını, SSG ekibinin zorlanmadan kazanacağını düşünüyorum. Takım olarak rakiplerinden çok daha iyi bir kadro ve tecrübeye sahip olan ekip, değişik metalar denemeyerek 2-0′ lık skor ile maçı bitirecektir.

Samsung Galaxy Lol Takımı Analizleri Kadrosu Ve İncelemesi 2017

League of legends Kore ligin de mücadele eden Samsung Galaxy ekibi, Kore liginin en köklü takımlarından biri. Bu sezonun ilk yarısında, 5 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile birlikte 3. Sırada yer alan SSG ekibinin ligin ilk yarısında aldığı ezeli rakibi SKT T1 karşısında aldığı mağlubiyet ile birlikte hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Jin Air karşısında ilk yarının son maçını moralli kapatan ekipte şampiyonluk hayalleri yeniden yeşermeye başladı. 1 Mart 2017 Tarihinde Kore ligi kış sezonunun ikinci yarı açılış maçını BBQ ekibiyle gerçekleştirecek olan SSG ekibinde çalışmalar hız kesmeden başladı.
Samsung Galaxy ekibinin 2017 kadrosu ve analizi şu şekilde ;

Üst Koridor Cuvee : Tank metasına bir türlü ayak uyduramayan genç esporcu, özellikle SKT T1 ve KT Rolster karşısında ortaya koyduğu kötü performans ile bu sezon eleştirilerin odağında. 3.3 KDA ve %57 skor katkısı ile sezonun ilk yarısını kapatan esporcunun acilen tank metasına ayak uydurması gerekiyor. Işınlanma zamanını bir türlü kontrol edemeyen Cuvee, devre arasında özellikle tank şampiyonlar üzerine çalışmaya başladı. Sezonun ilk yarısında Maokai, Poppy ve Shen seçimleri izlediğimiz Cuvee, acele olarak şampiyon havuzunu genişletmeli ve takımına olumlu katkı sağlamaya başlamalı.

Orman Ambition : Samsung Galaxy ekibinde ne olursa olsun takım oyunundan kopmayan tek isim Ambition. Haritada her konuma yetişmeye çalışan tecrübeli ormancı, %70 skor katkısı ile takımına en büyük desteği veriyor. Bu sezon liderlik için SSG ekibinin en büyük kozlarından biri olan Ambition, Kha’ Zix, Rengar ve Lee sin seçimleri ile çıkardığı mükemmel oyunlar ile her ne kadar mağlubiyetlere engel olamasa da, gelecekte Dünya şampiyonasında muhakkak oynaması gereken esporcular arasında.

Orta Koridor Crown : Bu sezon beklentileri bir türlü karşılayamayan genç esporcu, bir türlü tilt olma alışkanlığından vazgeçemiyor. Haritanın karanlık kısımlarına adeta kafa atarak giren Crown acil olarak tecrübe kazanmalı. 3.4 KDA ve %60 skor katkısı ile vasat bir grafik çizen Crown, Ryze, Viktor ve Orianna seçimleri ile karşımıza çıksa da şampiyonlara hakim olmadığı ve daha uzun çalışmalar yapması gerektiğini espor severlere göstermiş oldu.

Nişancı Ruler : Samsung Galaxy ekibine bu sezon katılan nişancı Ruler, Ashe, Ezreal ve Jhin şampiyonlarına hakim. Son zamanlarda Caitlyn sürprizi ile karşımıza çıkmak isteyen yetenekli oyuncu, hayranlarına kötü bir sürpriz yaptı. Hakim olmadığı şampiyonları profesyonel haritada deneyen genç esporcu, acil olarak şampiyon havuzunu genişletmeli ve tecrübesi az olan şampiyonları ligde oynamaktan vazgeçmeli.

Destek Corejj : Corejj için söylenebilecek pek bir şey yok aslında, ne eksik ne fazla oyununu oynuyor. Risk almaktan kaçınan destek oyuncusu Corejj, haritada hakimiyeti konusunda biraz daha çalışırsa yakın zamanda espor severlerin gönlünü fetih etmeyi başaracaktır.

Samsung Galaxy ekibinde devre arasında bir transfer beklenmiyor. Skt ve Kt karşısında bir türlü istediği oyunu sergileyemeyen SSG ekibi için bu sezon şampiyonluk hayalden ileri geçmeyecektir. Takımın bütünlüğünü korumak için en kısa sürede üst koridor ve orta koridoruna yeni kan eklemesi gereken ekibi bu sezon Dünya şampiyonasında izleyebileceğimizi sanmıyorum.